Aktualizace v Rama obchodě (24.6.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 23/6/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Já se tomu tedy vůbec nedivím,vždyť přece o peníze jde až v první řadě.
    Myslím o ty skutečné,ne nakreslené,ale to jistě všichni vědí.
    Kupoval jsem stejně jen z limitovaných a obr stromy na plochu skoro nikdy nedávám,jen si prostě rozvážím kdy SH použít a kdy ne,celkem dost ho napadá díky modráskům,na úkor bonusů:p:p:p
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Tak čemu se diví ostatní, že se my nesouhlasní divíme?:) chtěli slyšet náš názor tak ho mají. Já jsem poslední, který by se z namalovaných obrázků hroutil i kdyby farma skončila ze dne na den. Vzpomněl bych si, to ano, ale nějaké přednášky o tom jak využívat, z čeho se radovat apod. tady nepotřebuji číst :p
     
  3. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Pitrýsku, tak je to ale vždycky. Byli jsme požádáni o názor, ale sotva jsme si štěkli nebo zabručeli, tak už to tady někdo zase rovná. Komu se to líbí, ať napíše, že je to fajn. Modíci si to přeberou.
    Pořád se nemůžu zbavit přesvědčení, že RT chce vydolovat víc ve špatném dole. Kupuji floreny (kromě toho, co jsem psala v předchozím příspěvku), ale RT mě léčí z nákupů svou strategií: balíček tajemnic - 1 jediný kus novinky - příště nekoupím, šlechtění jen genetika bez přeskoků - už šlechtím pouze při akcích, bedny s bonusy - vždy bonusy pouze na BZ, TBZ - příště nekoupím atd. Proč zrušili želváky za nákup florenů, ze kterých občas vypadl JC ( u mně "náhodou" tedy žádný)? Bylo to ale lákadlo. Proč mi nabízí pořád jen individuální balíčky za 650,- Kč? Takový nekoupím, kdyby nabídli něco do 100, nechám se třeba občas zlákat.
    Jinak si myslím, že Rama obchod zachraňoval spíše ty nemajetné, než že by rozevíral ty nůžky.
     
    Naposledy upraveno: 24/6/20
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Noo, tak mně je to fuk.
    Z rama obchodu jsem využila jen speciální (vodopády, hřiště a mazlíky) + limitované SH, SK a vrtule.
    Takže taktika stejná, za mince vždy vyberu SH, SK a vrtule.... + co zaujme... že.
     
    evainfo, Peto121 a matlafous123 tohle ocenili.
  5. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no taky začínám být zmatená nad svou obvyklou mez, hnojivo jsem v limitovaných tolikrát určitě nekoupila o_O

    [​IMG]
     
  6. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    A já si toho zase koupím: [​IMG] xDxD
     
  7. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    GordonSargent všechny nabídky z kategorie Standardní byly přesunuty do kategorie Limitované, protože u nich byl zaveden limit. Z toho vyplývá, že kategorie Standardní je momentálně prázdná a u přesunutých položek se zobrazuje počet zakoupení z období, kdy byly v kategorii Standardní. ;)
     
  8. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Apachie1, jak v mäsiarstve za totáča:oops:, ešte aj 10 min. pred 14,00 to vybielili, ešteže ich znám, a stihla som nakúpiť predtým..
    fakt výborný krok späť
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    no taky mě to napadlo, protože jsem ráno ještě utrácela,teď by byly asi zajímavější obrázky od jiných ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/6/20
  10. samec

    samec Magnát fóra

    Tak si to můžou dát za klobouk ----Standartní!!!!---Jsou skvělí a milí ty od RT---utahují kohoutky---při hře zadarmo---kup si za reál!!!!
     
    -Jiřulka- tohle ocenil(a).
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, co si budeme namlouvat, takto právě vypadal krám až po Tvé návštěvě, příště Tě musím předběhnout xD
     
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Gordonka, kukaj sem;)

    [​IMG], toto mi zostalo, nestihla som, čo s tým, pošlem Ti na účet:D;)
    a od včera som kupovala, náročné to bolo dosť, ale máme tréning z hľadania na florenovníky, tu to bola malina
    [​IMG] [​IMG] [​IMG](na SH mám stromy), a ešte bambilión zelených priebežne a nejaké iné maličkosti..
     
  13. Kulina1940

    Kulina1940 Perspektivní autor

    Dobrý den,již jsem vytočila asi 30ks na kole a vůbec se mi žádná nová chatrč neukázala,je tam vůbec?Děkuji a zdravím.
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :D jen aby, teď jste se ukázaly dámy xDna truc jsem nekoupil ani kapičku ani lísteček ani SK a mám tam prázdno ;)
     
  15. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak to se povedlo. Ještě, že to BP spočítá za nás xD.

    A je ze mě žebrák [​IMG] :p


    [​IMG] [​IMG]
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pitrýsku, mám ještě v paměti kdy maminka chodila před vánocemi po probdělé noci do práce, aby ženským pak řekla že už má 30 druhů. A tatínek se zase chlubil, o kolik desetníků ohrál v neděli místní honoraci v tarocích. No holky už nepečou , kluci nehrají karty tak jsme to přenesli jinam ;):)
     
  17. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    Pitrýsek47, ja som si tu výhodu kúpila za reál, tak aspoň niečo je späť;)
     
    -migos- a GordonSargent tohle ocenili.
  18. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Že by pytlák lesní pych, já tu meškám v pantoflích!
    Co se děje s naším zamilovaným rama obchodem?
    Jediné co se hráči ptají, kam se poděla standardní třetina?
    Myslím že plánovat dopředu není vůbec nic nového a taky nic špatného, však za hranice se to ještě nedostalo..?
     
    medved222, Peto121 a DANKA722 tohle ocenili.
  19. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Ze RT avizoval najezdy sarancat, to jsem si precetla,... ale evidentne mi uniklo ze zaroven CHMU a SHMU oznamil treti svetovou a hladomor, kdyz ted koukam na ty zavody ve zbrojeni a rabovani obchodu xD
     
  20. máťochov

    máťochov Stará škola

    Teda 2 dny tu nejsem a dějí se tu takové veselosti. Těm co se se svou chytrostí a včasnou reakcí dopracovali k tomu, že jejich zvířata sotva se nažerou už vyplodí potomky, budu asi teď o malinko více závidět, i když kdo ví na jak dlouho. Každopádně za sebe bych pochopil omezení na 10-20 za období ale 2x to je fakt málo. O vlivu na recyklomat, netřeba psát, budiž mě útěchou že aspoň jednou jsem ho využil. Holt budeme zase střádat do stodoly pěkně poctivě a pomaloučku, tedy aspoň někteří. Upřímně v tuto chvíli se můj tah, že jsem se zbavil postupně všech cca 200 papoušáků ( s tím že teď už je přeci nebudu nikdy potřebovat ) jeví jako malinko ukvapenýxD.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.