Akce Neonové výběhy (19.8. - 25.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 17/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný podvečer,
    akce vypadá tak všelijak,mám pocit že čím dál tím víc je to útok na naše peněženky.Málo kdo má tolik zvířat aby nemusel šlechtit a k tomu je zapotřebí SK a poslední dobou je to samé šlechtění a mlýn to už nedá ani kdyby chtěl.
    Chtěl bych ty neonové stáje a točivou skluzavku ostatní dělat asi nebudu.Přeji všem hodně zdaru při akci.
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    A me se akce libi moc, i kdyz bych nerada chvalila dne pred vecerem....., ale ty neonovy ubytovny jsou taaaak uchylny, ze je musim mit!;):p Uz jsou dve, uz jsou dve? uz jsou dve? :D
     
  3. doben

    doben Ikona fóra

    nevím nevím
    Podle mě se mi nevyplatí utrácet superkrmivo za slepičí, králičí nebo kozí chlívky, když to půjde vyrobit a navíc za chvíly určitě budou neonové všechny druhy a pak by se mi více vyplatily neonové pandy, takže ačkoliv jsem se těšil vynechávám.

    A pokud chcete něco vyhrát mrkněte do mého deníku: https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/dobenův-deník-a-videa.12934/
     
    petaM2001, kerryhill a kopretina.82 tohle ocenili.
  4. sasasa

    sasasa Stálice fóra

    Pro Monču - tak jsem hodila oko na slepice, kolik je třeba základních na protihodnotu a je třeba pouhých " 5.400 " ks. No potěš Pánbůh, nevím jak by se za tu dobu daly vypěstovat
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  5. JitkaEliáš

    JitkaEliáš Zelenáč fóra

    • Prosím, nevkládej příspěvky jenom s citací bez vlastního textu, považuje se to za spam. Děkuji
     
  6. tepui

    tepui Mistr fóra

    Kde jsou kde jsou já je nevidím :)).
     
  7. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    sasasa-no právě a to asi nikdo nemá.Proto se šlechtit prostě musí.
    Mám tak na půlku všech tří zvířat.Zbytek musím našlechtit,snad to půjde.A pokud padne ten nejvyšší,jen dobře,nemám ještě splněny šlechtící úkoly,takže mě šlechtění těhle tří zvířat nevadí.
    Ovšem ceny na trhu začínají být velmi zajímavé.
     
  8. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Možná bych to i dala, ale položme si otázku: Chci je vůbec? A proč? Příště to třeba bude slizká stáj, dostupná jen o děsivce. Chci tohle vůbec?
     
  9. KrásnáLípa

    KrásnáLípa Zelenáč fóra

    Akce i ceny výborné - ale jak to dopadne, to zatím nevím. :)
     
    Viky007, petaM2001 a pajaable tohle ocenili.
  10. pajaable

    pajaable Orákulum fóra



    Chcíííí...protože jsem praštěná Farmeramou !!! xDxDxD
     
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja už akciu neriešim.Čo urobím to bude a basta.Ale SK na šľachtencov sliepok,ušiakov a kozeniek míňať nebudem nechám ho v kľude a ešte čo to nameliem kým príde na šľachtenie nové zvieratko;);).
     
  12. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Taky půjdu do toho,jak to dopadne nevím
     
  13. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Pechfógl - to víš, že chceš, akorát o tom ještě nevíš :D
    PetaM2001 - tohle už nelítá, pokud se nemýlím, ale králíkárna by to byla dobrá :DTo zas jó ;)Takovej drobnej velkochov ;)
     
  14. ajtyk

    ajtyk Velmistr fóra

    Pechfógl
    Jasně, že chceš, hlavně pipinky, protože je to výhodné, například když chodíš na farmu 2x denně sklidíš z růžovek 6x kokoko, ale z neonky 8x kokoko a ještě k tomu jen za jedno žrádlo. Je to prostě výhodné u těch zvířátek, které mají menší délku sklizně, než je frekvence sklízení. Jinak produktivita za minutu vychází stejně.
    :)
     
    Naposledy upraveno: 18/8/15
  15. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    -pechfógl- určitě chceš....a navíc je to akce střední obtížnosti neboli přesně pro nás, mírně pokročilé farmáře :D
     
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Nemyslím si, že někdo z nás "starých" farmářských blázínků, po všem, co už na farmě zažil,
    neudělá vše pro to, aby měl sbírku neonků ... ;):p
    Tedy alespoň já ano, i kdybych měla rozfofrovat konto..během pár dní ho stejně nasyslím
    zpět..xD
     
  17. tonda333

    tonda333 Perspektivní autor

    Já teda chlívky chci! Koza asi zůstane v liště, ale králíky a slepice, což je krmivo pro anakondu určitě dám na plochu, protože budou dávat 4 kusy na 1 krmivo .. navíc vyrábět ho za nejvyššího šlechtěnce v dílně rozhodně nemíním, když v akci dám za něj podstatně nižší vyšlechtěná zvířata.
     
  18. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajaable máš recht...krejcary jsou oběživo, tak ať obíhají ;), tady se dá vydělat mnohem snáz než v reálu xD
     
  19. ziggystardust

    ziggystardust Stálice fóra

    Já ty neonky teda rozhodně chci. Nejsem ještě ani mírně pokročilá, takže se mi hodí xD A jestli budou časem smaragdově zelené, půjdu i po těch :inlove: Akce se mi líbí, je zase trochu jiná, což mi přijde zábavnější než pěstovačky donekonečna. A o zábavu mi jde především. Praktického hodnocení, porovnávání a počítání návratnosti si jako finanční poradce užiju v reálu až až.

    Sice se jako Kaolín trošku obávám Dožínek, které jsou za dveřmi. Za sebou máme akci Recyklomat aneb "Nakul plody a rostliny, ať jich nemáš na Dožínky zbytečně moc", před sebou akci Neonky aneb "Nakul zvířata a šlechtěnce, ať jich nemáš na Dožínky zbytečně moc", stodolu mám spíš poloprázdnou než poloplnou, ale co ... vem to čert! Co bych jinak dělala s těma svýma pečlivě namletýma a nastřádanýma 542 kusama SK :D
     
  20. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Tak to shrneme - koukám, že jste tu všichni stejně pšouklí jako já, takže mládeži ..jdeme na
    to, ať se krejcary kutálejí a neonky nám svítí na plochách. xDxD
    Já už to živě vidím, jak se vyjímají mezi růžovkama. ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.