Adventní kalendář (1.12. - 27.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 28/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pinda-ada02

    pinda-ada02 Zelenáč fóra

    Tak nejsem jediná, na žádné z farem nemám v kalendáři ponožky, no nic nového asi. Tak uvidíme zda budou vůbec.
     
  2. valachm

    valachm Zelenáč fóra

    zdravim anim mne nedal mikulaš ponošky fúúúúúúúha
     
  3. rajská_vrtulka

    rajská_vrtulka Zelenáč fóra

    Punčochy mi sice taky nevisí, ale ta výzdoba je ÚŽASNÁ. FAkt milé překvápko. Hru hraji od prázdnin, takže pro starší hráče možná stará věc, ale mne to příjemně naladilo.
     
    zuzik.t, skalara.v a sisinka tohle ocenili.
  4. natalia.vanova

    natalia.vanova Pisálek fóra

    Kde nic tu nic... a už začalo aj odpocitavat čas -.-:wuerg: tak hura do prace ale s vlastnymi ponozkami!!! :sleepy:
     
  5. jandak

    jandak Rádoby autor

    Jo jo ponožky nejsou, tady nebyl někdo hodný xD
     
  6. Tabita56

    Tabita56 Rádoby autor

    Nebuďte netrpezlivý. Viete, ako dlho trvá uštrikovať toľko ponožiek? Ešte musí niekoľko dokončiť ...
     
    zuzik.t, skalara.v a marcela99 tohle ocenili.
  7. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Ponožečky sice na kolíčkách nevisí, ale ta zima je nádherná. :) Krásnější pohled, než u nás z okna, kde je jen ponuro a šedivo. Nádherná zima, díky!!! :D
     
    zuzik.t tohle ocenil(a).
  8. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Já nevím,že pořád naříkáte,že ponožky nejsou...Oni jsou,RT je tam dle všeho má,jen pro nás jsou neviditelnéo_OAle oni se za florenky určitě ukáží i námxD
     
  9. Dandarka

    Dandarka Rádoby autor

    Mějte trpělivost, ponožky se zřejmě stále štrikují. Doufám, že se dočkáme...
     
  10. mituli

    mituli Polobůh fóra

    nojo,no,ponožky nejsou,ale ta vyzdoba je krasna,tata taky hledal rano ponožky-ty opravdove a nasel,taky najdem,teste se
     
  11. Mandarinka1570

    Mandarinka1570 Zelenáč fóra

    ani já nemám ponožky :-(
     
  12. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Vianočná výzdoba je naozaj nádherná. :) Len škoda že nefunguje ten kalendár, ale snáď to opravia. :)
     
  13. micka63

    micka63 Rádoby autor

    Tak já dědečku mrazíčku dávám čas na rozvěšení ponožek do 17:hod.pak jdu na noční a vypadá to,že hned první ponožka bude za floreny,to je mi teda dáreček:(
     
    skalara.v a jandak tohle ocenili.
  14. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Tak přesně takhle to přátelé bude letos s dárky u nás doma ....:)
     
  15. Verca.hur

    Verca.hur Pisálek fóra

    Kdo si počká, ten se - snad - dočká !
    Těším se. co bude v ponožtičce, jak malé dítě !!!
     
  16. majce38

    majce38 Vycházející hvězda fóra

    A já si myslím, že nám dají jako "bolestné" za devítihodinové čekání bonusový kód.
     
  17. mamca20

    mamca20 Zelenáč fóra

    také advent nefunguje :(
     
  18. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Když není problém namalovat zimu, proč je problém namalovat ponožku?
     
    Witchy.D tohle ocenil(a).
  19. filip783

    filip783 Pisálek fóra

    Copak nějaká akce poslední dobou začínala bez problému? Bude to určitě fungovat po půlnoci kdy si budeme moci za malí florenový poplatek koupit nevyzvednuté dárky.
     
    -Kuteno- tohle ocenil(a).
  20. jiřka53

    jiřka53 Zelenáč fóra

    Já jsem asi taky zlobila,ale do večera času dost,kdo si počká,tak se dočká :)))
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.