Adventní kalendář (1.12. - 27.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 28/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak RT nepřekvapilo. Adventní kalendář nefunguje.... jaký div. Stává se to spíše prioritou, než výjimkou, že něco nefunguje. A to ještě mají tu drzost, dát do kina dotazník, jak se hra líbí a jestli bych jí doporučila.
    Že je nákup zapomenuté ponožky za floreny mě taky nepřekvapilo.... čím víc chyb, tím víc oprav, tím víc přesčasů a tím pádem víc za provoz.
    Zimní výzdoba je sice nádherná, ale nefungujícím kalendářem celkový dojem úplně zazdili.
    A to má být dneska děsivka a zítra Mikulášská? To jsem zvědavá, jestli to nespadne komplet.....
     
  2. TKUB

    TKUB Perspektivní autor

    že by někdo ponožky ukradl?:mad:
     
  3. paollo1974

    paollo1974 Zelenáč fóra

    to opravdu už klasika ponožky nejsou a zítra si je kup (že by to bylo pravidlem)
    jen samý dohad dostaneš dárek ale když se hned nepřipojíš (ten den zaplat)
    tak "jaký dárek"!!
     
    micka63 tohle ocenil(a).
  4. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte.

    O chybe ohladom adventného kalendára sa vie-pozrite tu. Pracuje sa na jej odstránení a prosíme o trpezlivosť. Napriek tomu prajem peknú hru.
     
  5. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Jsem zvědavý jak budou chybu kompenzovat. Minimálně by se mělo dát vzít bez florenů, nebo dnešek zruší a dají jej jako bonusový kód? I když jsem si již zvykl, že akce nejsou bez chyby, ale je to již tristní, že si nepamatuji, aby byla akce bez chyby. Jsem zvědavý na odpoledne zda děsivka začne bez problémů:(
     
    micka63 a -monca910- tohle ocenili.
  6. hadička

    hadička Zelenáč fóra

    Ponožky stále nevisí :cry:>:(
     
  7. duha63

    duha63 Pisálek fóra

    Zase nefunguje. Darčeky sme si v minulosti mohli vybrať do 24.12. kedy koľvek bez poplatku. Prečo teraz nie? Mám taky dojem, že to už prestava byť hra zadarmo. Z každou akciou sa platí viac a viac, a za také veci ktoré predtým boli zadarmo.
     
  8. Skodule

    Skodule Rádoby autor

    Lidi to chce klídek, přece se nezhroutíte kvůli tomuhle, mě to mrzí také, ale jsou přece důležitější věci než pár pixelů ne? A jak s oblibou říkám v RT jsou také pouze lidi. Přeju příjemnou hru a nezlomte si nohy či jiné končetiny na té ledárně venku....
     
  9. -Tonda1-

    -Tonda1- Rádoby autor

    duha63- Do 24.00 času dost, na kompenzaci zapomeňte, ale jinak s -duha63-veliký souhlas. Za vše se už platí, jen čekám, kdy bude poplatek i za přihlášení na farmu. Zlaté časy v začátcích......
     
    zuzik.t, micka63 a maja.rada tohle ocenili.
  10. slivovicka

    slivovicka Zelenáč fóra

    Nejdřív se nemůžu na farmu dostat. Pak není adventní kalendář. A když koukám jak blbec na filmy v kině, tak nedostanu žádny bod. No dnes hra fakt jede.
     
    micka63 a maja.rada tohle ocenili.
  11. Carra84

    Carra84 Zelenáč fóra

    Hurá a máme bílo :), aspoň že na farmě, když ne venku :-(.

    A zase 5 stránek stížností, že nejede kalendář. Tak já nevim, ale i IT jsou jenom lidi, a tohle je naprosto normální kdekoliv. Ať už se zpouští jakýkoliv upgrade, ještě jsem snad nezažila, že by to bylo bez problémů. Jenda věc je něco naprogramovat a druhá pak bezchybné zpuštění. Ale to je asi jen o zvyku. U nás v práci, když se takhle něco nepovede, to je teprv sranda, když se najednou zastaví výroba v celé fabrice, která zaměstnává 3000 lidí. A tady většinou dostanem nějakou kompenzaci.
    Ještě k placení: hra se dá hrát bez investice jediné koruny, nikdo nikoho nenutí kupovat floreny. Jenže je potřeba si uvědomit, že provoz a správa serveru něco stojí. I ti lidi co to dělají na plný úvazek se musí zaplatit, kdo by za ně jinak platil nájem... Snad každé dítě (aspoň školou povinné) ví, že za všechno se platí, a že nic není zadarmo.

    Přeji všem příjemný předvánoční čas a hodně zábavy při farmaření ;)
     
  12. Dominiček82

    Dominiček82 Pisálek fóra

    Počkejte si, ponožky budou,jste nedočkavý víc než malé děti.:);)
     
    Iwuska a mousicka tohle ocenili.
  13. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    Ahoj, nezbývá než souhlasit s carra84, vždyť se přece nic tak strašného neděje, je to hra, a navíc pro většinu z vás, jak tak čtu, zdarma, děláte jako by se zbořil celý váš život :-D, taky se těším, a nakouknul jsem hned po půlnoci, ale věřím, že ponožtičky nakonec budou, trošku trpělivosti a shovívavosti by to chtělo :).
     
    babioli, Iwuska a mousicka tohle ocenili.
  14. fanda55

    fanda55 Zelenáč fóra

    -Tonda1- A až příjde poplatek za poplatek to bude sranda.:D
     
    micka63 tohle ocenil(a).
  15. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    já teda nedočkavá jsem, miluju dárečky xD:DxD jen aby ty ponožky stihl rozvěsit ať už santa, ježíšek, děda mráz nebo mikuláš do dnešní půlnoci, nechtělo by se mi zítra kupovat první ponožku za floreny ;), ale to by nám RT určitě neudělalo :)
     
    maja.rada a babioli tohle ocenili.
  16. maja.rada

    maja.rada Magnát fóra

    Taky jsem zjistila,že je k vidění kino ale bodíky nikde.to bychom asi byly přeflorenovaní a nekupovali je
     
  17. pompo68

    pompo68 Vážený autor

    CHtěl jsem se zeptat když se to nepovede rozjet a to neni naše chyba tak jestli budeme muset ponožky zaplatit. Co to znamená drobný poplatek.
     
  18. Hanibal

    Hanibal Pisálek fóra

    Tak ja myslím,že nádherný darček sme už dostali tú zasneženú krajinu, lebo u nás po snehu ani chýru ani slíchu. No a čo sa čudujete,že ponožiek niet? Veď ešte ani jedna akcia nezačala tak ako mala, vždy je nejaký problém možnože za to dostaneme nejaký bonusový kod s ospravedlnením a darčekom naviac.
     
  19. paollo1974

    paollo1974 Zelenáč fóra

    je to sranda sněhová výzdoba řekl jak loni krásná zda stejná nevím přesně a ponožky od stonožky snad
    budou pokud ji chití ahoj
     
  20. jade2376

    jade2376 Rádoby autor

    Vypadá že se ježíšek ožral v noci a tet spí a ponožky budou až se vychrápe s kocoviny :p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.