Adventní kalendář (1.12. - 27.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 28/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] pěkný vánoční den přeji .... dárečky úžasný ... RT klobouk dolů a snad to tak půjde dál, že nás hra bude jenom těšit :p
     
    marcelina0007 tohle ocenil(a).
  2. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Poslední dárky jsou moc hezké - děkujeme.;) Jinak všem šťastné a veselé Vánoce:)
     
  3. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Letošmí adventní kalendář je velmi vydařený.Všichni farmáři jsou dozajista spokojeni.Hodnotné a smysluplné dárečky potěšily,děkujeme.
    Všem přeji pěkné a klidné svátky:)
     
    Bagíra77 tohle ocenil(a).
  4. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Za dárky děkuji přeji štastné a veselé vánoce


    Farmerama 95+ *** Bahamarama 214+
    farmařím od 5.10.2010
     
    Bagíra77 a nanyblacks tohle ocenili.
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak dnešní dárky také potěšily :). Stáje vytáhnu v průběhu dne, bonus +1 ze sklizně polí je dobrý, ale mám bohužel na většině farmy chlévy a stromy, takže to přestavím na pole, ať toho využiji na maximum :). Stonek už taky funguje, dal jsem tam nepotřebné barvy států (Italské barvy, Brazilské barvy ...).


    Celkově hodnotím kalendář jako velmi povedený a jsem s ním velice spokojený :).
     
    evca190 a Bagíra77 tohle ocenili.
  6. jižibaba

    jižibaba Pisálek fóra

    Krásné Vánoce všem. Ani mě nejdou vložit dekorky na stonek. Snad to časem půjde.:)
     
  7. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré, sváteční ráno.

    Musím pochválit za krásný adventní kalendář. Dárky supr a dnešní = opravdu supr dárky. Mám z nich velikou radost.
    Takže za mě DĚKUJIIIII :).

    Přeji krásné svátky a užijte si je v klidu a v pohodě.

    Madulka_cz
     
  8. nanyblacks

    nanyblacks Znalec fóra

    Krásné vánoce vám a radost z dárků stejnou jako mám já s těch dnešních vám přeji. N.
     
    evca190 a Lyzarka tohle ocenili.
  9. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    "Úspěch je dostat to, co chceš. Štěstí je být spokojený s tím, co máš!"
    Letošní adventní kalendář se vyvedl, těch lepších dárků bylo podstatně více než těch méně zajímavých.
    [​IMG] Krásné vánoce!
     
  10. xjana69

    xjana69 Pisálek fóra

    Ahoj
    také se přidám s poděkováním za krásné dárky v kalendáři a přeji RT, modíkům a všem hráčům ŠŤASNÉ A VESELÉ
     
    Janké861 a marcelina0007 tohle ocenili.
  11. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Kalendár bol veľmi štedrý, ďakujem za super darčeky, veľmi potešili a prajem všetkým pokojné a šťastné vianočné sviatky.
     
    marcelina0007 tohle ocenil(a).
  12. Čonkin

    Čonkin Rádoby autor

    je 24.12 a ten nej darek kombajn na 48 hodin není nikde připsanej ... a u kamardky to samé ..... byla tady už o pulnoci nemohla dospat....a taky kombajn nema ..... Ježíšku sliby se mají plnit aspon o vánocích!!!! Co s tím kdo uděla????
     
  13. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Kalendář byl letos úžasně štědrý,velký dík za krásné dárečky:)
     
    marcelina0007 a Lyzarka tohle ocenili.
  14. vinea05

    vinea05 Vycházející hvězda fóra

    Krásne a pokojné vianočné sviatky prajem všetkým:)
    Adventný kalendár dnes potešil hádam aj večer sa budem tak vytešovať...
    houhouhou bohatého ježiška všetkým no hlavne nech každému spravý radosť a vyčarí úsmev na tváry..
     
    marcelina0007 a Lyzarka tohle ocenili.
  15. xjana69

    xjana69 Pisálek fóra

    Čonkin - jestli to nebude tím, že to není kombajn ale +1 ks do stodoly ze sklizně z polí
     
  16. erikasss

    erikasss Zelenáč fóra

    RT treba pochváliť, perfektné darčeky, ďakujem. Všetkým krásne, šťastné vianoce.
     
    marcelina0007 a Lyzarka tohle ocenili.
  17. Blonda141

    Blonda141 Aktivní autor

    Děkuji za všechny krásné dárečky v adventním kalendáři a přeji všem krásné, klidné a pohodové Vánoce. :)
     
    -Pietro1976-, marcelina0007 a Lyzarka tohle ocenili.
  18. Coolischec

    Coolischec Perspektivní autor

    Krásné prožití vánočních svátků všem farmářům. S dárky v adventním kalendáři jsem spokojená. Stonek je aktivován, měla jsem hodně Santových pomocníků od svých milých sousedů a tak našli své uplatnění. Chlívky se už tetelí na ploše a odkryju je až pod stromečkem.
    Ještě jednou Krásné Vánoce všem.
     
    marcelina0007 a Lyzarka tohle ocenili.
  19. jirkapos

    jirkapos Zelenáč fóra

    Zdravím a také přeji všem krásné a pohodové vánoce, bez stresu a kostí :) Mám jen dotaz: je někde vypsáno co lze umístit na adventní stonek? Dekorací mám spoustu(i 2x1), ale po kliknutí na prázdné místo se mi otvírá prázdné okno.
    Děkuji a všem ještě jednou krásné a klidné svátky vánoční.
     
  20. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Dárky pěkné, už jsem hodila místo chlívků pole, MJS a sklizně budou suprové. Ve stodole to ho moc nemám, tak to aspoň bude trochu přibejvat. Děkuji velice
    Jinak vám všem přeju krásné Vánoce, bohatou nadílku od Ježíška, žádné kosti v krku a hasiče v obýváku ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.