Akce Neonové výběhy (19.8. - 25.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 17/8/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lukaš0706

    lukaš0706 Rádoby autor

    Super akce RT za ní zaslouží 1++++. Sklad sice vymetený, ale na kontě + 4 500 000 krejcarů za prodané zvířátka.xDxD
    Takové akce se mi moc líbí a doufám, že se bude něco podobného v budoucnu opakovat. No jsem zvědavý jaká bude při OaD
    po neonových chlévech poptávka(doufám že půjdou měnit)
     
  2. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak kromě stonku už mám úkoly hotové..... ještě že byl babyboom.... nebyla jsem na tom nejlíp se slepicema a králíkama.... koz byla větší zásoba :p
    Ještě pár přeskoků a bude i stonek.....;)
    Neonové chlívečky už stojí a jsou BOŽÍÍÍÍÍ....:)
    Všem přeji hodně štěstí a spoustu super přeskoků.....
     
  3. -modroočko-

    -modroočko- Pisálek fóra

    Akce splněna, přeskoků jsem moc neměl ale co, budu věřit ve víkendový BB abych ještě vyšlechtil něco lepšího :)
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Krásný večer přeji všem a jsem si to po příchodu z práce vážně vychutnala :p stonek hotový a musím dát palec nahoru, si s tím vážně pohráli :). U slepiček mi skočila z obyčejných - větrná slípka, u ušáků z obyčejných - falešný králík a 2x z beránků na Lyžaře, u koz z černé 2x na Létající kozu. Jsem to nemohla v práci ofotit, to nešlo. Kdo ještě bojuje držím pěsti ;)
     
  5. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Vkus - nevkus je to docela zajímavá změna, lepší než pořád nové zvířátka. ;)
     
  6. anica16

    anica16 Aktivní autor

    ahojik tak jsem se do toho pustila a mam je hotove vcetne stonku.darilo se:Ddiky.
     
  7. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    Já to taky tak typuji. Záležitost na 5 minut. Svatá pravda. Jo jo. pro mě pohodička u KAFÍČKA ?!!:inlove::inlove::D
     
  8. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tomuhle se říká akce? Vždyť se jednalo pouze o výměnu zvířat a zvířecích šlechtěnců za neonové chlívky. O ničem jiném to nebylo. Dřív byla zásoba ve stodole, teď jsou pro změnu vyměněné chlívky v liště [​IMG]

    Ale nestěžuji si, zas do lišty přibylo něco nového, jen kdyby se muselo o ně alespoň trochu víc přičinit, zabojovat.
    Jediná výhoda této akce je ta, že přibyde na konto pár tisíc krejcarů, možná desítek tisíc, no asi pár milionů krejcarů......[​IMG]
     
  9. silviec

    silviec Mistr fóra

    akce rychla , to ok, aleeeeeeeee ty chlívky, :cry:je to jak z pouti nebo z Las Vegas, to asi je lepsi vysvetleni, vzdyt tato hra jiz zavani hazardem, ach jooo
     
  10. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Akce se mi líbila. Hotovo za pár minut, jen u koziček jsem neměla nižší šlechtěnce a na
    trhu bylo prázdno, tak jsem do posledních dvou úkolů šoupla létající kozy a u králíků jsem
    obětovala dva lyžaře. Ale nijak mě to netrápí.
    Vůbec, taková rychlovka jednou za čas oživí hru. Chválím...z neonových chlívků
    se mi ale líbí nejvíc ten kozí.
     
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    bbowling máš recht....nejlepší kluci končí poslední ;)
     
  12. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    3hodky hry a akce HOTOVA
    super
     
    petaM2001, findy22 a evainfo tohle ocenili.
  13. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ajajaj začínám se bát,většina má hotovo??8)Když si představím to množství co jste měli ve stodole,tak to klobouk dolů,fakt že jj;)
     
  14. Newdevil

    Newdevil Pisálek fóra

    presne tak, jen premyslim jestli to vse radeji neprodat :)
     
    petaM2001, findy22 a evainfo tohle ocenili.
  15. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, tak jsem také vyměnila šlechtěnce ze stodoly za "neóny", a jsem spokojená. Nový nebeský řádek taky dobrý :)
    Sice ty chlívky jsou trochu divoký, ale jak už tu někdo psal, je to změna. Zase dávají z jedné sklizně 4 zvířata, takže pro flákače jako jsem já, kteří chodí na farmu jen jednou či 2x denně, je to fajn :) Jestli takhle časem budou všechny chlívky, tak mi ten farmářskej Las Vegas ani nebude tolik tlouc do očí :D

    [​IMG]
     
  16. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Ahojky tak kozy by šly slepice jsem měla jen 95 nic moc a králíky nemám krmivo pro anakondy pokulhává :cry:takže nevím co se zadaří uvidím co stihnu :(ach jo škoda akce je super. Janča
     
  17. llew65

    llew65 Vážený autor

    Nejstupidnější akce, jakou jsem zažil. Do úkolů šlechtěnce a pustit k tomu BB na 8 hodin, to vymýšlel RT minulý týden někde venku na sluníčku. Hlavně ty protihodnoty - to aspoň měli spočítat tak, aby to vycházelo a ne že tam člověk kolikrát musí nechat něco přes, protože to prostě jinak nevyjde.
    Za mě tentokrát jedno velké významné a nesmazatelné mínus!
     
  18. lukasnovotny2407

    lukasnovotny2407 Zelenáč fóra

    Konečně také hotovo i se stonkem. BB vůbec nepadalo. Zadařil se jedinej přeskok u kukaček ze základní Kukačka stavitelka. No hlavní, že. Všem kdo ještě šlechtí přeju co nejlepší přeskoky:)
     
    petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  19. Ajucha

    Ajucha Zelenáč fóra

    Fajn akcička všechno hotovo ale ať dělám co dělám chlívečky prostě nejdou umístit :-( co s tím
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  20. ALDOUSKOV

    ALDOUSKOV Pisálek fóra

    Ajucha - musíš je dát na obyč chlívek, jako všechna vylepšení.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.