Adventní kalendář (1.12. - 27.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 28/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Počítám, že po půlnoci otevřeme zas nějaké tajemnice - stáje a stromy. A ten velký dárek bude nějaká dekorka nebo floreny. Na florenovník ani náhodou nevěřím, i když v skrytu duše doufám. Ale to RT nedá, protože jednou ho dá třeba ještě do tajemných, aby z hráčů vytřískali peníze :(
     
  2. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    [​IMG]moc děkuji za dáreček právě jsem si odklikla 52 400 BBZ ...tak tomu já říkám dárek
    Všem spololufarmářům přeji krásné a klidné vánoce
     
  3. jaji

    jaji Vévoda fóra

    zemanko..... nadeje umira posledni a rt nam uz ukazalo, ze umi i mile prekvapit xD ale stacili by mi floreny, to je fakt, nebo i cokoli jineho, protoze je to darek, ktery je navic a darky by mely delat radost ne;)
     
    marcelina0007 a Lyzarka tohle ocenili.
  4. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Mimo fuseklí beru s povděkem cokoli...Nějaká ta barevná stáj, nejlépe v nějakém tom tónu do červena či růžova...Jsem skromná xD
    Na florenovník zapomeňte. Kdo by pak kupoval za tvrdou měnu ?:p
     
    jaji tohle ocenil(a).
  5. honzi

    honzi Komisař fóra

    ten "velký dárek" jak říkáš, je přece řádek na nebi... je to hned v prvním příspěvku o_O

    Dělal jsem si srandu, že když loni byl dalekohled a Kouzelnej, že bude letou Floreňák a slunečky :D
     
  6. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    jaji:
    to sice RT už ukázal, že umí i mile překvapit, ale floreňákem by byli jen sami proti sobě. Pokud ho budou chtít ještě někdy otočit, tak hráči se přetrhnou, aby ho získali, a penízky se jen pohrnou :)

    honzi:
    je mi jasný, že si děláš srandu, ale by to fajn, ne? No jo, a na ten řádek v nebi jsem úplně zapomněla :) No, tak to bude ten maxi. A co ten poslední bonus, a ten denní dárek? Co tam bude, no? Ale už jen 14 minut, a dozvíme se to :D
     
  7. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Tak i dnešní, poslední dárek byl fajn, chtěl bych poděkovat za povedený kalendář a příští rok se budu těšit na další dárky. :)

    Z chlévů vyšla myš, oranžové ovce a dva žluté ranče...
     
    Naposledy upraveno: 23/12/14
    Bagíra77 a tenista99 tohle ocenili.
  8. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Jsem velmi spokojen řádek už běží a stáje jsou na farmě. Tento rok se kalendář opravdu povedl a pro RT palec NAHORU´. :))
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  9. Twinulka

    Twinulka Dozorce fóra

    A sakra.... +1 pro tvá pole :wuerg: Kdybych ty pole měla na ploše, tak jásám a točím celou noční mrkev, ale takhle kouknu na své stromy a řeknu...hmm, hezký dárek.
    Ale vy ostatní si ho užijte jak jen to půjde. Kalendář jako celek se mi docela líbil, kupodivu tam nebylo ani jednou akční vypadávátko :)
     
  10. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Zdravím,toto je dnešní dárek,4x tajemná stáj, řada na stonku, bonus + 1pro tvá pole na 48hod.Krásné dárky,moc a moc děkuji za nadílku,přeji šťastné a veselé vánoce,s pozdravem Richard.
    [​IMG]
    [​IMG]



     
    Naposledy upraveno: 24/12/14
  11. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Taky jsem byla zvědavá,no mám zaseto a hotovo bude až po desáté hod.,čas nebude protože je štědrý den a to dám farmu min. na 12 hod. k ledu.Tak že hezké svátky a hodně zdraví všem.
     
    marcelina0007, tomokoco a Bagíra77 tohle ocenili.
  12. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    ahoj všem, poslední dárky jsou opravdu velkorysé.
    Ale +1 nevyužiju, akci jsem schválně skončila co nejdřív, abych měla štědrý den bez povinnností. A farmu prostě tento den nestihnu. Takže za mě velké zklamání, takový dar - nedar. Kdyby tak šlo ten bonus odložit a aktivovat podle potřeby (nejlépe na začátek nové akce).
     
    Laca-25 tohle ocenil(a).
  13. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Tak u mě také veliká spokojenost. Akorát, že teď mám na polích až do 10.30 hodin lískáče. Ale pak budu asi točit o život krátký (dvou a tříhodinovky) :) Na řádek jsem si naskládala dekorace z loňské vánoční akce, aby zůstal stylově vánoční, a jako vždy jsem nepřekonala svou zvědavost a odklikala tajemnice za floreny. Odkryla jsem holubník, myš, kachník oranž, kozy oranž. No, oranžády sice nepotěšily, ale ani neurazily :D Takže jak jsem už napsala - veliká spokojenost.

    Jinak vánoce nijak neslavím, tak jsem si je pořádně oslavila aspoň na farmě. Doma salát už mám hotový, vosí hnízda v lednici, a řízky obalím odpoledne. Ještě dopoledne vyčistím klec kryskám, aby měly holky na vánoce čisto, a mám pro ně také připravený i salátek.
    No, a tím pro mě vánoce tak nějak hasnou. Vzhledem k tomu, že už děti nemám, tak si vánoce můžu užít fakt v klídku :D :D

    A abych nezapomněla:
    [​IMG]
     
    marcelina0007, Iwuska a Bagíra77 tohle ocenili.
  14. vvanilka

    vvanilka Mistr fóra

    Ježiško a RT VEĽKÁ VĎAKA!!! TS odkryjem až pod stromčekom, ale štedrý posledný darček je naozaj viac, ako som čakala.
    Všetkým pokojné sviatky.
     
  15. Orchidea26

    Orchidea26 Zelenáč fóra

    Tohoročný adv.kalendár bol ozaj veľmi štedrý. Ďakujem!
    Pekné Vianoce všetkým.
     
    marcelina0007 tohle ocenil(a).
  16. zuzus1

    zuzus1 Pisálek fóra

    Krásný vánoční čas všem :).
    Nejdou mi vložit dekorky do nové vánoční řady stonku :-( . Copak se děje??
     
  17. cocrouche62

    cocrouche62 Rádoby autor

    Krásný štědrý den, ani mě bohužel nejdou vložit dekorky. :)
     
  18. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Krásné ráno, u mě vše fungovalo....za každičký dárek děkuji, každý den jsme se měli na co těšit....a dnešní dáreček byl opravdu neskromný. Ještě jednou všem přeji krásné Vánoce a buďme k sobě ohleduplnější, trpělivější a slušní, ať se nám na farmičce daří a líbí ještě více....
     
    Janké861 tohle ocenil(a).
  19. Ifča73

    Ifča73 Pisálek fóra

    Pěkné ráno všem, mě dekorace do nové řady šly vložit bez problémů, už je aktivováno...
     
  20. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak mě dekorky šli vložit bez problémů, hezké vánoční dárky...děkuji...moc potěšily
    hezký a pohodový štědrý den všem
     
    Janké861 a Bagíra77 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.