Návrhy Aktualizace a nápady - určeno k archivaci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem haník30, 5/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tolokan

    tolokan Pisálek fóra

    dobrý den , co zrušil jarmark a přesunout ho zpátky na náměstí tak jak byl kdysi l.Místo toho udělat zase nějakou mýtinu na plodiny a zvířata.Pořád se přidávají zvířata, šlechtění ,suprstáje ,superstromy a na farmě už není moc místa .Pěkný den Tolokan
     
  2. Nathan184

    Nathan184 Pisálek fóra

    dobrý den rád bych se připojil k návrhu přestěhování akce jarmark na náměstí - můj návrh na toto volné plochu je zřídit tam stálé ZOO pro chov zvířat - zvířat je stále víc a každý určitě touží mít od každého alespoň jedno navrhuji jako základ dávat tam výběhy pro jedno zvíře od druhu stím že hráč může zvišovat kvalitu křížením na tuto plochu bych povolil všechny zvířata tedy i z BAHA jako správné ZOO - adekvátní krmení čas i body zkušeností rád bych také uvítal něco podobného tímto spůsobem zavást také u stromů keřů a růží všech barev
     
  3. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    Milí farmáři, jsem tady s dalším návrhem. Jak by se vám líbilo, kdyby se dopisy se stejným textem a dárky stejného druhu daly posílat hromadně?
    Mohlo by to vypadat takto:
    [​IMG]

    [​IMG]
    a stejně tak kliknutím na "Darovat hromadně" by vyskočil seznam sousedů a přátel, kde by se označili hráči, kterým bychom chtěli poslat stejný dárek...
    Krásně by se to dalo využít při posílání padátek při akcích
    :music:
     
  4. 227peta

    227peta Zelenáč fóra

    • V tomto vláknu je zakázáno reagovat na návrhy. Pajda361
    tolokan, Nathan184

    Souhlasím s váma oboumi. Další místo by se hodilo.
     
    Magduška56 tohle ocenil(a).
  5. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    Když jsme u těch dárků, mě osobně by se líbilo pokud bych jednou za měsíc měla možnost poslat jednomu ze svých sousedů dárek hodnotnější. Jako, že bych jednou měsíčně mohla svému nejoblíběnějšímu sousedovi poslat třeba tajemnou stáj, nebo strom, nebo dekoraci ze svých zásob. Každý den mám možnost poslat 7 dárků + jednou za měsíc by byla 1 licence "darovat". Mám moc hodné sousedy zásobující mě koláčky, marmeládkami a kytičkami, na kteté já nemám recepty a ráda bych se jim odměnila jinak. Takhle jen čekám do akce obchodovat-měnit-darovat.
     
  6. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Já bych navrhoval aby se kombajn dal použít i na tuli domky při šlechtění, když jde dát parfém musí jít i dát zvířátka. Celkem mě z toho klikáni při BB bolela ruka. Není to můj nápad ale na fóru byla o tom řeč, ale nikdo to tu bohužel nedal tak jsem to sem šoupl. Mysli že by to ocenilo většina hráčů. Šlechtění je pohodička ale to ruční plnění tuli domků moc příjemné není.8)
     
  7. Marfy74

    Marfy74 Pisálek fóra

    • V tomto vláknu je zakázáno reagovat na návrhy. Pajda361
    Tak to je dobrý nápad .
     
  8. janmil

    janmil Perspektivní autor

    Ja by som navrhovala, že keď dáme pomlieť krmivo, mohli by sme si prichystať ďalšie jedno alebo aj dve krmivá, pre tých ktorí púšťajú mlyn aj cez noc.
     
  9. hexinna

    hexinna Pisálek fóra

    navrhuji vzhledem k daleko většímu počtu řemeslných produktů rozšířit alespoň o jedno místo bonus-zlato
    nebo
    zvážit zda nezměnit u receptů na perníky, vaječný koňak, valentinský květináč, svatodušní kytici, pusinky, levandulovou marmeládu, ananasovou masku, jarní vývazek, ovesný chléb, bílou nevinnost a růžové želé bonus-zlato na bonus-stříbro, jejich účinek odpovídá spíše nižšímu bonusu vzhledem k ostatním řemeslným produktům
     
  10. hexinna

    hexinna Pisálek fóra

    navrhuji, aby se ve spodní liště buď ukazovalo opravdu všechno, nejen část dne, většinou se nezapíše, co mi dala ovečka za dárek

    nebo úplně stačí přehled dárků, které a komu jsem ten den poslala, co mi ten den dala Bambulka za dárek,

    nic jiného jsem v tom seznamu nikdy nehledala a jestli vypadly tři hřebíky nebo pět asi nikoho nezajímá, stav má ve stodole
     
  11. paollo1974

    paollo1974 Zelenáč fóra

    navrh zda by bylo možné v adventní kalendáři vybírat i další den bez placení ale zanikl by nárok na bonus dárek pro příští rok zda nechci moc
     
  12. Verense

    Verense Stálice fóra

    Mám drobné vylepšení k řádkům v nebi:
    - při ubývání času by postupně pro lepší názornost ubývala barva v celém úvodním zeleném kolečku
    - při najetí kurzoru na kolečko (či kliknutí - dle nastavení ve hře) by se kromě zbývajícího času objevila i informace, jaký bonus řádek dává.
    Srozumitelněji viz následující obrázek:
    [​IMG]
     
  13. ja-pe

    ja-pe Znalec fóra

    Nevím,jestli to již někdo navrhl, ale co takhle dát do hry něco jako žolíka, kterým by šlo nahradit 1 prázdné místo někde na stonku?
     
  14. Adamos00

    Adamos00 Aktivní autor

    • Podání neschváleného návrhu
    Nové Balíčky (SMS)

    Přes nákup přes SMS by mohli být nové balíčky
    Důvod: Někdo například nemá možnost platit přes jiné metody, tím nechci říci že já tu možnost nemám ale mnoho hráčů tu možnost jistě nemá a RT by se zvýšily příjmy :D

    1. Balíček - Čas krmiva ( Od každého dostupného krmiva hráč obdrží 50 krmiva) Cena: 99 ,- Kč
    2. Balíček - Záplava Florenů ( Hráč obdrží 3300 florenů) 2100,- Kč (Cena přes ostatní je momentálně 1200 Kč tak nemyslím že by to byl problém.) 3. Balíček - Zkušenosti - Hráč obdrží Jahodový muffin, 3x Langoš a 1x Sýrový koláč (Hodí se pro začátečníky) Cena: 79 ,- Kč
    4. Balíček - Farmář Začátečník - Hráč dostane 100x Salát, 75xMrkev, 1x Jahodoví muffin Cena: 79,- Kč
    5. Balíček - Hvězdný Farmář - Hráč dostane 10 hvězdiček - Cena: 99 Kč SMS
    6. Balíček - Tropický Farmář - Hráč dostane 5x zlatý banán - Cena: 99 Kč SMS
    7. Balíček - Kompletní Akce - Hráč může přeskočit jakýkoliv úkol (Namísto florenů) - Cena: 237,- Kč SMS
    8. Balíček - Balíček dekorací - Hráč obdrží Balíček: 2x Malý vulkán, 1x Luxusní limuzína - Cena: 99,- Kč SMS
    9. Balíček - Bohatý farmář - Hráč dostane 1x Vila - Cena: 1200,- Kč SMS

    Samozdřejmě se můžou upravit ceny protože RT dostává jen část z peněz :)

    Nevím jestli ceny jsou dobré nebo drahé.. :D
     
    honzi tohle ocenil(a).
  15. bouska.147

    bouska.147 Pisálek fóra

    Skvělý návrh! :)
     
  16. Panacek2112121

    Panacek2112121 Zelenáč fóra

    Tento návrh podporuji konečně někdo udělal skvělý návrh :)
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Tento návrh je nepovolený k podání a proto jej uzavírám a autora i příslušně odměňuji.
     
    -Pietro1976- a sukejmeohh tohle ocenili.
  18. majkkigett

    majkkigett Rádoby autor

    Bylo by dobré, kdyby v liště byly odděleny chlévy a výrobny
     
  19. ninjakiller123456789

    ninjakiller123456789 Nováček fóra

    Mám návrh na novou rostlinu (vzácnou)
    Salátová řepa
    Růst: 1000 hodin
    BZ: 5500
    Cena za 1 ks: 10000 Florenů (sleva pro hráče kteří hrají více než rok 10% sleva takže to budou mít jen za 9000 Florenů)
    Takže pište jestli se vám návrh líbí díky :)
    Ještě by se dalo v bance koupit balíček:
    Balíček obsahuje: 5x Salátovou řepu, 20 superhnojiv. za 5 000 000 Kč nebo 179 000€
     
  20. Mirda95

    Mirda95 Zelenáč fóra

    Zdravím. Já bych uvítala, kdyby do hry byly zavedeny další stromy, které by dávaly produkty - především pštrosí vejce a barevnou paletu. Vzhledem k výrobě v řemeslnické čtvrti, jich mám docela často nedostatek, výrobny nestíhají a ceny na trhu jsou docela vysoké. Nevím, jak jsou na tom jiní hráči, ale já bych určitě alespoň strom s pštrosími vejci uvítala s nadšením.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.