Akce “Neonové výběhy” (15.11. - 21.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    To je výzva, to se mi líbí :D
    Ještě zhodnotit, zdali vůbec mám šanci s tou mojí farmou na splnění téhle chovatelské akce, včetně té motýlí kukle a minimálně dva updaty k ní....
    Žádnou chovatelskou akci jsem ještě neměl šanci dokončit :cry:, teda když nepočítám ten úkol se želvákem jako cenou :)
     
    evainfo a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Neon akce dlouho nebyla akorát mě mrzí že 1)nemám zásoby SK 2)nemám motýli ale ty chamíky nějaké mám
     
  3. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    takový blbý dotaz :D bude BB ještě do konce akce nebo ne? tuli domek už jsem jednou z části sklidila abych našlechtila nějaké motýli a chameleony ale chtělo by to z toho mít i něco krom rama mincí a dalších přírůstků :D třeba padátka :D

    a ještě asi budu mít úplně stupidní dotaz :D ale 4 část můžu splnit až budou splněné i 1,2 a 3, že? :D:D
     
    Naposledy upraveno: 14/11/18
  4. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Mno, tak přehazovat nic nebudu, neb jsem místo kratších chlévů nasadil mývaly, želvy a kivi. V záloze za další sklízení jsou vlci a lišky. Výrobny jsem vypustil - moc dlouhé, bych se to musel dozvědět včera... A ty barevně erudované jsou na padátka skoupé. Na baha jsem nechal delší chlévy a na zbytek ploch jsem narval saguaro a to včetně vodopádů. Tam alespoň mám žirafy, lvy a dráčky. Nějak se mi vykutálely ze stodoly - potvůrky toulavé.
    Mám chuť vyzkoušet BB, ale posledně jsem měl důslednou genetiku(poznal jsem že je, jen z toho, že se vracely zvířata).
    Jak jsem se rozepisoval o počtech a sklizních akčního bejlí - tak to bylo na stonek, jako základ. Samo, pokud se mi bude dařit v minihře( a nebude tak prudit jako fotbal a královna) jsem ochoten přitvrdit. To poznám z těch 3 darovaných...
     
    radyn.m tohle ocenil(a).
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Pecuska007 - předpokládám, že ano. To by bylo hloupé dělat šlechtící akci bez BB ;)
     
  6. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Skali - jen takový podivný dotaz - teď je BB a skončí 15.11.2018 v 14:00 hod., ale šlechtící akce začíná až zítra, tedy 15.11.2018 v 14:00 hod., takže jak říkáš, tak RT je slušně řečeno Tvými slovy - hloupé? ;):)Anebo jenom pomýlené;).... co takto ten BB prodloužit o 24 hodin, tedy do 16.11.2018 do 14:00 hod.? :D A pak dát ještě jeden BB i s akcí na SK od 17.11.2018 od 14:00 do 18.11.2018 do 20:00 hod.?:D Abychom měli bene všichni a BB byl logickou součástí šlechtění..... anebo je doopravdy pravda, že BB vlastně na přeskoky žádný vliv nemá a je to čistá genetika - tedy u mě určitě a věřím, že takto"postižených" je nás více. ;):)xDxD
     
  7. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Třikrát sem návod přečet,třikrát mě to vyšlo stejně.:

    1.Vajíčko neonového motýla dává každých 90 hod.neonovou kuklu,bo je to dekorka "stálá"
    Tj. budeme míti neomezený počet neonových kukel ?

    2. Pokud je KAŽDÁ neonová kukla zároveň i upgrad kukle předchozí, proč je jich jen 5 (V) ?
    Tj. kam dám šestou motýlí kuklu ?

    3.Pokud bude stále dávat neon.vajíčko,neon kukle (je to stálá dekorka,že?) a pokud můžeme dát jen 1 + 4 upgrady kuklu na kuklu,takže po pár měsících budeme míti několik kukel upgradovaných na pětku ?

    Pajdo,víš že jsem pomalejší než ostatní děti...musím se zeptat,abych neumřel hlópej.
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Druid.Panoramix - tak vždycky bývá při těchto akcích BB. A někdy malé a následně o víkendu velké, tož bych se neplašila zbytečně.
    Beztak musíš mj. posbírat nějaká ta srdíčka, takže jestli budeš šlechtit zítra, pozítří, v sobotu ráno nebo v neděli večer je asi vcelku fuk.
    A neřekla jsem nic o tom, že je RT hloupé ani pomýlené - řekla jsem, že by bylo hloupé mít šlechtící akci bez BB. Tady vidím patrný rozdíl 8)

    BB asi nemá vliv na přeskoky, jen ti zaručí vyšší návratnost základní zvěře nebo jednoho šlechtěnce navíc, pokud se nepletu.
    Podrobnosti o vlivu BabyBoomu na výsledky chovu zvěře najdeš ZDE
     
    dasa1143 tohle ocenil(a).
  9. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Skali, mě jenom zarazilo, že BB je mimo termín šlechtící akce, což doopravdy hloupé je, asi už jste dávali zpětnou vazbu, že něco není dobře... nemýlím se? Máš pravdu .... lišíme se ve výkladu slova "dělat šlechtící akci" - já myslím spouštět ji, organizovat, zabezpečit, aby proběhla... a pokud je "hloupé ji dělat bez BB, zpravidla hloupé věci dělají hloupí lidé... chytrým by asi souvislosti došly. A Ty máš na myslí dělat šlechtící akci jako plnit ji... což vskutku bez BB hloupé doopravdy je, ale zase to není chyba hráče, protože ten o BB nerozhoduje, o tom zase rozhoduje to RT... promiň, ale vskutku mi to vychází zase tak, jak jsem to napsal. I když Forrest Gump by mi řekl to své tradiční: "Stupid is as stupid does."
    ;):)xDxD No a k tomu BB, Ty mě odkazuješ na runu BB na Stromě moudrosti, ale já se bavím o tomto: https://board-cs.farmerama.com/index.php?threads/baby-boom.14955/ , tedy o akci BB jako takové.
     
  10. mr.lordi87

    mr.lordi87 Znalec fóra

    .i..i

    Šílenost neonská splnitelná v mých končinách jest, dostatek motýlů i chameleonů detekován, jen pár šlechtění provedeno bude pro padavší padavce. Baha obsazeny chlívky a toť vše.
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Druid.Panoramix - tak ono to tam je - co můžeš získat:
    [​IMG]

    A ani tady se nepíše nic o vlivu BB na přeskoky:

    [​IMG]

    a pak to pokračuje....až sem:
    [​IMG]

    Nevidím rozdíl mezi tím, na co jsem ti dala odkaz a na co jsi dal odkaz ty....
     
    Naposledy upraveno: 14/11/18
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Baroland: vajíčko je prostě první stádium mazlíčka neonová motýlí kukla. Takže ti dá jen jednu motýlí kuklu a na tu pak budeš nasazovat další získané upgrady.
     
    tydýtková a MatysekKamilek tohle ocenili.
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Proc nejsou minimalni pocty padatek ve FAQ? Nejak citim ze jsem neco prehlidnul, vyslo mi 246+ 400 padatek a to je tajny?
    Pocty zvirat nekomentuju, nebylo kdy dat na plochu nejaky chlivky, minula akce naopak ubrala aby bylo kde pestovat...
    A nyni taky moc prostoru nezbyva, kdyz bezi druha akce na farme...
     
    Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 - spočítal jsi to správně. Od hlásné trouby máš za 1*
    A počty padátek jsou již ve FAQ doplněné.
     
    Y_n_O a Honzulka05 tohle ocenili.
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    pajda361, takže jakmile získáme všechny upgrady, potom co? Potom vajíčko zmizí a zbyde jen upgradovaný mazlík, ano? :oops:
     
    MatysekKamilek a Honzulka05 tohle ocenili.
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Y_n_O: vajíčko po prvním použití zmizí i když upgrady nezískáš. Je to stejné jako u jiných mazlíčků, jen jde navíc ten výsledný mazlíček ještě upgradovat. Ostatně ani v tom není první.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Děkuji za vysvětlení, já mám těch vymožeností jen několik, tak jsem to pozapomněla, jak to funguje...
     
  18. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    ku tej dekorke v tej neónke čo je v ponuke myslím tu, čo každých 90h dáva jednu "Neonová motýlí kukla". čo to je tá Neonová motýlí kukla? je to užitočné?
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tronaldo55 - takhle: Je to domácí mazlíček. Jako základ můžeš získat vajíčko neonového motýla, který se po době líhnutí 90h po odkliknutí vlastně změní na kuklu. A tu kuklu motýla můžeš dále upgradovat. Čím více upgradů, tím lépe.
    Co dává kukla 1-5 zjistíš TADY (klikni)
     
    Honzulka05, jindrasofr a tronaldo55 tohle ocenili.
  20. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahojky, koukám jako ... Odpoledne jsem připravila farmu podle původního OFI, na Bahamku jsem dala zkušebně stromy. Celou dobu přemýšlím o neonových srdcích, jak to nejlépe nakombinovat...
    A teď dorazím a všechno je jinak! Docela dost podstatná změna.
    Copak si to sami autoři, při tvorbě akce, neumějí propočítat? Zda-li je celá neonová akce splnitelná či nikoliv?!?
    Fakt se mi teď už nechce ručně bourat celou Bahamku a dávat tam chlívky!
    Jsem >:(>:(>:(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.