Akce Přátelství (24.7. - 30.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 22/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Vždyť to ubohé kritizované prasátko je oblečeno do svých štetin, ale co takový pes naháč, pouze kůže,žádné chlupy, vhodný pro alergiky, ten nikoho nepohoršuje, tak proč prase?:inlove:
     
  2. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Tedy nevím jak Vám, ale mně vadí oblečené prasátko. Kdo to má pak u toho rožně čichat.
     
  3. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Jéjda jéjda, vždyť hrajeme farmu Margziam! Nedivila bych se, kdybys měla výhrady směrem ke kvalitě grafického ztvárnění zvířátek, to má asi každej z nás, že jo? Třeba obrprase je nepovedené, to jó.
    Nevylívej to tu Margziam, prosím.
    Na mé farmě vítám hlavně bezgaťáky !
    Gaťákům tady říkám "návštěva" !
    xD
    EDIT: abych nebyla off, tak na akci se těším, ale fakt je, že dokoupit mirabelky bylo trochu drsné na mé konto, a myslím, že akce má být hodnocena pro nižší levly a ty, co nekupují za floreny, jako těžká. Jenže pak by poněkud vynikl rozdíl mezi platícími a neplatícími, takže myslím, že to tentokrát RT řekněme... neodhadlo.
     
    Naposledy upraveno: 23/7/15
  4. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    Pěkná akce --- já mám naditou stodolu ---- NIC mi chybět snad nebude --- já jsem to tušila proč všechno syslíkuji :p, tak jenom vyhrnout rukávy a začít pěstovat.
     
  5. Basted23

    Basted23 Perspektivní autor

    Všetko do akcie mám, len orechy som musela dokúpiť. Ale hnevá ma to večné búranie farmy. Ledva som ju dala do poriadku po akcii a znova ju mám búrať. Vždy zožerie veľa času, zasa to dávať naspäť a pri tom počte stromov a stajní už ani neviem, čo tam mám dávať. No uvidíme, ako budú vylietavať vypadávatká. Držím palce všetkým, čo akciu začnú :music:
     
    findy22 a maribeja tohle ocenili.
  6. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Basted23 ,já jsem ji nechala tak,jak byla,ptž bylo jasný,že je za dva dny další pěstovací akce:)
     
  7. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Na akci se už opravdu těším, ale pokud tady bude díky komentářům, twinulky a kaolína a pajdy na
    případná necudná zvířátka , tak veselo, budu se těšit ještě víc...
    Máte mě na svědomí..při čtení vašich odpovědí jsem se málem zadusila.
    xDxD
    Vše připraveno, už aby bylo zítra !
     
  8. Margziam

    Margziam Stará škola

    No, Pajdo, kdyby to prase bylo protažené rožněm a nehýbalo se na něm, tak námitky nemám :)
    Jinak - mám dojem, že ostružiny nikdo nekupuje a jejich cena klesá, takže mi k doplnění konta nepomůžou.. :(
     
    maribeja, evainfo a pajaable tohle ocenili.
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Obtiznost je spis dana souctem hodin nejen na akcni kytky, ale i na ty doprovodny - tedy na mleti a do ukolu, coz zas neni tak malo, pokud nepouzivas minipole a MJS... takze celkem chapu, kdo ma zasoby se soustredi jen na akcni, kdo zacina nebo proste mezi akcema nema sanci doplnit zasoby se to nebude zdat lehky...

    K prasatkum nemam co rict, kazdy at se (ne)oblikne jak chce :)
     
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    kaolín11, jestli si připadáš vedle slona méněcennej, tak se obleč... xD
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Si se uhodila do hlavy,v takovým počasí by to byla sebevražda! To budu raději slonovi chvíli závidět!:)
     
  12. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Fíha, teď mi došla délka mletí 8) Vím, že je psáno, že lze mlít na Farmě i na Baha... ale turbo-mlýn už od jarního rozčilení předplacený nemám...
    No, a snad budou dost dobře vypadávat vypadávátka... celkový počet je celkem slušný :music:

    EDIT: Další fíha! Ty anakondy jsou žravé... musím je chvíli usalašit v liště. Ať mi nesežerou zbytky ušáků.
     
    Naposledy upraveno: 23/7/15
  13. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Jsem smutná [​IMG], dost smutná. Taky si tu nemusel takhle veřejně otevírat výsledky mého pětiletého farmaření. Ale zároveň Ti sděluji, že máš zastaralé info, pomeranče už náhodou nějaké mám [​IMG], ty bych dala také. Horší je to s těma ušákama. Ale tady věřím ve Tvojí štědrost, doufám, že se k řádku dostaneš hodně brzo a hned první chleba z řádku mně pošleš jako dar, z kterého já zbytek ušáků dokoupím a i já akci zdárně dovedu k cíli. Času je dost. Předem děkuji.
     
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pěkný večer všem :) .. tak já se na TS v akcích už moc netěším, protože začínám být alergická na "žlutou". Asi si na farmě všechny žluté chlívky přemaluji:D ... třeba na růžovou? ... a taky budu před akcí uklízet po králících [​IMG] je mám potvůrky snad všude :D ... ale napěstované do akce jsou a tak je ještě chvilku nechám :p a hodím zbytek na trh. Víkend mám volný, jen malá soukromá akcička a tak se na tento úkol docela těším ;).

    Se omlouvám, ale až teď jsem dočetla tu "ostrou" kritiku na nahé prasátko .. no že se nestydí :mad: ... jsem si vzala raději brejličky, ale já tam nic nevidím .. ani ocásek, nebo jo? o_O ... [​IMG] no mám zítra trošku čas a zajdu raději na optiku :p
     
    Naposledy upraveno: 23/7/15
  15. maribeja

    maribeja Stará škola

    Do akce jdu tak zasazeno vše připraveno a pokud půjde o víkendu v Šestajovicích kde jsem na víkendu net,tak to bude OK ,ale času dost když tak to dodělám v Praze tam mám net rychlý.Také klasický velký comp ,který je rychlejší a tolik se neseká,kdežto notenbook se občas splaší a hra se začne sekat,jinak akce zajímavá a odměny také i když se mi třeba v tajemných chlívkách ,ani v na párty kole nedaří,Sice nerada budu vytahovat své zásoby nasyslených králíků,ale tak je zase chodím pak na plochu a dopěstuji.Všem farmářům hezký zbytek večera.
     
  16. -Evitas-

    -Evitas- Pisálek fóra

    Zajímavá akcička :). Zásoby ve stodole připraveny, už jenom počkat na spuštění akce:p. Minulou akci jsem kvůli hospitalizaci nestihla:eek:, tak doufám, že tuhle akci udělám:).
     
  17. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    -evainfo
    všimla jsem si, že ti králíci dupou víc doleva , tedy až když jsem si na to vzala brejle, u prasátek jsem při té příležitosti ocásek rovněž nenašla, to mi připomnělo, kdo ví - proč prasata nemohou na nuda pláž- odpověd na netu.;)
    akce myslím bude v pohodě , záleží na vypadávátkách
     
  18. Margziam

    Margziam Stará škola

    Tak už jsem odtajnila všechny tajemničky na farmě (na Baha ještě není na ně místo, ještě mám málo lenochodů na ostrov), a -
    z TCH = třetí zlatí bobři ++ (radost veliká), výrobna guána (ještě jsem neměla), mýval, kozí žlutý chlívek a ještě něco, už nevím co.. Zatím to šlo do lišty, bo teď pěstuju ostružiny..
    Z TS = 2x Slivoň trnitá (neměla jsem žádnou, radost veliká), broskev XXL, Citronovník XXL, další Kowhai (radost), meruňky, bez, jedle, buk, katalpa XXL, Lokvát (radost), mandlovník XXL, a další běžné stromky, včetně ořešáku Xl.. Některé z těch stromků taky XXL..
    Takže mám z toho radost a zůstaly na ploše, protože je potřebuju..

    A jak to tak tady čtu, tak mám raději pěstovat králíky na prodej? Bude za ně víc, než za ty ostružiny??
     
    evainfo, findy22 a pajaable tohle ocenili.
  19. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    tak já do akce dokoupila jen cca 300 jablek, ty nepěstuju :p a 1000 ostružin :p ostatní mám i navíc, jen jedu zase na víkend s tabletem, tak to bude zajímavý... ;)
     
  20. pistule

    pistule Aktivní autor

    Margziam, všechno, vyhaž do lišty. Taky potřebuju lenochody (mimo jiné), ale ten farmářský úkol na tebe počká. Akční úkol ne. Jestli máš něco ve mlýně, vrátí se ti to do stodoly. Nevím, kolik dáváš mlít SK, já je dávám po jednom třeba 3x za sebou, když už nám to mlýn umožní, pak není problém 2 mletí zrušit a přijdeš mximálně o 70 krejcarů za druhý dvě mletí a to první v pohodě do zítřka domeleš. V minulé akci jsem taky neshodila stromy a chlívky na mýtině, ale pak jsem si spočítala, že bych akci nestihla a šly taky. Musíš se umět rozhodnout, co je důležitější. Jestli je pro tebe důležitější nehýbat s farmou, tak úkoly asi nikdy neuděláš. Já s tím bojuju pořád, nerada překopávám, většinou si nechám stromy, ale chlívky jdou nakonec skoro vždycky pryč. Když potřebuju akční rostlinu pěstovat, musím mít kde. A stromy nechávám spíš z toho důvodu, že jsou XXL a dávají BZ, z kterých padají akční předměty. Ty, co dávají míň BZ si poznačím a pak je vrátím na stejné místo. Je to těžké, potřebuju zvířata do poháru na strom moudrosti, tak se mi je nechce likvidovat, mám je cca na třech plochách ze čtyř, ale musí to být. Přeju ti správné rozhodnutí. Začátky jsou fakt těžký.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.