Adventní kalendář (1.12. - 27.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 28/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. scivinova

    scivinova Pisálek fóra

    Mě už to fakt připadá že spadli na hlavu. Stále stejný problém...... No nechci a ani už nejsem zvedav na korálový ostrov - to bude mela - to nám určitě seberou co ještě nesebrali a pak si to kupte. Takže uvidíme - ale do 23:59 vzhůru nebudu
     
    rossi1972 tohle ocenil(a).
  2. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    • Nepíš prosím viac príspevkov pod seba. Ak chceš niečo dopísať, použi u svojho príspevku voľbu upraviť, ďakujem.
    SORRY ale nefunguje to time 7.44 datum 1.12. co se dejě

    Naprosto s tebou sohlasím.Sorry,že ti tykám.Mám dojem,že tým RT nám chce zkazit předvánoční náladu.Třeba nás mile překvapí :cry::cry:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 1/12/14
  3. Sumec

    Sumec Rádoby autor

    Tak odjíždím za prací ,,fusekle,,v nedohlednu ,no nevadí koupím si u číňanů za pár krejcarů a ani nebudu potřebovat florenky.Snad dojedu před půlnocí abych nemusel dotovat Jéžíška i na farmě :)
     
  4. luca.cz1

    luca.cz1 Zelenáč fóra

    Také mě to mrzí že ponožky nikde nejsou....copak se zase děje???-.--.--.-
     
  5. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Kolíčky visí, ale musím si počkat, nemohu se dočkat, není možno dovnitř se dostat!!!;)
     
    Laca-25 tohle ocenil(a).
  6. peprle2

    peprle2 Zelenáč fóra

    Neplačte,zítra si dárek dokoupíte za drobný florenový poplatek.
     
  7. Coolischec

    Coolischec Perspektivní autor

    Jestli si po tom fiasku při TCH nemáme na těch snůrách hodit mašli?
     
  8. pinda-ada

    pinda-ada Vycházející hvězda fóra

    Nemám v kalendáři žádné ponožky, jak to?
     
  9. šmoulinka67

    šmoulinka67 Zelenáč fóra

    jen aby ty ponožky nesežrala pračka tak jak se to děje u nás doma :D
     
  10. 1597851M

    1597851M Perspektivní autor

    Kalendář nefunguje.........
     
  11. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    100 bodů ;);););););)
     
    Laca-25 a nanyblacks tohle ocenili.
  12. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    I já jsem zlobil RT ale určitě nevadí za DROBNÝ FLORENOVÝ "POPLATEK" se vše napraví
     
    marcelina0007 a nanyblacks tohle ocenili.
  13. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Nevím proč se skoro všichni divío_O, to jste si ještě za ty roky nezvykli? Nic nového a nic nenormálního to přece není. Málokterá akce jde zde bez problémů.:D
     
  14. hadička

    hadička Zelenáč fóra

    letos asi ponožky nebudou
     
  15. ksisak

    ksisak Zelenáč fóra

    Ponožky nikde, odpoledne nás ještě může překvapit děsivka a pak by se v kině mohla objevit po páté anketa, abych to tam mohl hned zapsat jak se mi to líbí.
     
    nanyblacks tohle ocenil(a).
  16. 1wolf999

    1wolf999 Perspektivní autor

    Ahoj, musím se přidat i já také nic. A to je 1/3 dne za námi >:(
     
  17. MM6078

    MM6078 Pisálek fóra

    Drobný florenový poplatek nic není,asi 3-7 Fl,to se dá v lvl 76 našetřit:oops:,mynulej rok bylo vše zdarma(nebyls aktivní-otevři třeba minutu před koncem zdarma) a oni i sem dají poplatky,aby to nedopadlo poplatek za poplatek xD
     
  18. Orion

    Orion Pisálek fóra

    Jestli ty prázdné šňůry mají být naznak toho,že letos dostaneme guano,tak ať RT počítá s tím,že ode mě též.
     
  19. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky, tak jsem chodila na PC od půlnoci, neb jsem byla v práci. Ovšem kde nic, tu nic. Ještě, že nejsem ozbrojena, mám takový dojem, že dnes by něco spustilo. Takhle zbývá jen ta šňůra -pro mne. Eleanorelik:cry::mad:>:(:(:oops:
     
  20. Haňule76

    Haňule76 Zelenáč fóra

    Ahoj, vy jste to ještě nepochopili:p??? Třeba opět dají super bonusový kód;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.