Adventní kalendář (1.12. - 27.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 28/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vlnka69

    vlnka69 Zelenáč fóra

    Teším sa z darčekov, boli tento rok fantastické. Prajem Vám krásne sviatky.
     
    lacrima a marcelina0007 tohle ocenili.
  2. honzi

    honzi Komisař fóra

    Tak tyto dárky byly velice dobré... no ale Floreňák by byl lepší xD
    Z TCH mám 2 mývaly (neměl jsem a potřeboval na Masky), bobry ++ (neměl jsem, hodí se) a křečky (moji druzí)
     
    Naposledy upraveno: 24/12/14
    lacrima a marcelina0007 tohle ocenili.
  3. mousicka

    mousicka Guest

    Ahojte zuzus1, jirkapos a ježibaba,
    mne išli vložiť normálne. Do stonku idú dekorácie veľkosti 2x1, dosť možné, že dekorácie tejto veľkosti máte všetky na ploche. Skúste jednu zbúrať a malo by vám to ísť. Peknú hru.

    [​IMG]

    idu doňho akékolvek 2x1 okrem upgardových a plážového klubu
     
    Janké861, lacrima a marcelina0007 tohle ocenili.
  4. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Tak jsem teď odtajnil a mám toto:Chovný rybník červený-neměl jsem,Výrobna prachového peří oranžová-neměl jsem,Obydlí pro mývala-moje třetí,ale největší radost mám z Rybníku pro žáby-ty také jsem neměl,za mě velká spokojenost.
    [​IMG]
     
  5. jižibaba

    jižibaba Pisálek fóra

    Ahoj, v inventáři takové dekorky jsou ale nezobrazí se. Jen Santův pomocník a tolik jich tedy opravdu nemám. Takže stonek na nic ale jinak celý kalendář byl skvělý, děkujeme.;)
     
  6. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Já na stonku mám jen Santna pomocník,jinak ze svítání vše do lišty,ale jinak ok
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  7. Verense

    Verense Stálice fóra

    *Jižibabo a ostatní, kdož nemáte potřebné dekorky do stonku - nechte si od sousedů poslat jako dárek dekorku Plážový klub - ten je 2×1. A budete mít stonek k užitku.* ;) Jinak dnešní dárky potěšily, chlívky jsou na ploše, tak jsem zvědavá, co z nich bude. Ale já už mám dneska dárek z TCH z Ráje cukroví (chybějící čápy), takže ať se vyklube cokoli, já už jsem spokojená teď. Díky za celý adventní kalendář, dárky byly pěkné a hodily se nakonec úplně všechny.

    *Edit: tak Plážový klub beru zpět - mousicka píše, že do stonku nejde. :oops: To je škoda...
     
    Naposledy upraveno: 24/12/14
    lacrima tohle ocenil(a).
  8. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj Verense,
    prosím pozri si môj príspevok...plážový klub nejde vložiť ani upgardované dekorácie, zbytočne mätieš hráčov. Keďže sú tie Vianoce tak pre tentokrát len takto.
    Peknú hru.
     
    Janké861, lacrima a zemanka01 tohle ocenili.
  9. koudyova

    koudyova Rádoby autor

    děkuji za dárky z adventního kalendáře a přeji všem poklidné vánoce. Nadílka z kalendáře byla štědrá a udělala mi radost.
    Hanka
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  10. _Luci22_

    _Luci22_ Zelenáč fóra

    Ahojky, můžu se zeptat, nemá někdo seznam dárků, které byly jaký den? pár jsem jich nestihla a nevím, jestli je má cenu kupovat, díky moc :)
     
  11. karolinka79

    karolinka79 Perspektivní autor

    také se přidávám a děkuji za všechny dárečky z adventního kalendáře :) moc se mi kalendář líbil :D
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  12. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    Adventní kalendář se letos opravdu povedl :) všechny dárky byly pěkné a užitečné ;) děkuji a chválím, což takhle si to zopakovat třeba na Velikonoce :p klidné a pohodové svátky všem :)
     
  13. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj _Luci22_,

    pozri tu

    [​IMG]

    Peknú hru
     
    -Pietro1976-, _Luci22_ a marcelina0007 tohle ocenili.
  14. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    Přeju všem farmářům, modíkům i RT krásný Štědrý večer a všechny sváteční i všední dny.
    Adventní kalendář chválím, a děkuji - obzvlášť dnešní nadílka byla opravdu štědrá.
     
  15. myskacarodejka

    myskacarodejka Rádoby autor

    Krásné svátky všem farmářům, do stonku opravdu nejde nic jiného než Santův pomocník, tak jich mám taky málo.:oops:
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  16. Petka03

    Petka03 Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem také vybrala dárky, bonus na pole tedy neužiji, mám jiné plány než tu sedět a sázet, ale celkově hodnotím letošní kalendář jako velmi zdařilý a děkuji za něj:)
    Na stonek jsem si dala tématicky "zimní" dekorky se sněhem - zimoděje uprostřed, toho je mi už dlouho líto že nemá u mne využití když mne tenkrát stál tolik zvířátek. Tak se moje první zimní akce hezky potkala s tou aktuální;)

    Krásné svátky všem - já jdu léčit nachlazení, jde to hůř když nemůžu použít osvědčený grog nebo svařáček (abych večer neporazila stromek při rozdávání dárků):p.
     
    lacrima a skalara.v tohle ocenili.
  17. Loublancmajeste

    Loublancmajeste Pisálek fóra

    jde i plážový hrad :)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Pekny darky od zacatku, finale trochu narocny - +1 plodina (overil to nekdo ze funguje?), stonek (no mam desitky dekorek typu spotrebniho zbozi) a z TS nic necekam, takze nebude ani zklamani (v 17:55) akorat pod stromecek :)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  19. milda

    milda Pisálek fóra

    Přidávám se ke spokojeným hráčům co se adventního kalendáře týče, děkuji, obzvlášt za dnešního bohatého Ježíška.

    myskacarodejka: do stonku jde dát kromě plážového klubu a upgradů dekorek kdeco o velikosto 2x1, když se vám nezobrazuje při kliknutí na obláčky, tak něco v parku zbourejte, určo tam spoustu takových dekorek máte.
    Všem krásné vánoce!
     
    švestinka tohle ocenil(a).
  20. mazlikkozlik

    mazlikkozlik Zelenáč fóra

    Dnes jsem otevřel dárky, ale asi se to nějak zaseklo, punčocha se otevřela, ale dárky ne. Dvakrát jsem to vypnul a zapnul, ale dárky nejdou. Moc jsem se těšil a nic.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.