Akce “Neonové výběhy” (15.11. - 21.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/11/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Matýsek - kde jsi viděla sobotní BB, podle ofi je BB ve čtvrtek a pátek??, většinou bývalo, . Jára

    edit - díky za upozornění
     
    Naposledy upraveno: 14/11/18
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  2. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Dát 2 souběžné akce na pouhé 3 plochy, mi nepřijde jako dobrý nápad. Nedokážu si představit že bych něco dokázal udělat pokud bych chodil do práce.
    Sice mám kliku (no ... o tom se dá polemizovat vzhledem k tomu proč nechodím do práce) že jsem doma a momentálně práce neschopen, ale i tak to bude fakt umění v tom udělat nějaký pořádek.
    No to jsem vážně zvědavý, jak to bude fungovat v pohybu.

    Na baha a hřbitově se nic nechystá ? Ty plochy mi přijdou nevyužité.
     
  3. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    No jo, ale k akci "honička" je potřeba tolik akční plodiny , že mi z toho jdou oči šejdrem. A kdyby k tomu ještě člověk zabral plochu kvůli stájím - aby měl potřebný počet srdcí, tak to se mi zdá naprosto šíílené. Musela bych na mnoho mnoho sklizní na ploše užívat k MJS i SH a vrtule, aby se pěstící otočky urychlily a rostlin bylo víc a SK aby se urychlil chov na ploše kvůli srdcím a tolik toho zas nemám a ani to nejde koupit za krejcary. Koupit jde jen MJS, což dělám pravidelně.
     
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojky - zámky získáš při chovu v chovné ohradě - takže ze šlechtění
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 14/11/18
    Honzulka05, fany2020 a burds tohle ocenili.
  5. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    +1 třeba ze slepic .... to už je nevídaný mazec. To ty domky strhnu i kdybych měl zadlužit rodinu na příštích 50 let díky nákupům SK .... :p
     
  6. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    bbowling

    prosím, prosím, počkej až i my získáme odměny (motýlí kuklu a její upgrady), nestrhávej je hned první den,
    díky
     
    Naposledy upraveno: 14/11/18
    maribeja tohle ocenil(a).
  7. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    "Super odměny" - jestli umím počítat, tak 30 SK, které potřebujeme ke šlechtění. 130 SH - to fakt ke šlechtění potřebuji - nutně!!!!!!
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Jara268: Nikdo neřekl, že BB bude v sobotu... ale zmínila jsem víkendový BB, mmch o sobotě tam nemám ani písmeno ;) Takže buď jsi z mého okolí, když víš, kdy tu akci kluk má, nebo jsi se holt trefila:D
     
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak to vidím takto: narvu co nejvíce dlouhých chlévů a případně výrobny na plochy. Na plonková pole bych mohl vyzkoušet šafrán. Stromečky mají smůlu, na ploše zůstanou jen 4 obrstromy(ty ostatní jsou dávno v liště). Zítra po druhé hodině sklidím, vyhodím chlévy a výrobny a na část farmy strčím kratší chlévy - bych je stačil otočit do 11 večer. To vypadá na zlaté bobry a krtky. Uvidím, jak to z nich bude padat. Na akční bylinu jsem si propočítal potřebnost cca 430 polí na 12 dní, při třech sklizních denně a pokud bude akce "neon" budu na noc dávat žluté motýly, které po zalití budou ráno akorát ke sklizni. Pouze v sobotu jdu na denní, tož dám krtky, bych je ve 4,30 sklidil. A do té doby se rozhodnu, co dát na pole, zatím co budu v práci. Viděl bych to na žluté chameleony, které jsou okolo 13 hodin a do akce se také báječně hodí. A na plonková pole opět nějakou delší kytuli - třeba cibuli. V čt a pá se budu snažit dát denně 4 otočky akční. Propočet mám sice na 3 otočky, ale čím víc toho posbírám, než se vrátím do pracovního procesu, tím lépe.

    Motýlů je 1100 a chamíků mám 953. Bylo by víc, ale dvě akce po sobě šlo vše zbytečné do stodoly. Teď už se zase 2 dny snažím navýšit počty.
     
    DANKA722 a zahradnice4 tohle ocenili.
  10. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím vespolek,

    tak asi to bude chtít změnu strategie.

    Cituji ofi: na základě negativních reakcí vás hráčů, jsme se rozhodli spustit vypadávání Neonového srdce i na plochách: plantáž, deštný prales a křišťálové vodopády.
     
  11. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    pajda361: Ahoj... jaký negativní reakce? To zase někdo pospíchá aby to měl hned? Tak jak to bylo, tak to aspoň chtělo trochu přemýšlet ,-) Navíc mně v tom děláš těma změnama pěknej... nepořádek ,-) Ach jo.... abych to zase přehodnotil ,-) Ber to jako negativní reakci a doufám, že bude další úprava třeba jen na mýtinu ,-)

    EDIT pajda: Né ze všech.... jenom z řádku č. 327 a pouze při sklizni každý čtvrtek mezi 1-2 hod ranní ,-)
     
    Naposledy upraveno: 14/11/18
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Casey27,

    mně se neptej, já ti ani nevím. Prostě někdo něco vymyslel a pak zase vymyslel něco jiného. Ano budu referovat, že chceš padátko z dekorací v nebi :D.
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Já si říkala, že se nebudu vzrušovat a počkám s přípravou, až se to uleží :D A koukám, že uleželo xD
     
  14. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Skali: Nn, rozhodně se nevzrušuj... pak by se ti mohly třepat ruce a dělala by si překlepy. A to se přece nedělá fušovat petaM2001 do řemesla ,-) Mmch mám pocit, že tuhle akci dojedem cobydup ,-)
     
    švestinka a DANKA722 tohle ocenili.
  15. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Pracně jsem přehodil malé políčka na chlévečky a teď to můžu zase přehazovat zpátky.
    Za co mě kdo trestá ?
    Ale je to hezká změna. Poslal bych RT otevřený dopis, že snad konečně dává na reakce hráčů - i když si nemyslím že by se jim zrovna ode mě ten dopis líbil. Asi by nebyl jen pochvalný. Každopádně jdu přeskládat farmu zět a udělám si chlívkový ráj na baha.
     
    DANKA722 tohle ocenil(a).
  16. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Casey27: možná ji pojedeme tak rychle, že to bude jen coby a na dup vůbec nedojde :D
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jupíííí zvířátka jdou na bahamu;)
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    No a kdybychom si dupli už teď, tak bychom možná mohli pěstit akční i na Baha, né ? :D
     
  19. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Skali : nestraš z Bahamkou. To bych musel vynechat akci a to bych nadával jak na "coby" tak i na "dup" nehledě na fakt že hřbitov a ta stavební plocha neustále zaostávají.
     
    švestinka a DANKA722 tohle ocenili.
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bezejmenný - tiše doufám, že budou zaostávat i nadále a to co nejdéle ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.