Akce Přátelství (24.7. - 30.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 22/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    čarodějka - máš pravdu, mlsný to já jsem. To víš, mé nároky stoupají úměrně s kvalitou odměn, které nám RT dává formou podivuhodných výběhů.
    Když dostanu jednou 4 bobry, nyní bych jich rád získal aspoň 5.
    K tomu ještě něco žlutého, nejlépe kurník a hned několikrát.
    To se vyplatí i kdybych měl u této akce svou kocouří duši vypustit!
    Musím je mít!
    xDxDxD

    A nemohu se smířit s tím, že v této akci chybí za odměnu tajemné stromy.
    Potřeboval bych aspoň po 5 ks bezu a buku, nejlépe XL. Ty přímo miluji.
    Mám jich jenom po 27 ks.
    :D:D:D
     
    Naposledy upraveno: 23/7/15
  2. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    To není akce Přátelství ale akce Lichva o_O, neskutečné ceny za potřebné věci do soutěže:p
     
  3. -modroočko-

    -modroočko- Pisálek fóra

    Ahojda, akce časově lepší jak ta předchozí, trošku mě zaskočilo množství mirabelek ale co už, rychle jsem něco pokoupil nebo ceny jdou vždy rapidně nahoru s ohlášením akce tak ať je to ve stodole nachystané a všem přeji pohodové dokončení akce ;)
     
    silviec, evainfo a Hrnkajda tohle ocenili.
  4. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    dnes som bola na trhu a nakúpila čerstvý tovar, ktorý mi chýbal do akcie. Trošku som sa musela buchnúť po vrecku, ale čo človek neurobí, ak veľmi túži po nejakej veci a ja veru po tom stonku veľmi poškuľujem. Tak veci sú v stodole farmu poobede poriadne preoriem
    a hor sa do pestovania ruží. Tie milujem v akejkoľvek farbe.
     
  5. Adamos00

    Adamos00 Aktivní autor

    Akce ujde, i odměny docela jdou ale naposled mi z TS padli samé shity :D
     
  6. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Dobré ránko,
    Tak jsem nahodila pohopole s karafiáty zalité a pohnojené a v poledne odjíždíme na fesťák. Pro jistotu mám zapnutý mód dovolené. Snad, až se v neděli vrátím a začnu rozpěstovávat, tak akci stihnu. Protože na vyskakovátka to bude velmi náročné.
    Letos s námi na Benátskou jede prvně i dcera je jí 10,5 má to jako odměnu za samé jedničky na vysvědčení, takže to bude o dost náročnější, ale je hodná, šikovná a zaslouží si to.
    Všem Vám držím pěstičky, ať dosáhnete toho čeho chcete a co si přejete.
    Nasepsanou v neděli.
     
  7. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Akce dobrá, teď uvidíme, jak nám počasí dovolí sedět u pc, v horku lépe u vody :)
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akce se tváří jednoduše, ale je potřeba nepodcenit výrobu Dortů přátelství! Bez turba to bude docela nadlouho!:eek:
     
  9. aamperzg

    aamperzg Aktivní autor

    Zase ta tragédie v podobě "podivuhodných stájí". To nemůžou dát konkrétní stáje? Odpovím si sám. Nemůžou protože o žlutou výrobnu mléka nebo Bobra++ by hrál asi málokdo. Hra je stále více o placení s nudnými mezihrami. Dříve jsme mohli těchto akcích získat nové stáje nebo stromy. Dnes si je musíš koupit.
     
  10. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Tak patlat se s dortama v těchto vedrech se mi fakt moc nechce ..... a ten binec pak všude o_O:)

    Asi to splním, odměny nějak neřeším. Kupodivu mám i ty vořechy - sice s odřenýma ušima /28ks navíc/, ale jsou tam jabka a ty mi velí "Peťulíne, jdi do toho"!!!! 8)
     
  11. tucika16

    tucika16 Rádoby autor

    Ahoj, akcia celkom fajn. Každý sa teší na TS, ale neviem zatiaľ o nikom, komu by padlo niečo z posledných 2-3 nových TS. Samé bobry, myši a samozrejme pár žltých. Je to iba oblbovačka, myslím, že si to všimli už viacerí. Ale čo už, človek je tvor zvedavý :) Peknú hru
     
    maribeja, evainfo a Hrnkajda tohle ocenili.
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ako som si prešiel celú akciu tak sadenie 4 hod.ruží super ale to mletie tých tort tak zase nedávať mlieť SK.Odmeny sú síce lákave ale bobríci to určite aj túto akciu zabijú že ich zase dajú ako odmeny aj zo žltými výrobňami a keď nie tak dajú také ktorých máme až-až v lištách.Už ma to nebaví robiť akcie na náhodu.Keď mám ako odmenu dostať žltú výrobňu alebo také stajne čo mám v lište.Prečo nedostaneme také čo vôbec nemáme alebo máme iba jednu?Potom by sa nekupovali za reálne peniaze.To predsa dáva logiku.
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Kuteno - meleme i na Baha ;)
     
  14. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, všechno mám, nic kupovat nemusím ani dopěstovávat. Ořechů přes 20 000 ks. Jen ty dorty ... no snad je upečeme tedy umeleme v pohodě. Někam se dohrabu neříkám, že do konce.
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Mám dilema, zda bourat celou farmu, když není toho tolik potřeba napěstovat. Asi nechám lesní mýtinu s obříkama a vzácnejma stromama, to dává hodně BZ na vypadávátka.
    Jinak asi akce na pohodu, mlet budu na bahamě, tak SK můžu pokračovat na hlavní farmě
    :music:
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    skalara.v díky za info to od tej horúčavy som si nevšimol že sa dá mlieť na oboch mlynoch.
     
  17. karkulka007

    karkulka007 Rádoby autor

    No nevím, ale tato akce je neřešitelná pro mne. Tolik zásob opravdu nemám, je to jen pro ty, co mají nasysleno ;)
     
    Viky007 tohle ocenil(a).
  18. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    Tak to je síla >:( doufám, že v tom počtu ořechů, mirabelek a králíků je překlep a do začátku akce to sníží :music:. My máme teda všechno, ale nižší levly lituju ... to nedaj .... na trhu se ceny šplhají do závratných výšin a za chvíli tam bude stejně 0 ks ...... a vypěstovat se to normálně snad ani nedá ....

    Jít do toho nebo nejít ... toť otázka :eek:
     
  19. karkulka007

    karkulka007 Rádoby autor

    Odměna by stála za to, ale obtížnost "střední" je dle mne taky překlep.
    Dle mne je to jen opravdu pro vysoko LVLy. Už se těším na dotazník. Všichni mají stejné šance :wuerg::cry:xD
     
    maribeja a Viky007 tohle ocenili.
  20. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak do akce jako většinou půjdu,protože pěstovat jen tak do stodoly mě nebaví. Ale zas na druhou stranu vůbec nejásám z toho, že vyměním své ušáky, mirabelky apod. opět za tajemné stáje tentokrát pod názvem Drak, které sice nabízí možnost získat želvu či ptakopyska, ale jaká je pravděpodobnost že je získám?
    Jinak cca 11 000 akčních plodin na 4 hodiny s možností pěstovat všady je celkem v pohodě.

    A vyhodnocení akce na střední obtížnost - ono to bude hodně individuální. Napěstovat plodiny by asi neměl být problém pro téměř nikoho, měly jsme tu už mnohem horší požadavky akčního kvítí, ale pak bude hodně záležet na vlastních zásobách nebo na krejcarovém kontě. A tady to pro někoho může být problém velký, pak se mu jeví úkol obtížným.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.