Návrhy Aktualizace a nápady - určeno k archivaci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem haník30, 5/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    Další nápad má za cíl posílit oblíbenost používání skřítků z alchymisty 8)
    Taky se vám zdá, že by skřítci mohli být posazeni jen na jedno políčko 1x1 místo na 2x2 ???

    [​IMG]
    co vy na to?
     
  2. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    A protože jsem milovník svižné komunikace s farmáři, navrhuji přidat na chat stejné smajlíky, jací jsou k dispozici tady na foru :inlove:
    [​IMG] jste pro??? :p
     
  3. DvaMazlici

    DvaMazlici Zelenáč fóra

    Hra je čím dál tím složitější a náročnější na pochopení, pomalu mě to přestává bavit, tolik všelijakejch bonusů a skupiny plodin jako ostatní, pořád nějaký soutěže, chci si v klidu pěstovat plodiny a chovat zvířata na velkejch polích a vůbec u toho nepřemejšlet, ale vedení hry mě nutí sázet na malý pole akční rostliny a bez bonusů z marmelád a podobně se nedaj úkoly splnit. Mám z toho jen stres a žádnou radost, obzvlášť když musim uprostřed noci vstávat kvůli akční rostlině, vůbec se nevyspím. Časovej úkol se ukončí když zahraju z jinýho počítače. Taky mě štve stonek plnej nesplněnejch obláčků co se musej přelistovat a nejdou smazat. Zamyslete se jak tu hru zjednodušit a udělat hratelnou, je to tak moc složitý... půlku věcí ve hře už bez nápovědy na fóru nedokážu zahrát. Prosím zjednodušte hru! Nejsem nováček, mám úroveň 89 a přesto je na mě hra moc složitá.:oops:>:(:sleepy::cry:
     
    zimní a rarasek1999 tohle ocenili.
  4. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    Hezký den, milí farmáři.
    Na farmě máme slaný strom XXL, tak proč by v tajemných sazeničkách
    nemohl být i strom cukrový XXL nebo drátový XXL, že?

    [​IMG]
    Ale taky by bylo hezké do hry zařadit další řemeslný stromeček "elixírovník".
    A ten by mohl být z tajemných sazenic na Bahamaramě.

    [​IMG]
    Myslím, že náznak tohoto nápadu tady zazněl, ale zdál se mi nedotažen, tak se omlouvám, že jsem si dovolila tomu nápadu dát nějakou konkrétnější podobu. Snad to bude akceptovatelné :music:
     
  5. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Něco na tom bude, hra je čím dál tím více složitější. U hry by si měl člověk odpočinou a relaxovat a né vstávat v noci aby stihl nasadit akční rostlinu. Určitě by článek shora uvedený stál za úvahu .;)
     
    vojtap20 a rarasek1999 tohle ocenili.
  6. Kaetlin

    Kaetlin Zelenáč fóra

    Tak skusim aj ja.. :) Velmi by som ocenila nové remeslo zamerane aj na zvierata ak by to bolo mozné....:)
     
    rarasek1999 tohle ocenil(a).
  7. zimní

    zimní Pisálek fóra

    Ahojky! Pro mne by bylo příjemné, kdybych se mohla zbavit kukaččích vajec. Napadalo mi jich už přes 3500ks. Nelíbí se mi a nemám ani v úmyslu je šlechtit. Někomu jinému pro šlechtění třeba zase chybí. Mohly by být například v době "akce" dostupné k obchodování na trhu?
     
  8. masenka75

    masenka75 Perspektivní autor

    Ohledně kukaččích vajec. Bylo by dobré ten kdo splní šlechtitelské úkoly , aby mohl vejce kukaček použít do poháru v družstvu.Kdo by nešlechtil měl by smůlu.
     
    terkacheerka tohle ocenil(a).
  9. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Já bych osobně navrhoval aby šlo demontovat výrobny. Po nějaké době se omrzí a člověk s tím už nic nenadělá, nebo na farmičce dojdou krejcárky a člověk by mohl vložené šlechtěnce prodat . Klidně by to mohlo být i za mírný polpatek třeba 1 Fl. Myslím že by se to líbilo i více farmářům.
    8)
     
  10. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Zdravím, mám návrh na zavedení nové funkce, která by trochu ulehčila hraní. Často se stane, že zapomeneme připravit farmu na akci nebo si nevzpomeneme sníst strašidelnou kytici před děsivou nocí. Jistě by se našly i další podobné případy. Chtěl bych to vyřešit tímto způsobem:
    [​IMG]
    Ve farmářském domě by se objevila nová ikonka ve tvaru stopek. Zde by byla možnost nastavit si upomínku, která se nám v určitý okamžik objeví. Po kliknutí na ni by naše zraky spočinuly na následujícím okně:
    [​IMG]
    K popisu okna:
    Vlevo nahoře bychom mohli zvolit, zda-li chceme mít funkci aktivovanou nebo vypnutou. Hned pod tím si můžeme vybrat datum a čas, v němž se má upomínka zobrazit. Pro rychlejší orientaci v upomínkách napíšeme i stručný předmět. Vlevo dole vepíšeme text, který se nám též v určený okamžik zobrazí. Tlačítkem uložit se upomínka vloží mezi ostatní do lišty napravo. Jakoukoliv z nich si můžeme kdykoliv otevřít a upravit nebo smazat (k snadnějšímu mazání slouží funkce vybrání několika upomínek, jakou známe z pošty).
    Pro příklad: Upomínka nazvaná Str. kytice se nám zobrazí přesně 22.11.2014 v 11:08. Vypadalo by to asi takto:
    [​IMG]
    Doufám, že se vám návrh líbí (a doufám že tu něco podobného už není). Díky všem za případné přečtení.​
     
  11. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Dobrý večer, mě by velmi potěšilo kdyby při nákupu na trhu u jednotlivých položek bylo vidět kolik zboží mám ve stodole. Musím furt překlikávat abych zjistila kolik mám zvířat nebo krmení, rostlin a vůbec všeho ve stodole a zda bych si náhodou neměla přikoupit.
    Zdravím páček.
     
  12. MetjůTaj

    MetjůTaj Rádoby autor

    tak mě napadlo že kdyby se splnil nějaký úkol byl by zpřístupněn nějaký stroj (případně v mlýně) do kterého když se hodí
    500M6 mincí+300 kukaček dalo by to jeden FL
     
  13. hanči57

    hanči57 Aktivní autor

    Bylo by dobré kdyby se daly koupit kupony na pomocníky.Na př.1 kupon pomocníků(všech) na 1h za 1 floren.Šlo by koupit jen 1x za 24h.
     
  14. petrisie

    petrisie Pisálek fóra

    Tak mě napadlo, že při plnění úkolů v držstvu, které se týkají Baha, bylo by fajn, kdyby místo hvězdiček byly zlaté banány. No nebylo by to faj? To by se to postupovalo :inlove::inlove::inlove:
     
  15. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky, mám takový návrh - nešlo by pro nás, co se lopotíme ručně odstranit ty zbytečné lišty? To, že osazuji malé pole, vidím, nebo, že zalévám, sklízím a mně ty nesmysly zakrývají stromy, které tam mám zasázené, takže je někdy sklidím pozdě. Taky bych jako majitelka dotykového monitoru ráda sklízela dotykem, jako na jiné farmě. Tady to bohužel nejde, neb při druhém kliknutí se mi zvětší zoom. Hrůza. Eleanorelik1>:(
     
  16. Lindusha

    Lindusha Pisálek fóra

    uteklo mi několik receptů z předešlých akcí, mohly by se tyto recepty opět vložit do nějakých akcí, určitě nejsem jediná, která by tyto recepty uvítala (př. v marmeládovně)..taky by nebylo na škodu, přidat další recepty jako odměny:)
     
  17. 227peta

    227peta Zelenáč fóra

    Ahoj všichni, napadlo mě, že do hry by mohlo býn zavedeno nové zvíře. Novým zvířetem by mohly být Pandy a mohly by se chovat na Baharamě. Jako krmivo by jim sloužil bambus (třeba 3 bambusy na 1 krmivo pro pandu). To je jenom takový malý návrh. :)
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  18. morfeusmax

    morfeusmax Pisálek fóra

    227peta
    Pandy na Baharamě už přece máme. Anna
     
  19. 227peta

    227peta Zelenáč fóra

    Aha, máš pravdu.
     
  20. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    • V tomto vláknu je zakázáno reagovat na návrhy. Pajda361
    Souhlasím s Lindusha. Já jsem byl v nízkém lv a akce bych nedal a v Dožínkách 2011 byli 4 recepty !!!
     
    jolana4, [kvetinka] a charlie.b46 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.