Akce Neonové výběhy (19.8. - 25.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 17/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. karolinka120484

    karolinka120484 Perspektivní autor

    Ahojky, hlásím také hotovo,stonek aktivovaný a Neonové výběhy jsou moc pěkné.Kdo nemá splněno, držím palce, ať se daří.Přeji hezký den všem:);)
     
  2. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Hotovo!

    Pro mě akce končí.
    Zůstala jsem u získání 3 neonek, 3x banánových odměn a 3x dekorací...
    ...stonek lovit nebudu. Howgh!

    Ať se daří ;)

    Jo, a ve středu při 8h BB (nebo jak dlouho trval) mi ze slípek... ani nevím jestli základních nebo hnědých, padla zlatá! Po zlaté ovci před 2 měsíci (byla první zlatá), mi padla i zlatá slípka. Ale tato nepůjde do úkolu v Družstvu.
    Pěkně si po akci vyrobím ještě jednu slepičí neonku :p
     
  3. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    Všechny zdravím, a hlásím, že se mi nakonec povedlo neonovou akci splnit kompletm tedy vč. stonku. Při začátku jsem ani nedoufala. Nic jsem sice nevydělala, bylo to vyrovnané -to co jsem mohla prodat a co jsem potřebovala dokoupit. Ale za mě spokojenost. Neonové chlívky se mi líbí - hlavně ten výnos z nich, aspoń bude co pomlít anakondám.
     
  4. kyblik1958

    kyblik1958 Perspektivní autor

    Ahoj všem taky jsem ten cirkus dokončilaxD nic jsem nekupovala ani neprodávala pouze a jenom ze zásob ;)ale zato stodolu se šlechtěnci mám jak po vykradení tak pěkný večer všem a hezkou neděli. :D Ti co mají hotovo tak gratulace ti co ještě finišují tak držím pěsti ať se dílo podaří.:cry::cry:
     
  5. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj, no ju, když ono ze začátku to u mě opravdu bylo jen k nářku.. Viděla jsem to tak, že můžu splnit akorát ten 3. a 5. úkol a 1., 2., 4. a 6. jsou pro mě nedosažitelný. A když jsem pak zjistila, že ten 1., 2. a 4. vynechat nemůžu, protože k tomu nemám možnost, tak.. jsem to viděla ztracený.. Pak jsem dodala do prvního úkolu, získala další superko, zkusila ještě šlechtit a něco vyšlo.. Tak jsem zkusila další.. a o tom jsem tady už psala.. A teprve postupně se to dostávalo do splnitelnosti. A přitom jsem pěstovala všechny 3 zvířata, abych jich měla víc..

    Myslíš, že by se urazil? Hm, tak ať ukáže, kde ho kousek chybí :)
    Když jsem tady na foru už kolikrát četla, jak o něm píšou, tak si říkám, že už tu farmu musí znát i s forem a že jaksi k němu patří..
    a možná, že ji taky hraje.. :) Nebo víš určitě, že ji nehraje??
    Takže by se mohl cítit spíš polichocen a poctěn, kdyby tu jeho jméno svítilo neony.. :)
    Ten název "veselá kultovní farmářská.." mi nepasuje ani trochu. Buď jedno, nebo druhé, nebo třetí. Ale dohromady to nejde..
    "Kult" je přece o něčem úplně jiném. Nebo to slovo chápu špatně a má to více významů???
    "Jedovatě anilinová" raději ne, jedů se bojím.. I když tady je jich taky dost.. hmm..
    Neony ještě nejsou všude a nejsou pořád. Takže "neonová" bych na tu hru taky nedala.
    Ale "cirkusová" by mohlo pasovat. Cirkus to tady docela je.. :) Navrhneme to BP? Přes modiky? Jak je "cirkus" německy?

    P.S.
    A jinak - chocholoušek je taky ptáček (opeřený, s chocholkou na hlavě), pokud se nepletu.. Takže by nám ho na farmu mohli dát taky a patřil by k ní i tak :)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 22/8/15
  6. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    dobrý večer, môžem sa opýtať čo dáva stonka v nebíčku ? :)
    som zvedavá...:p plním misiu len neviem či ju dokončím.....:oops:
    je tam výhoda aj na Baha ,? :D určite určite :D asi pôjdem nakupovať;)
     
    petaM2001 a Margziam tohle ocenili.
  7. .pepanek.

    .pepanek. Pilný autor

    kristinabesinova-podívej se na první stránku, tam je přesně napsáno co dává stonek :)
     
  8. jaji

    jaji Vévoda fóra

    neony už jsou uklizený v liště... zkusmo to svítilo na farmě, připadala jsem si jako na kolotoči a tak šup s nima do lišty.... ale na krmení anakond se možná budou hodit, schovám je pak někam do lesa mezi stromy xD
     
    Naposledy upraveno: 23/8/15
  9. mico5252

    mico5252 Rádoby autor

    Ahoj všetkym tak akcia sa mi pačila hlavne preto že som musela preratavať hodnotu zvieratiek aby som sa neukratila o bs.neonove chlievyky su krasne a už plnia svoju ulohu na ploche a stonka tiež.ostatnym držim palce
     
  10. hruštinka69

    hruštinka69 Rádoby autor

    Přeju všem hezkou neděli. hlásím, že přes původní skepsi se mi podařilo splnit duhovou - neonovou akci kompletně, sice jsem skoro zruinovala farmářské konto i stodolu, ale tolik jsem chtěla ty duhové- neonové chlívky - a pak když bylo vidět že to může vyjít i se stonkem, tak jsem se hecla....
     
    Naposledy upraveno: 27/8/15
    evainfo, petaM2001 a skalara.v tohle ocenili.
  11. Viky007

    Viky007 Baron fóra

    Dobré poledne všem,
    tak díky herní podpoře můj ztracený stonek dohledán a již se skví v nebíčku. Tímto děkuji podpoře za velkou pomoc
    Viky
     
  12. lakča11

    lakča11 Pisálek fóra

    Poraďte prosím, nejdou mi neonové chlívky postavit. Díky
     
  13. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj lakča11, musíš ich postaviť na základné.
    Peknú hru prajem
    edit: nie je zač:)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/8/15
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  14. lakča11

    lakča11 Pisálek fóra

    Díky Ria30
     
    petaM2001 a Ria30. tohle ocenili.
  15. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Neonky mám všechny, jsou suprový a že svítí, bodejť ne, když dávaj čtyřčata, to bych svítila taky:wuerg::)
     
  16. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Akciu som ukončila v pohode ešte v piatok o návrate z dovolenky. Nemusela som nič dokupovať ani čakať na Babyboom :D Takýchto akcií by sa mi páčilo aj viac. Teším sa na ďalšiu podobnú 8)
     
    petaM2001 a Janina0971 tohle ocenili.
  17. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky tak u mě no finišuji nakonec to vypadá že akci zvládnu. Schází ještě asi 6000 králíci tak šlechtím dotahuju. Janča
     
  18. Elis352

    Elis352 Pisálek fóra

    prosím jak umístit neonový výběh pro kozy? nejde mi
     
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Musíš ho položit na základní chlívek ;)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  20. Elis352

    Elis352 Pisálek fóra

    to mi právě nejde :/
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.