Akce Neonové výběhy (19.8. - 25.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 17/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Třeba je to malé BB a pak přijde ještě klasické. Takhle hloupí přece nejsou, aby se připravili o prašule za balíky SKčka :D
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    skalara.v Tak to si mně fakt uklidnila, v sobotu odjíždím na 4 dny do Krkonoš!xDProstě mně tentokrát BB není souzenej! Počkám si až na šlechtění bobrů!:)
     
  3. jaji

    jaji Vévoda fóra

    taky si myslím že to bude jako minule, kdy dali jen 8 a pak klasiku
     
  4. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    kaolín - i v Krkonoších je net xD Jsem toho důkazem.

    MiniBabyBoom asi trochu využiju, sice mám v plánu šetřit jak peníze, tak zrní na jiné šlechtění, ale pár králíků nechám okotit při akci. Slepic mám dost a prostě co z toho splácám, to budu mít. Doba, kdy jsem hrotila úplně všechno je stejně nenávratně pryč :)
     
  5. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak to asi taky přehodnotím o_O .. nás RT chce trošku zmást? .. tak nejprve akci a potom prodej zbylých šlechtěnců :p osm hodin je dost dlouhá doba :D .. asi budu SK šetřit na bobříky :music:
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    O kvalitě tvého připojení nemám žádné pochybnosti!:) My jedeme dovolenkovat, ikdyž v tomhle počasí nevím nevím. Venku to vypadá, že bude pršet tak 40 dní!xD
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Kaolín - přesně jak píše Twinulka - i my jsme tady na konci světa pokrytí (a nejen lišejníkem) xD
     
  8. Raaduuliinkaa

    Raaduuliinkaa Pisálek fóra

    Tak už se těším, že bude zase něco na práci :p Už sem z nudy začala dělat zase úkoly z družstva :D Tak pajáááda :)
     
    evainfo, petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  9. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Já se tak těším, velectění kolegové a kolegyňky!!!!! Růžové mám akorát králíky, takže další tři jsou super! Hlavně kvůli těm nenažraným anakondám. Jsem se mrkl na úkoly s anakondami, přepočetl na slepice a králíky a málem to se mnou seklo. A to než to splním, tak zaručeně dají něco dalšího.Takže neony určitě a stonek - až jak mi zbudou zvířátka. Nejsem multimilonář dlouho a rád bych jím zůstal, alespoň virtuálně, když skutečnost nestojí za moc. Jinak jsem přidal na plochu další chlévy, bo ty počty potřebného jsou dost náročné na mou stodolu. Zdar všem přeje Kutílek1929 F83, B134,
     
  10. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    akci pojedu bez stonku - zatím místa na Ostrově je dost. Počítám, že by to mohlo stát cca 120 SK (něco mám ve stodole)
     
  11. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Šoupla jsem na plochu čtvery oranž obrkozy a naládovala je SKčkem. Obr slépky ani králíky nemám (vy jo? :D), škoda. To by bylo vystaráno xD Třeba se jich časem dočkáme ;) Konto jsem již provětrala a nějaké šlechtěnce přikoupila. Jé, ty jsou drahý :oops:
     
  12. Dandarka

    Dandarka Rádoby autor

    Akci pojedu také asi bez stonku. Splním si ty neonové chlívky a už se těším, jak mi budou svítit kozičky...:D:D:D
     
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    bedna XXXXXL pro Twinulku[​IMG]
    jináč ještě 24 hod a bude nejspíš po akcixD
     
  14. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    a:cry: ja čakám už hodinu:eek: kedy to začne xD
    a to až zajtra:DxDxDxD
    želám pekný deň farmári..;)...dnes nemusíme polievať.♥♥♥.vodičky je dosť :D:p

    F 93 B 232
     
  15. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.
    Dorazila jsem z práce,jdu to tedy omrknout a nestačím se divit.Čekala jsem další šlechtící zvíře a oni to neonovky.A každý chlívek dává 4 zvířata.Pěkné. A časem přibudou koně,kachny,ovce atd a pak můžeme mít na farmě vlastní lunapark.
    No tak přátelé,jasně že tohle musím mít.Co bych to byla za farmářku.A tak zbourám stromy a ještě vytáhnu všechny chlívky.Do úkolu nejsou potřeba šlechtěnci,tak to zkusím uplácat ze základních.
    Taky trošku počítám,že bude o víkendu normální velký BB a jelikož SK vždy nějaké přikoupím,budu se i zítra pokoušet o nějaký ten zázrak.
    Jdu si nabrousit pilu a jdu na to.
     
    Naposledy upraveno: 18/8/15
  16. kerryhill

    kerryhill Dozorce fóra

    Info hláška přišla právě vhod,můj stav ušáků ve stodole je mizivý,vše schramstli hadi,no snad se mi
    podaří nějaké uchovnit.Akcička je pro mně velká výzva a nebudu tady psát že i já slintám po
    neonových chlívečcích,jak se znám, půjdu si i pro stoneček.
    Jinak,moc hezké,to chválím:D.
     
  17. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    mamba54 taky všechno cpu do anakond - ale neva- šup s chlívkama ven - akce mě nadchla -hurá na ni.Kdepak já bych si našlechtila na růžovky (mám z kukaček) a tady hnedle neón - paráda
     
  18. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak jsem okoukla stodolu a bez šlechtění a nacpaných šlechtěnců do úkolu to nedám.Takže se zítra budu snažit a doufám,že trochu povolí uzdu a i mě věčné BBsmolařce padne něco hezkého,protože už minimálně 3 BB jedu geneticky. 348 SK nasyslených by mi mělo snad stačit.
    A jen tak mimo řeč-hnojiště mi pěkně přetýká. Nemá smysl ho prodávat ani ne za krejcar,tak alespoň mouchám dopřeju pastvu.
     
  19. Katushka23

    Katushka23 Aktivní autor

    Tak po včerejším šoku, kdy jsem zjistila kolik toho bude do akce potřeba a kolik mám ve stodole jsem se dnes dala do počítání:p. Vyšlo mi, že s vypětím sil udělám vše max do 4 části.:cry: Tu pátou část ani u jednoho zvířátka nejsem schopna dát dohromady - mám málo základních zvířat a ještě menší počet šlechtěnců a superkrmiva.:(
     
    maribeja, kerryhill a petaM2001 tohle ocenili.
  20. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    Tak snad mě štěstí neopustí a i tentokrát (ostatně jako pokaždé) půjde vše jen podle genetiky. Skoro by mně bylo líto dát do akčního úkolu ty nejvyšší :)
     
    kerryhill a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.