Adventní kalendář (1.12. - 27.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 28/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hrnkajda

    Hrnkajda Vážený autor

    Ahoj.
    Tak s kalendářem jsem moc spokojená. Rozhodně nadchnul. Myslím, že díky tomu jsme zase dostali pár pěkných věcí navíc.
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  2. Kachnístehýnko

    Kachnístehýnko Zelenáč fóra

    prosím můžete mi někdo poradit, co s posledním dárkem, nevím co znamená, dík moc
     
  3. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Kachnístehýnko
    Je to bonus + 1pro tvá pole na 48hod najdeš ho v bonusové liště,když aktualizuješ hru aktivuje se,s pozdravem Richard.

    [​IMG]
    pajda361
    Ahoj zdravím tě-vím že poslední top dárek byl-řada na magickém stonku,já to pochopil takhle,chtěl jsem jenom pomoct,měj se,přeji příjemnou hru s pozdravem Richard.
     
    Naposledy upraveno: 26/12/14
  4. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Bagíra77,

    no já Ti nevím, ale posledním dárkem je řádek v nebi. Vše potřebné o nebi je popsáno v našem FAQ v tématu: Nebe
     
    Bagíra77 a švestinka tohle ocenili.
  5. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Já myslím, že hráč kachnistehynko se ptal na ten dárek který popsal Bagíra77, tedy bonus +1, který má trochu podobnou grafiku jako "pomocníci" - už se tu myslím někdo na to ptal jak to že mu nefungují.... a dárek který popisuje Pajda361 asi ještě kachnistehynko neodhalil... Já jsem ho po splnění posledního řádku kalendáře taky nepokládala za další dárek.... až jsem se šla kalendářem ještě pokochat, zkusila jsem kliknout na ten velký balík dole- ještě jsem si říkala že jsem "nenajezená"... a on to byl opravdu další dárek, řada ve stonku!

    Těšení na ponožky je za náma, ale mám zatím všechny tajemné chlívky z akce i kalendáře v liště, tak si dám každý den jeden, a budu mít takový "poadventní kalendář" a překvápka ještě na několik dní.
     
  6. krokodýl2000

    krokodýl2000 Pisálek fóra

    tak mám liščí noru , červený kachník III:Červený a 2 obydlí pro myši :) Takže jsem naprosto spokojená
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  7. HajdalakCZ

    HajdalakCZ Zelenáč fóra

    Mám všechny, a ani floren jsem do toho nemusel dát :p
     
  8. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Tak z kalendáře i z akce z tajemných stájí jen samé oranžády ( tj. 8 různých oranžových chlívků )...nu což , nic nenadělám xD , jdou do lišty, snad je někdo bude chtít při O+D . Opravdu se mi potvrzuje názor některých hráčů , že čím vyšší level, tím větší smůla. Oranžády jsem dostala na farmě v lvl 97 a na druhé, kde mám o 17 levelů míň , jsou ježci, kohouti i žáby a růžové kravičky . Ale beru to s rezervou , na té starší farmě mám všeho dost, tak mě to nerozhodilo xD. Jen taková poznámka , že pravda je, že čím větší lvl máš, tím hůř jseš na tom při taj. sazenicích a stájích . Ale jinak akce fajn, brzy hotová , kalendář také ( i když můj milovaný florenovník tam nebyl :inlove::inlove::inlove: ). xDxDxD s úsměvem vždy a všude Eva .
     
  9. pašík69

    pašík69 Perspektivní autor

    Zdravím:D
    Děkuji za řádek v nebi,ovšem mám malinký problém---nemám do něj co dát :p
    Nechápu,proč tam nejde umístit plážový klub?;)
     
  10. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Pro Pašík
    Já tam nacpala Santova pomocníka bez problémů

    Pro Pajda
    To jsem ani nevěděla.Je dobře žes to napsal
     
    Naposledy upraveno: 27/12/14
  11. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Plážový klub nikdy nešel v nebi použít, což bylo oznámeno již při jeho zavedení do hry.
     
  12. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj pašík69,

    do tohto stonku idú dekorácie vľkosti 2x1 všetky okrem spomínaného plážového klubu a všetkých upgarde dekorácií. Stačí zbúrať ostatné ktoré máš na plochách a pôjde ti to :) Prajem peknú hru
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.