Akce “Neonové výběhy” (15.11. - 21.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alloha8

    alloha8 Perspektivní autor

    Tak super, akce splněna :) Na akci jsem měla 500 chamíků a nyní ve stodole 456 a 560 motýlů a aktuální stav ve stodole 490, takže za mě super akce :D
     
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    maribeja a jindrasofr tohle ocenili.
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Chameleony v neonovém provedení mám doma, jen těm motýlům se nechce... už jsem musela dvakrát volat elektrikáře, aby opravili to blikací zdobení u tulidomku, popadalo to, jak se furt natřásá a zas čekám... ještě mají třepetálci chvíli čas, než dozraje akční a vyměním jim v liště urychlovací marmeládu za bonusy pro pole xD No a na srdíčka je hafo času, ten mazlík mi nikam neuteče ;)
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jedno kolo chamiku, jedno motylu - ze zakladu napadalo dost, ale dva levely slechtencu nestacily... tak jsem dal pul napul treti kolo a obetoval i par slechtencu ze tretiho kola... staje i vajicko je na plose...
    Ted uz jen pockam abych ziskal par zamku a udelam i prostredni cast... a pak si vzpomenout za par dni dodelat upgrade motyla, uz je toho dost co se dela dlouho po akci...
     
  5. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Táto akcia konečne hotová komplet, už sa zameriam "len" na pátranie.
     
  6. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova
     
  7. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak mám taky hotovo, občasné menší přeskoky to pojistily a tak ještě něco zbylo.
     
  8. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Také mám hotovo, ale zbylo mi 18 motýlů a 1 chamík, 86 zámečků a 436 srdíček. Neonky i s můrou a upgradema jsou moje!!!
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak jsem za nekřesťanský peníz koupila jednoho gotického motýla na trhu, motýli jsou v mé líhni líní; teď se v klidu můžu věnovat inspektorovi myšákovi... Tak ať vám přeskakuje v domečku lépe. A hlavně pozor - ať nepřeskočí Vám. maurehata nazvala tuto akci neonovým stihomamem, tak bacha na to, ať se to nevyvine v úplnou paranoiu 8)
     
  10. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Pomôže mi niekto skúsený? Prečo keď šľachtím tak nemôžem použíť parfémy deluxe?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 - nejdou použít, protože na ně neprobíhá zrovna akce. Deluxe parfémy nejdou používat vždy při každém BB ;)
     
    burds tohle ocenil(a).
  12. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, také mám hotovo, nyní se mi začíná lesní mýtina proměňovat na neonovou mýtinu, přeji všem hodně úspěchu v přeskocích chovu, nemohu si stěžovat, i když žádný super skok nebyl, i tak to šlo jako po másle, málo základů, zato dvojčat šlechtěnců bylo dost, jsem spokojená.
     
  13. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    do akce jdu.
    snad bude trochu štestí a budou padat dobří šlechtěnci
     
    maribeja, Honzulka05 a burds tohle ocenili.
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    jan.svatek
    Pouze se tomu divím.Akce splněná v podstatě za 5 minut a všichni tu chrochtaj jak je to skvělý.Pořád mi něco uniká při tomto tipu akcí.
    A nepochopím to nikdy!o_O
     
    maribeja, charlie.b46 a doben tohle ocenili.
  15. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Ahoj, použít deluxe považuju za ztrátu času BB, alespoň co mám zkušenosti, bo s nima jen čistá genetikaxD:cry:ač by to mělo být naopak :cry: Tudíž nechávám je hromadit se ve stodole :DJeště že jsou malovaný, nespadnou pod nima regále xD Používám jen normální parfémy na urychlení chovu :).
    Jinak, akce hotová komplet, a s přehledem, děkuji moc za rady, odhady a výpočty Matlafous, Honzovi a Kristýnce Svatkovým a dalším :). S nima to šlo lehce aj se včasnou přípravou :)
    Ještě si musím dočíst, jak je to vlastně s těma záclonama, zdali se to dává na vylíhlého motýla, či hned na kuklu-.-nějak mi to uniklo xD
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akce komplet hotová a navíc jsem si mohla postavit růžový motýlky, tak mi to vlastně padalo skvěle, po dlouhé době, dokonce splněné na motýly dva vysoké úkoly v družstvu. Chamíci se nepochlapili ;)
     
  17. jitikw

    jitikw Perspektivní autor

    ahoj, já se plazím čistě geneticky-.-, prošustrováno spoustu SK, ale už je koneeec množení. Teď ještě zbývá pochytat 120 srdíček. Chlévy mám jen na jedné ploše na Baha, takže to ještě chvíli potrvá, ale zítra bude už snad hotovo.:)
     
  18. zl.jola73

    zl.jola73 Pisálek fóra

    ahoj chci se zeptat.mám již hotovou akci ale netuším jak a kam dát neonovou motýlí kuklu? upgrade? nejde nikde dát děkuji
     
    Honzulka05 a Y_n_O tohle ocenili.
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    radyn.m; zl.jola73: musíš počkat 90 h, až vajíčko dozraje, uprgrady se dávají až potom - kuk
     
    maribeja, radyn.m a kaolín11 tohle ocenili.
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Není zač, ale uprav si příspěvek - použij "upravit" a vymaž citaci mého příspěvku. Pokud odpovídáš na příspěvek nad tvým, nepoužívej "Odpovědět," ale piš nový příspěvek s oslovením. Pokud použiješ "Odpovědět," vymaž citaci... Jsou na to pravidla...
     
    Skali tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.