Akce “Neonové výběhy” (15.11. - 21.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Apachie1, protože podobně jako ty (podle smajlíků) mělo náladu hodně hráčů všude po světě po prvním ofi a moderátoři to poctivě reportovali "vejš," došlo k úpravě. Není na světě ten, který by se hned zavděčil lidem všem. Proto já akce se začátky neřeším, mám všude všechno, ono něco napadá a až po začátku akce večer přijdu domů, tak překopávám... ten půlden se v délce akce ztratí a nemusím se vztekat...
     
  2. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Y_n_o, to víš já jsem zvyklá si udělat plán, propočet a všechno zkombinovat s mým časovým harmonogramem. A tohle mi udělalo s mým přizpůsobeným plánem....
    Proto ta prvotní smajlíková reakce.
    Nedá se nic dělat, přežiji to a zítra zase farmu přestavím. Jenom škoda, že už jsem po první sklizni mohla mít hezkých pár neonových srdcí v kapse...;)
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Apachie1, já taky dělám fárplán, když jdu do akce. Ale až po začátku, po změnách a pokud nejsou, podle zkušeností od ostatních... S tím časem... spoléhám na víkendy a budík... 8) Většinou to stíhám. :)
     
    radyn.m, Apachie1 a jindrasofr tohle ocenili.
  4. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Holky, plánování je jedna věc a provedení plánu druhá. Včera jsem překopal stromy ( 3 hod. před dozráním), nasadil dlouhodobé chlévy a dnes ráno zjistil,že jsem je nenakrmil !
    Tak jsem chlévy zpopelnil a nasadil druhé s kratší dobou chovu. Po napojení se čas samozřejmě zkrátil,takže jsem mohl dát i delší.
    No, namrtvicu.
     
  5. Lida7373

    Lida7373 Stará škola

    Já nic nebourala. Na celé BAha jsou stromy. Odpoledne sklidím a dám chlívky a výrobny. Však ono to napadá.....

    jenže on je problém to, že to testují s farmou, která může kde co a nedochází jim spousta věcí.

    Vidím to doma. Manžel programuje a když něco zkouší, tak na to má už účet pro obyčejného smrtelníka, často se mu stávalo, že jemu to šlo a ostatním ne.

    možná by to RT mohlo taky zkoušet na obyč. učtu.
     
    Apachie1, tydýtková a jindrasofr tohle ocenili.
  6. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jojo, kde jsou časy, kdy člověku stačilo 300 zvířat a v pohodě splnil všechno šlechtění. A pokud náhodou jemu nepadalo. co mělo, zakoupil na trhu. Sám jsem si takto několikrát zkrátil šlechtění - kupoval jsem druhou a třetí generaci. Teď buď nejsou, je jich málo a nebo za to chtějí půl vaší farmy. Což samo nedám. Takže chlévy nejčastěji používaných druhů pomalu ani nesundávám z plochy. Ovšem ten trend neustále se zvyšujících počtů akčních bylin je tedy tristní. Pro jedince, kteří sklízí vše ručně už je to časově takřka neúnosné - sám si to nyní zkouším - svou částku na pomocníky jsem přesměroval na ml. farmu. Ale zatím mám fůru nashromážděných kuponů, takže stíhám ráno sklidit a pak už jen ručně plodiny přes den . A to potřebuji mraky osmihodinovek a o něco delších, že se to dá. A co jsem teď tak trochu doma, sklízím i kratší, včetně akčních.
    Tož ať nám to po pečlivé přípravě napadá aspoň ze 60%...
     
    fany2020, Apachie1 a jindrasofr tohle ocenili.
  7. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Baroland: - tak na tebe nemám... Když se daří, tak se daří;)
     
  8. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    MatýskuKamilku - odhadla jsi to dobře, protože teď naběhlo ofi a bude od pátku BB. Pěknou hru. Jára
     
    maribeja, MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  9. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Mám to nějak trefně okomentovat? :pxD
     
  10. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Čekám na 14tou hodinu, sklidím a narvu chameleony a motýly, kupovat za cenu na AA je pro mě silně nereálné CHamíci za 60 a motýli za 70 000. Každých bych potřebovala minimálně 40.:(:p
     
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    dasa1143
    Tak tos ještě neviděla včerejší cenu motýlů (jsme stejný trh AA) - mám pocit, že jsem spatřil i cenu přes 100000 Kr!
    Jinak se sklizní tulidomku počkám na páteční večer (po 18. hodině). Mrkni zde.
     
  12. larelay

    larelay Analytik fóra

    Hezký den. Ale není potřeba kupovat ta zvířata v základu, ne? Zámky padají při šlechtění jakéhokoliv zvířete, nebo se pletu? Samozřejmě to bude chtít dodat šlechtěnce...Ale přiznám se, že v té záplavě akcí mi už mozek prostě kde co nevezme, tak jsem to třeba špatně pochopila.
    Taky jsem se dívala na trh a nechápala jsem. A to jsem četla FO, že se budou šlechtit chameleoni a motýli, no už tehdy se mi ta cena zdála vysoká. To jsem mohla vydělat miliónů, kdybych se tak nedržela při zdi a měla čas se tomu trochu věnovat...
    Hodně štěstí při šlechtění všem.
     
  13. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Opravte si informace v FAQ o akcích. Z plochy Křišťáloívé vodopády, nepadá nic. Ani srdíčka ani saze.
     
    fany2020 a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. doben

    doben Ikona fóra

    Bezejmenný na ploše křišťálové vodopády mají vypadávát podle FAQ ze stájí a výroben jen neonová srdce a ta tam opravdu vypadávají.
     
    radyn.m, elbedna a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže chlívky a výrobny na všech plochách daly 260 srdcí!:)
    Nyní sem dal všude pokrácený žlutý koaly.Ráno by mohlo bejt po akci.8)
    Nějaký moc jednoduchý.o_O
     
    radyn.m, matlafous123 a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. dokso4779

    dokso4779 Pisálek fóra

    Zdravím všetkých. Tak na Baha samé chlievy, na farme len zopár a zatiaľ 143xneónové srdce. Ak dobre počítam, tak tri dni a srdiečok bude dostatok. Zámky získame z tulidomku, takže by to nemalo byť až také náročné. Záleží však na zásobe SK. Keďže som šľachtence pustil do úloh v družstve, tak možno budem musieť pustiť viac peria ako som ochotný. Ale podľa mňa môžme poďakovať, že srdiečka spustili aj na baha. Aspoň mne to pomohlo. Nech sa všetkým darí. Len nech sa prosím neopakujú neónové myši:oops::oops::oops::oops:
     
    Trepifajksl tohle ocenil(a).
  17. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Naplnila jsem ve 3 hod tulidomky,sklidila a z obyč motýlů poprvé za 8 let hraní ten nej-kybermotýl.Koukám na to a nevěřím,když je BB tak jen genetika,vždy si tu stěžuji.Teď jsem to tam hodila,že mi chybělo do dokončení, mám asi vybráno....Neonky jsou docela líbivé,kukla je u mazlíků a jdu se věnovat akčnímu kvítí.....
     
    Naposledy upraveno: 15/11/18
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Docela slabota, nedal jsem zvirata na Baha, ale asi budu muset... teda ne kvuli potrebe ale padatkum, kdyby se darkama nedarilo je dohnat... no tak ted je to 69 kusu a to velkochlivky uz byly sklizeny, tak netusim jak moc toho pada...
    Ale dulezita je sklizen rano, precejen tolik jich zas nechteji... protihodnota to se uvidi, tulidomek plnej chameleonu, zitra se snad zadari dost ty protihodnoty ziskat :)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. doben

    doben Ikona fóra

    Tak podle očekávání se slepice a želváci postarali o padátka a teď už čekám jen na BB. Je fakt, že jim trochu pomohli papoušci, ale i bez nich by to dnes šlo stihnout, akorát by to trvalo o něco déle. Co se týče šancí na vypadnutí, tak u neonových srdcí je nadprůměrná, u lup podprůměrná. Beru to v porovnání s jinými akcemi, kde byla potřeba padátka ze stájí. (např. původní královna nebo rybaření)
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vejce uz se lihne, motyli v neonu jsou doma, padatka dopadaji, akorat s chameleony pockam na BB - tam se nejak nemuzu porovnat s prihodnejsi protihodnotou.
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.