Akce Neonové výběhy (19.8. - 25.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 17/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Je to ještě lepší,neonový chlívek ti dá 4 ks zvěře!;)
     
  2. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    miska006
    už dávno většina hráčů ztratila naději, že dodané věci do úkolů a nebo vynaložené úsilí bude odpovídat odměnám. Ale v tomto případě dostaneš něco nového, co ještě na farmě není a mnoho hráčů přestože to jsou nízkolevlové chlívky, které strčí do lišty, jelikož tato zvířátka už dávno nepěstuje, do akce jde. A navíc je tu možnost získat ještě 8 zlatých banánů, pro někoho tolik nedostatkovou věc, že půjde třeba jenom po nich. Vlastně většinou v každé akci si mnozí hráči vyberou něco, co se mu na farmu hodí a po čem půjde, někdo je třeba jenom sběratelem nálepek, vezme si tu a dál si jede svým tempem.

    A pokud se někomu odměny nelíbí vůbec, tak se do akcí vůbec pouštět nemusí, vůbec nikdo ho k tomu nenutí. Tím pádem nic nezíská, nic netratí a jen si v poklidu může doplňovat zásoby do stodoly a s nadějí očekávat, že jednou přijde taková akce, kdy za nic dostane horu zlata. V případě RT to bude asi utopie.

    Za sebe musím napsat, že takové hraní by se mně nelíbilo. Raději plním mnohdy i nesmyslné úkoly, ale alespoň je stále co dělat. Krejcary se celkem dají vydělat, pak nesmyslně utratit a je to takový koloběh, který mě u farmy drží už dlouhých 5 let [​IMG]
     
  3. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    Mě by jen zajímalo, kdy bude nějaká akce, která má označení obtížnost: velká . Jestli tohle je střední, tak potěš koště. Něco základního mám, pár menších šlechtěnců ze stonku. Jak jsem to počítala, tak mám akorát na celý úkol u koz. Tak uvidím, jak se bude dařit. Chtěla bych vybabyboomovat pár menších šlechtěnců, tak uvidíme, jak se bude dařit. ( Jak asi, tak jako vždycky, takže na ... velebnosti)
     
  4. zuzas66

    zuzas66 Pilný autor

    ahojky. do akce půjdu. jestli ji udělám celou toť otázka. šlechtění je velká neznámá většinou u mě genetika. snad popustí kohoutky jak dnes venku mráčky. krásně se dýchá.
    taky se nemůžete dostat na trh
     
    camiloo70, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  5. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte,

    tak do akcičky pôjdem, síce stav potrebných šlachtencov je žalostný u mňa, ale o to vačšia výzva to bude, už len kôli neonovým chlievikom do zbierky (podarili sa veru) sa mi oplatí risknúť to :D
    Všetkým ktorí sa do toho dáte, držím všetky prsty.


    zuzas66, pozri tu-chyba trhu.

    Peknú hru

    Edit: tak kým som dopísala, chyba by mala opravená, treba reštartovať hru.
     
  6. Patejl

    Patejl Rádoby autor

    zajímavý úkol a ty ceny mě překvapily :D
     
  7. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    Jak dlouho myslíte, že bude trvat, než se do hry zavede chlívek v barvě "Smaragdová zelená" a bude dávat 10 zvířat a dvacet hnoje xD
    Dávám tomu tak rok a budeme šílet po zelené a ta jak je známo, uklidňuje, takže to bude k tomu ještě i zdraví prospěšné :p

    kaolín - dočkej času a budou i javory 6xl a bedny s nářadím velké jako Boeing 737
     
    Naposledy upraveno: 18/8/15
  8. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Zdravím velmi pěkně,
    Akce se mi moc a moc líbí,hlavně odměny - úžasné Neonové výběhy a samozřejmě řádek na magickém stonku,dobře vymyšlená akce.tak s chutí do toho.
    Super nová akcička,dávám velikou jedničku.
     
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Twinulka Mně by se zase líbilo, kdybychom si mohly nějak podobně vylepšovat stromy! Třeba takovej Javor XXXXXXL , to by bylo terno!Na nejvyšším stupni by si dostala 2000 BZ + 20 javorový šťávy !!:eek:
     
  10. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    A já jsem si dnes vytočila lítající kozu jupí jup, 85.000 protihodnota je doma xD
     
  11. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Twinulka
    a zavedou k tomu neomezené hnojiště? To víš, pořídit si pak 20 zelených kurníků a abych je pak ani nemohla kombajnem sklidit a vykydat a musela do brát ručně a lítat na trh kvůli hnoji, to by se mně opravdu nechtělo.....
    kaolín11
    mně by stačilo, kdyby se znova objevil expres na stromy, chybí mně základy obr stromů pro SH
    p-eetra
    ona ta obtížnost je stejně individuální. I lehká obtížnost pro začínajícího hráče může být stejně obtížná jako těžká pro dlouhohrajícího hráče.
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    tazvenuse Nechci ti nijak kazit tvé nadšení, ale nepřehlédla si toto ??:sleepy:
    [​IMG]
    Také mně to pěkně .......štve!o_O

    Tak to potom jo!;) Splníš s menším přebytkem!
     
    Naposledy upraveno: 18/8/15
  13. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    kaolín11 A co toto ? :6. část
    Dodej: kozy nebo vyšlechtěné kozy v protihodnotě 64800
    Odměna: hlavní odměna dostupná pouze při splnění všech tří úkolů
     
    k.vitek, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  14. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    kaolín11 také xxxxxxl by mohli dať aj na tie obrie a dávali by 50 alebo 100 SH,RŠH aj ponožiek keď sú to obrie stromy.Tie 4 kusy čo dávajú tak to sú u mňa mini stromyxDxDxD.Ja ešte uvidím cez akciu čo budem robiť.
     
  15. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    pekny den vsetkym..aj ked u nas konecne uprsany...do akcie idem..jasne nieco nove na farme vzdy potesi....ale zase sa RT trhlo ked dalo BB na necely den ..od 19.8 od 14h do 19.8 do 22h...ti zamestnany budu mat zase radost...a prajem nech sa vam vsetkym dari...krasne letne dni

    dame na plochy neonove chlievy a okolo tie vianocne dalekohlady...ojjjj to bude krasaxDxD
     
    Naposledy upraveno: 18/8/15
  16. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Létající kozu (85.000 protihodnota) v nejhorším obětuju do posled. úkolu taky, i když budu škodná, ale co už xD ( Ale asi toho nebude zapotřebí )
    Akce se mi líbí, sice udělám průvan ve stodole, trochu na kontě... Ale za ty neóny mi to stojí :D V dílně bych se k nim těžko dopachtila. V nejhorším něco dopošlechtím. Stonek je fajn, já honím každej bodík.
     
  17. kamarad100

    kamarad100 Rádoby autor

    No nevím nevím jak , ale našim slepicím a sousedovic králíkům a a slepic králíků a kozičekby se asi moc nelíbilo být v neonových chlívcích je to dost ujeté ,>:( ale proti gustu žádný dišputát jo kdyby byli třeba krásně zelené a nebo přesně v barvě zvířátek tak snad jo a byli by větší chlívky atd. :p......samozřejmě do akce půjdu o tom je farmičkaxD tak hodně štěstí a hezké bydlení v neonovém chlívku;)
     
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Také se mně zdá,že tentokrát se BB krapet nepovedl.Odcházím na 14 hodinu do hokny a přijedu po 23 hodině!o_O Ale nevadí vše důležité si přečtu na fóru a hlavně mně to nebude stát ani jedno SK!:eek:
     
  19. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Proč je BB jen na 8 hodin ? Myslela jsem, že ho daj klasicky v pátek od večera ...:(
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  20. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Poki1409: .. tak já určitě přijdu :) .. si prosím jen jedno stehýnko, 5x knedlíček a samozřejmě hodně šťávičky :p
    P-eetra: .. a to já zase ani vědět nechci, jak vypadá obtížnost velká o_O .. co chudák kaolín11? .. by to asi dělal sám, při těch zásobách, co má a to by ho určitě nebavilo .. by mu bylo smutno :p ..
    a ten 6x X stromek by určitě zabral velké místo .. by musel dávat alespoň 10 plodů :D
     
    fany2020, petaM2001 a camiloo70 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.