Akce Přátelství (24.7. - 30.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 22/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    Abych se nedotkla nikoho z Brna, proto jsem napsala "brno" s malým :) Jinak ano, Brno je krásné město.
    Jednorázový bonus si vysvětluji jako bonus při první aktivaci řádku ve stonku. Pokud je to bonus pravidelně se opakující, pak je to samozřejmě fajn.
    Dva roky jsem si dala od farmy pauzu a za tu dobu je tu mnohé jinak :)
     
  2. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj jana.zape - strom dávající mirabelky se dal získat v srpnu 2013 z Tajemných sazeniček - kuk. V současné době se dá koupit ve Farmářském obchodě za 55FL.

    Přeji ti fajn hru
     
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Mikeši, ty jsi teda pěkně zmlsaný kocour....chtěl bys luxusní bobry C++ hned pětkrát....to ti nestačí z každé akce dva nebo tři kousky?xD


    Natali1465 ...ona ta mirabelka se dá koupit i v krámě, ale bohužel za floreny...
     
  4. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    Tak za pátek a víkend to musím dát, neb jdu v pondělí po 14. denní dovolené do práce...a tam to bude teprve fičák xD
    jo jo, kocour (v mém případě kočička) měl dovolenou, tak myši měly pré...ale to už jim končí ;)

    Já mám na farmářskou akci vše, na přebytcích jsem zatím zinkasovala 2,5 mega tak zvesela do toho....akce se mi líbí:D
     
  5. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj čarodějko007 - vždyť jsem si to taky dopsala, možná o minutku později než jsi si vložila svůj příspěvek... ale děkuji za potvrzení mé informace.

    Přeji ti fajn hru
     
    mamča50, Hrnkajda a Bagíra77 tohle ocenili.
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja mám všetkého aj navyše lebo mám na plochách s každého rožku trošku a pár ušiačikov som dal na trh a ešte mi ich 608 ks ostalo.Nikdy nečakám čo nám dajú do akcií dodať a kupovať draho nebudem vystačím si s tým čo mám na plochách.Grajciare miniem na iné ako na také veci čo si môžem vypestovať a vychovať.
     
  7. fifi975

    fifi975 Zelenáč fóra

    Kdyby aspoň z těch výběhů vypadlo něco solidního. Z poslední akce všechno co mám, něco žlutého, prostě tak akorát na lištu.
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    jana.zape - plody můžeš koupit na trhu (ale cena stoupá závratným tempem)
     
  9. xerox43

    xerox43 Pisálek fóra

    Tak jsem hodil oko na zásoby.Všechno v poho až na ořechy které jsem semlel do krmiva a mirabelky které jsem nedávno dodal do úkolu.Nezbývá než se s tím nějak poprat.Udělám co půjde a pak už záleží jen na nabídce,tak pilně pěstujte at můžu něco taky dokoupit :D
     
  10. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    mirabelka zhruba 10000,vlašák 30000.jablko 28000 a 2200 ušáku bude volnejch do prodeje že bych si namastil kapsu;);););)
    uvidíme jak půjdou ceny jinak trochu víc padátek ale to půjde;)
     
  11. medulinka

    medulinka Pisálek fóra

    Řekla bych bezva, ale jsem zvědavá, zda úspěch ukončení akce nezmaří nedostatečné množství lektvarů.
    Ty nevypěstuješ ani koupíš. A tak jsem trochu na vážkách být v euforii, ale snad je nám tam pustí s parádou
    a budou vyskakovat o sto šest a nebude to problém, doufám. Jinak mám vše připraveno.
     
    Naposledy upraveno: 26/7/15
  12. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Zdravím vespolek,Akce vypadá dobře,akční rostlinka čtyřhodinová,to je také fajn,na rychlo jsem dokoupil králíky a tak mám vše potřebné ve stodole,jediné čeho se obávám jsou-vypadávátka,no uvidíme třeba to půjde dobře,pro mne hlavní odměna je řádek v nebi,dává velmi slušné BZ-BBZ a Párty lístky se Superkrmivem.
    Jinak přeji hezký večer a příjemnou hru všem.
     
    Naposledy upraveno: 22/7/15
  13. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    medulinka lektvary "nejsou problém"....od října loňského roku nám RT umožňuje akční vypadávátka dokoupit za floreny, abychom nebyli z akcí ve stresu ;)
     
  14. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Zdar,
    Tak to bude masakr, zítra odjížíme na fesťák. Farma bude tedy stát až do neděle, kdy se vracíme. To nejspíš nestihneme, protože se obávám, že na fesťáku fakt na farmu ani nekliknu. Tak mne mrzí ten stonek, bodíky se vždycky hodí a chleba není k zahození.
     
  15. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Skvělé! Před 1 hod. jsem přišla na to, že už je zveřejněné info k akci 8)
    A tak je možnost se předpřipravit - ořechy mi chybí (něco jsem stihla dokoupit, zásobička byla jen 300 ks), ostružiny tipťop, pšenice tipťop (jaktožepak? :eek:), mirabelky (fíhá, já jsem při O+D tak rozdáváčná? mi zbyly v liště jen 2 stromečky:music:, tož jdu dokoupit)... Takže do zítra se předpřipravit zásobama, a pak si připravit farmu na start akce a počáteční vypadávátka!
     
  16. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Tentokrát hra je zajímavější než ta minulá bleskovka:mad:. Hned zítra začnu plnit stodolu akorát těch oříšku je poněkud mnoho:cry:. Ceny jsou zajímavé, hlaně stonek takže s chutí do toho:p. Jinak všem farmářům přeji v pátek mnoho úspěchu a žádné stresování:inlove:.
     
  17. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Akce super, hrozně se mi líbí. Co chybělo (mirabelky a ořechy) jsem dokoupila za hříšné prachy, no ale snad se to vyplatí. Jen budu mít co dělat v pondělí odjíždím na dovču a nevím jak to tam bude s internetem a taky jak často se k němu dostanu. Takže tipuji, že budu mít v první řadě velice náročný víkend a pak se uvidí. Jinak odměny se mi hodně líbí. Stonek je suprovní. Všem přeji fajn hru.
     
  18. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    tak jsem trochu zmatená z toho, podle čeho se určuje obtížnost akce,
    právě ukončená akce byla středně obtížná a tato rovněž,
    při této se dají růže v pohodě vypěstovat za dobu akce jen na hlavní louce.

    Srovnávám :
    • počet plodinminulenyní
      8 hodinovka 5716 0
      4 hodinovka 5500 11250
      celkem11216 11250
      délka akce dní 2 6

      asi jsem trubka a dopěstovat ostatní plodiny by také neměl být problém
     
    Naposledy upraveno: 23/7/15
    tydýtková, Hrnkajda a Janina0971 tohle ocenili.
  19. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Akce vypadá dobře, králíky jsem musela dokoupit ,ostatní na skladě je ;) Tak teď jen počkat na zítřek a hurááá do práce
     
  20. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, akce vypadá dobře - odměna stonek super. Akce trvá 6 dní což se dá zvládnout a navíc mám dovolenou. :D:)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.