Adventní kalendář (1.12. - 27.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 28/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    Tak z adventní TS mám bobra plus plus, orla, mývala a kohouta, kterého jsem ještě neměla (i když díky jeho nenažranosti, o které jsem už slyšela, mi moc nechyběl :p), takže spokojenost :)
    Edit: Krásné svátky všem ;)
     
    Naposledy upraveno: 24/12/14
  2. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Adventní kalendář- paráda. Všechny ceny super. Hlavně ta řada na mag. stonku potěší. Ještě čekám na taj. stáje, budou až ráno. Z cukroví mi vyskočilo: mýval,los,medvěd a krůtník or. Uvidíme jestli tady to bude malinko lepší, ale i tohle je fajn. Ještě nemám myš,kočku,lišku,čápa,ježka a žábu. No snad se něco povede, hlavně že už mám kohouta a vlka. Jinak všem příjemné vánoce.
     
    marcelina0007 tohle ocenil(a).
  3. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    pro mazlikkozlik:
    A nezapomněl jsi některý den vysypat ponožku? Balíčky jdou otevřít jen když je otevřená celá řádka ponožek, a hlavní velký balík zřejmě jen když je otevřeno vše ve všech řadách.... Co jsi nestihl otevřít v určený den. můžeš i později - každou fusekli za 2 floreny.
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  4. maze

    maze Zelenáč fóra

    Tak jsem právě odkryla TS získané v adventním kalendáři a mám:

    oranžový prasečí chlév
    oranžový prasečí chlév
    oranžový prasečí chlév
    oranžový prasečí chlév
    No nemám já smůlu? :wuerg:
     
  5. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    tak mám konečně ke slepičkám kohoutky xD a pak jedna myšky, oranžové ryby a samozřejmě i žluťáka... výrobnu prachového peří ;) jsem naprosto spokojená a ještě jednou děkuji za dárky :)

    edit: tak až teď jsem zjistila, co takový malý kohoutek dokáže spapat :D
     
    Naposledy upraveno: 24/12/14
    skalara.v, Julinka11 a lacrima tohle ocenili.
  6. jaji

    jaji Vévoda fóra

    odtajnila jsem tajemnice - byl tam kohout :) šup umlít krmivo a jde se na to:) ostatní šlo do lišty, ale neva :))
     
  7. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Jany51, skús sa pozrieť do parku alebo na ostrov pokladov, či tam náhodou nenájdeš potrebnú dekoráciu veľkosti 2x1.
    Ak nájdeš, treba zbúrať a môžeš vložiť do stonky.(výnimka: upgradované dekorácie a plážový klub sa nedajú vložiť)
    Peknú hru prajem a príjemné vianočné sviatky
     
  8. DENISKA45

    DENISKA45 Rádoby autor

    Kalendář byl super moc se podařil perfektní dárečky a fungoval bez chyb hned od začátku.zenkveta47
     
    Patejl a farmaEviky tohle ocenili.
  9. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    sa mas aspon mozes spravit zabijacku :)
     
  10. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    tak já ze sazeniček měla růžový kravín - takz toho mám opravdu radost.
    jinak jsem vše měla. Ale, i tak. Adventní kalendář mě bavil
     
    Patejl, honzi a marcelina0007 tohle ocenili.
  11. Patejl

    Patejl Rádoby autor

    Nemá smysl napsat co se vylíhlo z TS a stěžovat si, spíše bych chtěl vyzdvihnout celkově ceny. Každý den jsem byl opravdu zvědavý čím mě kalendář překvapí a nikdy jsem nebyl sklamaný. Spíše naopak. A to v mém věku je co říct. Tento rok palec vzhůru pro RT.
     
    zemanka01 a mousicka tohle ocenili.
  12. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    a víte co jsem dostala já?
    nic co nemam:
    prasečí chlívek III červený
    barvírna I žlutá
    ovčín II oranžový
    výroba prachového peří oranžová

    jinak Hezké svátky, a doufám že jste všichni dostali co jste chtěli - já dostala koloběžku, a spoustu jiných věcí, ale koloběžka je nej. ted musím končit jedu k babičce se pochlubit

    Klárka
     
    zemanka01 a mousicka tohle ocenili.
  13. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Já jsem z TS velmi potěšen. Dostal jsem:
    holubník
    obydlí pro kočky
    příbytek pro krtka
    orlí hnízdo
    Kromě orla jsem nic neměl, tak že u mě palec nahoru.
     
    Naposledy upraveno: 25/12/14
    -Pietro1976- tohle ocenil(a).
  14. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Z TS som dostal:

    Príbytok pre krtka
    Králikáreň II: Oranžová
    Orlie hniezdo
    Holubník

    Takže spokojnosť.. :)
     
    skalara.v, sksima a -Pietro1976- tohle ocenili.
  15. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    Já husa zapomněla kam jsem postavila TS z akce a kam z kalendáře :( takže těžko posoudit z čeho co padlo, bohužel všechno mám. Žabky kvákalky nedorazily. Ale neva, stejně musím pochválit adventní kalendář, jak jsem stará, tak jsem se každý den těšila na dáreček :)
     
    Patejl tohle ocenil(a).
  16. sksima

    sksima Perspektivní autor

    Ahojte.
    Tak TS ma potešili, dostala som toto: orol, ježko a 2x žaby. :) Ani jedno som ešte nemala. :)
    sksima
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  17. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    já jsem hoodně spokojená, pomohlo mi to na baharamě, mam tam stromy na které bych neměla banany, ale moc jsem chtěla světlušky a motýlky - škoda
     
  18. *mermaid*

    *mermaid* Pisálek fóra

    Tak já jsem s kalendářem moc spokojená, a jako bonus se mi z TCH vylíhly kočky a ježek, které jsem neměla, takže radost veliká... :inlove:
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  19. nikolas70

    nikolas70 Rádoby autor

    pro Orliček až bude obchodovat darovat tak písni motýla a světlušky ti daruju
     
  20. Michal303

    Michal303 Pisálek fóra

    No adventní kalendář kompletně otevřený. Docela je škoda, že tam nebyl třeba svazek 5 zlatých banánů, docela by to pomohlo. :-(
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.