Akce Neonové výběhy (19.8. - 25.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 17/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    alespoň změna a něco nového, nějaké šlechtěnce mám, něco došlechtím, základních zvířátek také dost, těším se
     
  2. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne stačia aj ružové stajne neviem čím budú neónové výnimočné.Že budú dávať o 1 zvieratko viacej ako ružové?Uvidím zoberiem iba SK a to bude všetko,nevyprázdnim si stodolu s týmito 3 zvieratkami.Musím pozerať aj na zadné vrátka čo ak sa budú hodiť do nejakej inej akcie.Čarodejka007 s mojej kreditky už nepustím ani cent na SK.Už som dosť vrazil do SK a nestálo ma to málo.Neónky môžem kúpiť v chovprodukte tam ich dostanem lacnejšie.Myslím tým rybičkyxDxD.bbowling pôžičku na SK dobrý nápad vidíš na to som zabudol kôli hnoju urobím aj nemožné,len aby to nedopadlo ako z hnojom z ružových stajní boli 3 hnojivá a teraz dve.:inlove::inlove:.
     
    Naposledy upraveno: 17/8/15
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    -Kuteno- na co zadní vrátka do další akce? Stačí zkontrolovat kreditku :D a pořádně si zašlechtit...
     
  4. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Kuteno přečti si to ještě jednou a pak možná najdeš největší výhodu LED-neonových stájí ..... 4 hnojiva z jednoho blikadla.
    Nezlob se na mě, ale už jen kvůli tomu stojí za to vzít si půjčku na SK, klidně i s RPSN 750% ..... :music:
     
  5. JessikaJessika

    JessikaJessika Rádoby autor

    já jdu hlavně po zlatých banánech a pak se uvidí, ale jak už někdo napsal vypadá to na masakr, ale co zkusíme a uvidíme
     
  6. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    2500 za králíka, ne že nemám cuky tam tu svoji zásobu hodit..;)
     
  7. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    já teda jedno nechápu:
    citace: Všechny neonové stáje jsou upgrady, umisťují se tedy na základní chlívek, nikoliv na volnou plochu. Po skončení akce bude ve městě v Dílně zpřístupněna možnost si tyto neonové stáje postavit, potřeba bude následující zboží:

    takže pokud chápu dobře, v odměnách dostanu upgrady neon stájí a abych je mohla postavit budu si po skončení šlechtícího maratonu muset postavit základní n. stáj a na ni teprve tu co dostanu v odměně??
    a nebo je to jinak?? dostanu neon. stáj a postavím na plochu??
    díky za info, hlava mi to nebere.
     
    petaM2001, Margziam a findy22 tohle ocenili.
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak tahle akce je nad moje sily, nemam dost zvirat ani slechtencu... krome stonku mi ani ty neonky nezajimaji - tyhle tri zvirata fakt na farme nepotrebuju...
    Mozna se pokusim o tu kozu, protoze pada z obrchlivku a tak mam nejaky slechtence, zbytek je jaksi mimo...
     
  9. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    Nazdárek :) i když za mě spíš "no nazdar":p. Nahlídla jsem do stodoly - šlechtěnců nemnoho -ještě pořád plním ty prastaré úkoly v družstvu s těmito zvířátky, a základní taky moc nemám - všechny králíky a slípky jsem pomlela na krmení pro anakondy, abych postupně plnila zase ty "bahamové" úkoly v družstvu. Na detailní propočítávání nemám čas, a vlastně ani chuť, tak počkám až se to rozběhne. Zatím nějakou havěť ještě vypěstuju, a uvidíme.
    Zatím to na mně působí dost hrůzostrašně. Kam se hrabe děsivka, bububu :oops:
     
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pepino1972 neonová stáj je stejný upgrade základního chlívku jako žlutý, oranžový, červený a růžový - takže ho postavíš na obyčejný chlívek jako ty ostatní...
     
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Já myslím, že největší problém bude zkombinovat tu protihodnotu v jednotlivých
    úkolech tak, abych ji zbytečně nepřekročil, protože zmizí a nepřevádí se dál.
    Takže vysocí šlechtěnci jsou mi vlastně na nic a potřebuji ty nižší, jestli se nepletu.
    Obyčejných zvířat s danou protihodnotou bych zřejmě potřeboval mraky, což nemám.
    První dojem z přečtení popisu akce mi velí moc nejásat. Uvidíme. Ještě to zadání musím
    vstřebat.
    :D
     
  12. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Mikeš kuk na příspěvek 55 - ajtyk to spočetla za nás :)
     
  13. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    já su naopak spokojen třeba slepic mám asi 12000 takže 5000 mě neporazí a velice rychle se neonkou nějaká 1000 vrátí
     
  14. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    A opravdu bude protihodnota zvířat(i šlechtěnců)taková jako je napsaná teď ve stodole? Já jen aby nás zase něčím nepřekvapili;)
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  15. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    tak ja poučená z akci v posledni dobe kdy jsou pozadavky na slechtence 1 a 2 stupne se snazim mit vsechny ve velkem poctu. takze az na kozy a par kraliku jsem vse mela. pro jistotu par koz dokoupila kdyz jeste byla skvrnita za 2500. a 2 ustraseny a pokud umim pocitat mam vse. jen se mi nelibi ze prijdu o vsechny zasoby. ale jinak nez behem teto akce neonový chlívek neziskám.
     
  16. hruštinka69

    hruštinka69 Rádoby autor

    No tak já si zatím netroufám nic plánovat - mám sice asi 300hlavé kozí stádo,což taky není žádná sláva, ale slepice s králíkama mi sežrali hadi.... no, tím víc by se mi neonové chlívky hodily, aspoń u těchto dvou zvířat. Asi zruinuju farmářské konto......
     
  17. keyloger

    keyloger Zelenáč fóra

    Ahojte ja osobne z tychto uloch chcem len banany a ked tak dekoracie.ALE podla mna ludia nešlachtite,,,,pockajte si na weekend vtedy totiž určite pride Baby Boom a ešte k tym dekoraciam nechapem naco treba mat čarovny vyhonok z dekoracii,,ked si to preratate tak za tych 12 hodin da menej BBS ako celok,,,než samotne dekoracie zvlašt vteedy davaju viac BBS a to ked si zratate tak ako po piatej ulohe z každych zvierat musite ešte zbytocne doplnit nejakych 40 až 50000 zvierat samozrejme myslim pritohodnoty z nich a ja sa pytam naco este aj do toho vražat zvierata a peniaze?? ved je to proti logike ved sliepok v 6 ulohe terba protihodnotu 45000 kralokou 54000 a koz 64800 a ja sa pytam naco??? preto aby sme mali magicky stonek?? ktory mi doda za 12 hodin 3150 BBZ PRICOM normalne ak ich date tak je to 3850 BBS takže ludia ja to plnim len všetky po 5 kola
     
  18. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Ako som získala informáciu, že bude dobre mať tieto zvieratká v zásobe, tak išli všetky chlieviky von a momentálny stav je 575 sliepok, 469 králikov a 205 kôz. Šľachtence 10x čierna koza, 12x koza fľakatá, 2x hnedá sliepka, 3x hodvábnička, 3x králik baranovitý - toť vše. A teraz buď múdry farmár ... čo s tým? Konto by stačilo asi tak na 30 hnedých sliepok a šlus ... Už Recyklátor som však dopredu odsúdila a potom som s ním bola veľmi spokojná, ale toto sa mi zatiaľ nechce páčiť ... Možno by bolo lepšie niečo popredať, doplniť konto a ak bude víkendový BB, tak dorobiť nejaké farmárske úlohy a získať tak potrebné hviezdičky.
     
  19. milda

    milda Pisálek fóra

    Zdravím! Tak mám "tušení" že tuto akci se současnýma 14 slepicema, 80 králíkama a dvoustovkou koz taky moc nevytrhnu. Neonky by se sice hodily, ale co, hlavně zdraví a veselá mysl :music:
     
  20. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Uff.. tak tomu říkám výzva :D nenašeptávej hamižnosti má, opravdu chceš neonové stáje? :) nebo odhadem tak 10-20 mega na účtu?
    Chci nechci, chci, nechci sama nevím :D No uvidíme... bez sk 5400 slépek, 2493 koz, 2250 králíků.... o to se nedá napěstovat ani omylem, mixnout to s nějakým šlechtěncem je reálnější... Ještě opravdu nevím jak s touto akcí naložím :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.