Adventní kalendář (1.12. - 27.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 28/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. fialka40

    fialka40 Pilný autor

    Ahojte..
    RT aj ja ďakujem za super adventný kalendár a milé darčeky v ňom
    a všetkým prajem
    krásne Vianoce v kruhu vašich blízkych a milých,
    veľa lásky, pohody, milých prekvapení a splnených želaní
    a všetko najlepšie v novom roku 2015!


    [​IMG]
    :):):)
     
  2. evca190

    evca190 Vážený autor

    Adventní kalendář se letos opravdu vyvedl. Všechny dárky potěšily [​IMG]
     
  3. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Všem přeju krásné svátky, děkuju RT za štědrý adventní kalendář!
     
  4. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Krásne prežitie Vianočných sviatkov vám prajem.Ja som si odtajil s adventného kalendára stajne a vyďubali sa mi s nich:červená kotláreň,žaby,oranž.moriaky a krtko.Darčeky potešili.
     
  5. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Také děkuji RT za super adventní kalendář.Dárky mě moc potěšily.Všem přeji nádherné a pohodové svátky vánoční a mnoho dobrých nápadů v roce 2015 .
     
    švestinka, lacrima a evca190 tohle ocenili.
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,
    takový malý přehled dárků z letošního adventního kalendáře
    [​IMG]
     
  7. JOKO1313

    JOKO1313 Zelenáč fóra

    Děkuji za krásný adventní kalendář a přeji všem krásné svátky.;)
     
    farmaEviky, evca190 a lacrima tohle ocenili.
  8. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky,
    Adventní kalendář byl opravdu velmi, velmi dobrý ,dárky skvostné, cenné.
    Chválím a RT děkuji. TS - čáp, liška, křeček a oranžoví pštrosi. Tyto chlévy všechny sice mám , ale hodí se vždy ."Co je doma, to se počítá "

    [​IMG]
    Na vánoční stromeček,
    pověsíme zvoneček.
    A až svíčky zaplanou,
    srdce spolu zůstanou.

    Přeji hezké svátky vánoční.
     
  9. Nenincefarm

    Nenincefarm Zelenáč fóra

    Ahojte.Teraz keď som dostal aj posledný darček a mám +1 výnos z polia a keď si aktivujem tekvicovú marmeládu tak budem dostávať +2 z každého polia alebo sa čas pre dlží o 4 hodín?A Pinki pie koláč pre dlží aj tento bonus čo sme dostali,alebo to platí len na tie ktoré si zjeme?
     
  10. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Velké poděkování za krásný adventní kalendář, závěr byl opravdu velkolepý!!! Řeknu to jako Káia Gott: To jsem opravdu nečekala!!!;) Krásné svátky všem lidem dobré vůle!!!;););)
     
  11. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    :) Adventní kalendář mě příjemně překvapil! Povedl se.


    A všem, ať Vám jiskří oči, jako včera těm, kteří se účastnili živého Betléma ve Vilémově ;) Vítr - nevítr, bylo příjemně a každý zářil... Zařte o dnešním večeru i příští rok :)
     
  12. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Nenincefarm

    Ahoj, nic se neprodlužuje. Prostě po dobu 48 hodin od vybrání dárečku budeš mít výnos z každého pole o 1 kus vyšší. Pokud si aktivuješ marmeládu, tak budeš mít u dýňové +2 a u mrkvové +3. Pinky pie nemá na tento dárek vůbec žádný vliv. Prostě je na 48 hodin :) Pokud sníš pinky pie, prodlouží se ti čas jen u zrovna aktivovaných marmelád. Doufám, že jsem to napsala dost srozumitelně, občas mám problém něco vysvětlit :D
     
  13. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tiez sa chcem podakovat za darceky ,ktore sme otvarali kazdy den,niektore boli viac zaujimave ine menej,ale urcite potesili :inlove:
    z ts mam netopieriu jaskynu,kralikaren oranzovu,farbiaren zltu a striharen angorakov zltu ;)
     
    evca190 a lacrima tohle ocenili.
  14. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak TS tu mame - pstros oranzovy, myval, cervena kotlarna, liska... tak kotlarnu jsem nasadil, k tem 10 dalsim bude dobra, jen skoda ze nic z novinek pro novy ukol (ktere nemam)...
    Ale jako darek skvely, co bych se zlobil :)
     
    evca190 a lacrima tohle ocenili.
  15. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Díky RT za krásné dárky v adventním kalendáři. Stáje zasadím až zítra a nechám se překvapit.
    Všem přeju krásné a pohodové vánoční svátky.:)
     
    farmaEviky a evca190 tohle ocenili.
  16. -kanistr-

    -kanistr- Pisálek fóra

    v posleddi ponožce je kombajn po kliknuti na ni se objevi ale na farmě neni zakualizovan
     
  17. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj -kanistr-,
    v adventním kalendáři není odměnou kombajn na 48 hodin, ani kupón, ale bonus +1 plodina na dobu 48 hodin.
     
  18. hela3452

    hela3452 Pisálek fóra

    Prosím chci se zeptat. Můžu dárek +1 plodina aktivovat později? Ponožku jsem odkryla, ale tento bonus bych si raději nechala až bude více času.
    Přeji všem krásné a pohodové vánoční svátky. Letošní adventní kalendář byl fajn. Díky
     
  19. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj hela3452,

    bonusy jdou aktivovat až do 27.12.
     
  20. Jany51

    Jany51 Pisálek fóra

    Tak jsem na tom špatně se stonkem nemohu tam umístnit poslední dekoraci,ukazuje se mi to prázdný.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.