Návrhy Aktualizace a nápady - určeno k archivaci

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem haník30, 5/11/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    • Vlákno "Nové návrhy" slouží k podávání návrhů, až bude návrh podán a schválen, tak na něj reaguj.
    Ahoj malinkami,
    podle mě je nákup vody u řemesel dostatečný. Přímo u receptu (soudím jen podle "svého" pekaře) můžu dokoupit vodu.
     
  2. -Galil-

    -Galil- Zelenáč fóra

    Zdravím vás farmáři a farmářky,
    již někteří z vás už tento návrh znají, jelikož se nám blíží konec roku, tak AKCI NOVOROČNÍ OHŇOSTROJ představuji znovu.

    Pro ty co neví o co GO !
    Od té doby co jsem na farmeramě tak jsem pouze 1x za celé 2 roky hraní jsem poznal báječnou akci u níž jsme relaxovaly všichni. Zkrátka pole osázené rachejtlema a všelijakým ohňostrojem byla paráda, ovšem za krajcary a floreny.

    K návrhu:

    Přišel nový rok a v obchodě se objevily tyto věcičky:
    [​IMG]

    Již s předešlým podáním návrhu jsme vylepšily detaily návrhu a tady jsou:
    !!! PŘIBLIŽNĚ !!!*
    malý ohňostroj za 500 KR *
    velký ohňostroj za 5000 KR *
    extrémní ohňostroj za cca 30 FL + žabky piromanky*
    *

    Posílat v podobě dárků by se dal jen malý ohňostroj
    * Malý ohňostroj
    -Dárek při akci
    -
    Efekt: co 1 min. 20 BZ (jde 1x použít)

    * Velký ohňostroj
    -
    Dá se zakoupit ve Farmářském obchodě za 5000 kr
    -Efekt: co 1 min. 10 BZ (jde 5 x použít)

    * Extrémní ohňostroj
    -Dá se zakoupit ve Farmářském obchodě za 15 FL
    -Efekt: co 30 min. 100 BZ (jde 15 x použít)

    * Žába pyromanka

    -Dá se zakoupit ve Farmářském obchodě za 30 FL (limitovaná edice)
    -Efekt: co 5:00 h. 50 BZ

    + k tomu by byly ještě úkoly v družstvu,
    kde by jste v ůkolech mohly získat tyto ohňostroje jako vždy.
    Rozdíl by byl v tom že by jste si mohly zakoupit i větší množství pyrotechniky na vaši farmu :-D
    Prosím schvalme to už konečně :-D

    PS: Při posledním podání tohoto návrhu mě admini poprosilyať to podám později, tak doufám že teď je ta pravá chvíle.
    -Galil-
     
    Naposledy upraveno: 26/10/14
  3. farmář1970

    farmář1970 Rádoby autor

    Zdravím všechny farmáře,
    hlavou mi proběhl takový nápad, který by se vám mohl líbit :).

    Vždy, když Renzo Jarmark dorazí na farmu, plno farmářů očekává nové a nečekané ceny ve stánku štěstí, ale pokaždé je jejich očekávání zadupáno těmi samými cenami a proto by bylo hezké přidat do stánku štěstí nové ceny, např. nové mazlíčky z dávno proběhlých akcí, nebo ty, které někteří farmáři získat nemohli nebo je získat nestihli, např. : vrtulkový králík, poštovní holub, duhová slepička nebo Rainbow dash z MY LITTLE PONY, výrobny, chlévy a jejich upgrady nebo stromy.
    Stánek štěstí vždy nabízí získat vejce draka, veverčí doupě, XXL broskvoň a stavební pozemek v řemeslnické čtvrti, a můj nápad tkví v tom, že by se tyto předměty průběžně střídaly s novými předměty s Renzovými návštěvami na farmě a vypadalo by to nejspíš takhle:

    [​IMG]

    Seznam, dle mých představ:

    Tyto předměty by zůstaly stále
    • 10x Hvězdička 175 Žetonů
      Snad už jen pro sběratele.
    • 25x Superhnojivo 32 Žetonů
      Najdeme v zásobníku a jistě potěší.
    • 25x Superkrmivo 85 Žetonů
      Najdeme v zásobníku a jistě potěší.
    • 25x Zuzino superhnojivo 85 Žetonů
      Najdeme v zásobníku a jistě potěší.
    • Kupón všichni pomocníci na 48 hodin 400 Žetonů
      Po zakoupení se přidá ke kupónům u kombajnu a kdykoli si jej můžete aktivovat.
    • 5x Zlatý banán 850 Žetonů (Jde pořídit jen jednou.)
      Najdete je na ostrově Bahamarama - horní lišta.
    • 10 000 x Bahamarama BZ 150 Žetonů
      Body zkušenosti pro Bahamaramu vám budou připsány na ostrov - horní lišta s hodnotou levelu.
    • Dekorace "Pyronglér" 350 Žetonů
      Dekoraci najdete v inventáři - dekorace symbol vázičky
      Každých 12 hod. dostanete 1111 BZ, velikost: 2x2, dostupnost: lvl 2
      [​IMG]
    • Tyto předměty by se průběžně střídaly
    • Doupě pro veverky 250 Žetonů
      Najdete jej v inventáři na farmě - chlévy, kliknutím na název odměny se zobrazí detail
      [​IMG]
    průběžné střádání s:
    • Maskovací obchod 600 žetonů
    • Najdete jej v inventáři na farmě - chlévy, kliknutím na název odměny se zobrazí detail
    [​IMG]
    nebo
    • Sýrárna 600 žetonů
    • Najdete jej v inventáři na farmě - chlévy, kliknutím na název odměny se zobrazí detail
    [​IMG]
    nebo
    • Psí bouda 250 žetonů
    • Najdete jej v inventáři na farmě - chlévy, kliknutím na název odměny se zobrazí detail
    [​IMG]
    nebo
    • Obydlí pro myši 250 žetonů
    • Najdete jej v inventáři na farmě - chlévy, kliknutím na název odměny se zobrazí detail
    [​IMG]
    nebo
    • Obydlí pro mývala 250 žetonů
    • Najdete jej v inventáři na farmě - chlévy, kliknutím na název odměny se zobrazí detail
    [​IMG]
    • Broskvoň XXL 350 Žetonů
      Najdete ji v inventáři na farmě - stromy, kliknutím na název odměny se zobrazí detail
      [​IMG]
    Průběžné střídání s:
    • Psí bouda II: Oranžová 350 žetonů
    • Najdete jej v inventáři na farmě - chlévy, kliknutím na název odměny se zobrazí detail
    [​IMG]
    nebo
    • Obydlí pro myši II: Oranžové 350 žetonů
    • Najdete jej v inventáři na farmě - chlévy, kliknutím na název odměny se zobrazí detail
    [​IMG]
    nebo
    • Obydlí pro mývala II: Oranžové 350 žetonů
    • Najdete jej v inventáři na farmě - chlévy, kliknutím na název odměny se zobrazí detail
    [​IMG]
    nebo
    • Různé XXL upgrady speciálních stromů 350 žetonů
    • Najdete je v inventáři na farmě - stromy, kliknutím na název odměny se zobrazí detail
    • [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    • Dračí vejce 1 000 Žetonů (Jde pořídit jen jednou.)
      Za 168 hodin se vyklube, pokud koupíte čepičku tak za 1 hodinu (dá jednorázově 500 BZ), a poté bude dávat po odkliknutí bonus +20 % BZ na 20 minut, další odkliknutí bude možné za 10 hodin. Velikost 2x1
      [​IMG]
    průběžné střídání s:
    • Vejce duhové slepičky 900 žetonů (Jde pořídit jen jednou.)
    • Za 168 hodin se vyklube, pokud koupíte čepičku tak za 1 hodinu (dá jednorázově 450 BZ, na Ostrově pokladů BBZ), a poté bude dávat po odkliknutí 300 BZ (na Ostrově pokladů BBZ) + 1x Zuzino superhnojivo, další odkliknutí bude možné za 16 hodin. Velikost 1x1
    [​IMG]
    nebo
    • Vejce vrtulkového králíka 900 žetonů (Jde pořídit jen jednou.)
    • Za 168 hodin se vyklube, pokud koupíte čepičku tak za 1 hodinu (dá jednorázově 450 BZ, na Ostrově pokladů BBZ), a poté bude dávat po odkliknutí 300 BZ (na Ostrově pokladů BBZ) + 1x Med, další odkliknutí bude možné za 16 hodin. Velikost 1x1
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    nebo
    • Rainbow dash vejce 1000 žetonů (Jde pořídit jen jednou.)
    • Za 168 hodin se vyklube, pokud koupíte čepičku tak za 1 hodinu (dá jednorázově 450 BZ, na Ostrově pokladů BBZ), a poté bude dávat po odkliknutí 300 BZ + 1x Pinkie Pie koláč (pokud stojí na Ostrově pokladů, dává 300 BBZ + 1 Pinkie Pie koláč), další odkliknutí bude možné za 36 hodin. Velikost 1x1
    [​IMG] [​IMG]
    nebo
    • Sobí vejce 900 žetonů (Jde pořídit jen jednou.)
    • Za 168 hodin se vyklube, pokud koupíte čepičku tak za 1 hodinu (dá jednorázově 450 BZ, na Ostrově pokladů BBZ), a poté bude dávat po odkliknutí 1 hvězdička a 150 BZ (pokud stojí na Ostrově pokladů, dává 150 BBZ + 1 hvězdička), další odkliknutí bude možné za 168 hodin. Velikost 1x1
    [​IMG] [​IMG]
    nebo
    • Vejce poštovního holuba 900 žetonů (Jde pořídit jen jednou.)
    • Za 168 hodin se vyklube, pokud koupíte čepičku tak za 1 hodinu (dá jednorázově 450 BZ, na Ostrově pokladů BBZ), a poté bude dávat po odkliknutí 300 BZ (na Ostrově pokladů BBZ)+ 1x Superhnojivo, další odkliknutí bude možné za 20 hodin. Velikost 1x1
    [​IMG] [​IMG]
    • Stavební pozemek v řemeslnické čtvrti 1 250 Žetonů (Jde pořídit jen jednou.)
      Získáte možnost postavit si jedno ze tří řemesel v řemeslnické čtvrti. Po koupení zajdete do Řemeslnické čtvrti a kliknete na jednu z parcel, podle toho jaké z těchto tří řemesel chcete. Můžete si vybrat Marmeládníka, Pekaře nebo Květináře.
      POZOR: Pokud již máte všechna tato tři řemesla, odměna se vám vůbec neukáže.
      [​IMG]
    průběžné střídání s:
    • Florenovník 1 250 žetonů (Jde pořídit jen jednou.)
    • Najdete ho v inventáři na farmě - stromy, kliknutím na název odměny se zobrazí detail
    [​IMG]
    Doufám, že se vám můj navrh bude líbit :);):).
     
  4. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Návrh na zkrácení času u domácího mazlíčka.
    Jednoduše tímto navrhuji upravit čas u domácího mazlíčka Vraní strom ze 12 hodin na 10. Děkuji předem za realizaci.
     
  5. Arleta22

    Arleta22 Rádoby autor

    Ahoj,
    co takhle prodej a nákup soli, cukru, ostnatého drátu a elixíru? Nebo výměna?
     
    excipial12, rarasek1999 a zuzánek10 tohle ocenili.
  6. pusinka2011

    pusinka2011 Rádoby autor

    Zdravím. Já bych uvítala, kdyby šly řádky na magickém stonku přeskupovat. Teď se mi mezi obsazenými řádky motají řádky prázdné, které nemám zájem ani do budoucna využívat. Myslím, že by bylo fajn mít možnost si je uspořádat dle svého - podle délky sklizně, druhu apod. Děkuji za pozornost)))
     
  7. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte.
    Keďže toto fórum má byť česko-slovenské, uvítala by som názvy a označenie aspoň toho najdôležitejšieho v akciách ako názov akcie, názvy akciových plodín, tajomných stromov, vypadávatiek a pod. v obidvoch jazykoch, t.j. aj v slovenčine. Týka sa to aj sekcie FAQ - Akce a FAQ - Hra (napr. slovenské názvy oslíkov sú niektoré odlišné). Tiež by som uvítala, keby sa v hre znížilo to veľké množstvo klikania - napr. ručný zber políčok, dekorácií, stromov urobiť PC myšou na jeden klik. A je mi ľúto, ale niekedy mi na fóre chýba tlačidlo nesúhlasu s daným príspevkom (opak tlačidla Ocenit). Ďakujem.
     
    ezzra tohle ocenil(a).
  8. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    Když čtu po každé akci s tajemnými stájemi ty zklamané a zoufalé komentáře, co komu padlo a co nepadlo, napadlo mě, jestli by nešlo na tržiště přidat nabídku "NEMOVITOSTI". Tady by šly prodat stáje, chlívky a výrobny, které nepotřebujeme a zároveň si pořídit takové, které se nám obloukem vyhýbají. Co vy na to? Ceny by byly asi dost vysoké, ale byla by to příjemná altenativa k akci obchodovat darovat, která je jinak asi dost náročná na zpracování a chod hry, takže chápu, že se nevyskytuje tak často.
     
  9. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    SUPER nápad!!!!!!!!
     
  10. morfeusmax

    morfeusmax Pisálek fóra

    Bylo by možné, aby již RT zamezilo tomu dávat na trh po 1 kusu plodin nebo plodin stromů ? U zvířat, šlechtěnců , produktů a řemesla je to pochopitelné, ještě se dá spolknout i krmení po 1 či dvou kusech , ale plodiny či plody - to se nedá .
     
  11. petrisie

    petrisie Pisálek fóra

    Tak mě napadlo, že když jsou v tajemných sazeničkách stromy pro řemesla ( sůl, cukr, med, drát,...) nebylo by na škodu mít strom i pro spa manažera (ELIXÍRY)???:inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  12. novyfarmar

    novyfarmar Pisálek fóra

    Mě by docela zajímalo co dělají sousedé. Na čem pracují aktuálně a jaké dárky poslat, jak jim pomoci a současně dát všem najevo na čem právě pracuji já. Je asi složité už cokoli zobrazit na herní ploše, ale stačila by malá ikonka-stavu, či například barevně ohraničit erb souseda...přičemž by každá barva měla nějaký význam. Něco jako zobrazit stav na FB :D Mám zato, že vzájemná spolupráce sousedů je důležitá, přispívá k radosti ze hry a motivuje k dosahování těch nejlepších výsledků.
     
  13. petrisie

    petrisie Pisálek fóra

    Já myslím, že když chceš dát vědět o sobě, můžeš poslat zprávu sovou, nebo vzdušný pozdrav. Myslím, že je jen na tobě a tvých sousedech, jak se o svých stavech budete informovat, myslím, že k, tomu můžete využívat i chat. Já upřímně bych tohle asi moc neřešila.
     
    fialka40 a babioli tohle ocenili.
  14. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Už xkrát se psalo, že by byl vhodný tzv. wishlist (listpřání), který je běžný snad v každé hře. K čemu mi jsou od sousedů světelné řetězy, když mám akci dávno ukončenou, k čemu mi je sůl, když vařím hlavně v marmeládovně? Dle mého názoru je toto jedna z nejzákladnějších věcí a snad ani zavedení do hry není žádným složitým počinem. Děkuji
     
  15. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    obavam sa,ze potom by bol trh preplneny napr. oranzovymi stajnami s konmi , nezda sa mi to prave najlepsie riesenie, no ale mozno,ze niekomu by to vyhovovalo ;)
     
    zimní, Amalka1070 a excipial12 tohle ocenili.
  16. petrisie

    petrisie Pisálek fóra

    Co takhle to sousedům napsat? Poslat sovu, nebo vzdušný pozdrav? Já to dělám zrovna tak. Když něco potřebuju, tak si o to sousedům napíšu. ;););)
     
    fialka40 a nanyblacks tohle ocenili.
  17. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    uz som to pisal do diskusie ku komixu, ale tam uz to zapadlo prachom a za mesiac to zmizne uplne, takze moj navrh je aby:
    akcne vypadavatka nezaviseli od generatora nahodnych cisel, ale boli priamo pridelovane za ziskane BS, pretoze vsetky akcie su casovo ohranicene a tak pri sucasnom stave splnenie/nesplnenie akcie zavisi, nielen na sikovnosti a praci hraca ale aj na stasti. Pri kazdej akcii v diskusii su nareky hracov, ktorym v danej chvili nebol generator nahodnych cisel nakloneny ze vypadavatka nepadaju a zeakciu nestihnu ukoncit iba kvoli nim, a stava sa často aj to, že hrac ktory akciu nesplnil kvoli vypadavatkam ma často nazbieranych vic BS ako ten ktory akciu dokoncil, len mal viac stastia s generatorom.
    Stastie a nahoda nech si ostane pri tajomnych sadeniciach a chlievoch. Aj pri beznych vypadavatkach to je OK, ak mi nepadne tak pockam, tam to hru spestruje.
    Urobit pridelovanie akcnych vypadavatokza ziskane BS, nie ani technicky narocne (aj tak sa pri navrhu kalkuluje s jeho hodnotou v BS aby to bol v PRIEMERE realne splnitelne), hru by to zjednodusilo,sprehladnilo a boli by rovnake podmienky pre vsetkych. Urcite by na tom RT ani financne netratil, kedze by tento system hracov viac motivoval k pouzivaniu produktov a nakupu dekoracii a mazlickov (kupim, lebo viem naisto ze mi to prida tolko a tolko a nie ze mi to iba zvysi sancu)

    PS: Navrhujem aby si RT vyskusalo jeden experiment (ekvivalent s vypadavatkami pocas akcie), aby pochopili ako sa citia hraci pocas akcii:
    nech si stanovia ze na konci mesiaca kazdy kto odpracuje svoj urceny pocet hodin (priemer za cely RT bude 160hod. co je priemerna mesacna prac. doba) dostane odmenu 1000eur. Potom kazdemu clenovi timu vynasobia tych 160 hod. nahodnym cislom v rozmedzi od 0,1 do 2 a to bude jeho mesacny pracovny cas potrebny na dosiahnutie odmeny. Takze stasnejsi budu mat svoju odmenu odpracovanu za tyzden, menej stastni si poctivo odmakaju cely mesiac, smoliari budu musiet robit aj nadcasy a urcite sa najde aj niekto kto tu odmenu ani nebude mat sancu dostat, lebo by musel byt v praci kazdy den viac 12 hod.
     
  18. kaculatko1989

    kaculatko1989 Pisálek fóra

    Zdravím a ráda bych kdyby byla další výrobna v řemeslnické čtvrti,třeba výrobky z mléka,pěstovat len a vyrábět látky,vyrábět na ostrově superkrmivo,lovit kolem ostrova ryby atd.,vždyť je tolik věcí
     
  19. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    a to mám psát každý den všem? Nebo si pamatovat, co mi psalo x sousedů, co chce každý den kdo dostávat za dárky? Nebylo by jednodušší si na wishlist napsat, co chci dostávat a hned jak kliknu na ikonku souseda, tak dárek odeslat? Je to tak složité? Dle mého názoru, je to opravdu základ každé takové hry.
     
    rarasek1999 a excipial12 tohle ocenili.
  20. malinkami

    malinkami Velmistr fóra

    Milí farmáři, tento nápad "kusovka" se týká hlavně farmářů, kteří si nekupují pomocníky pokaždé a nebo jim pomocníci najednou dojdou a sleva na další ještě není v nabídce.
    V těchto případech jsem si nejednou říkala, že by mi pomocníci stačili jen na pár minut a to většinou tehdy, když jsem se na farmu dostala jen na sklizeň jednou za den a v rychlosti bylo potřeba poklikat...
    Nechtělo se mi na těch pár minut použít ani kupon, ani pomocníky z družstva, protože by byli celý další den nevyužiti…
    Tak mě napadlo navrhnout pomocníky tzv. „kusovka“, která by se dala koupit za 1 FL ve farmářském obchodě a byla by použitelná jen na 10 min.....mohlo by to vypadat nějak tak:

    [​IMG]
    Snad se tento nápad bude někomu líbit, přeji všem fajn hru :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.