Adventní kalendář (1.12. - 27.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 28/11/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. farmarka158

    farmarka158 Znalec fóra

    Tiež nemám ponožky, skúsim za chvíľu,
     
  2. Otami59

    Otami59 Pisálek fóra

    U mě byl někdo u adventního kalendáře již po půlnoci a všechny ponožky mi ukradl........
     
  3. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    ponožky stále nejsou :(:(:(
     
  4. Tartaros85

    Tartaros85 Zelenáč fóra

    mám stejný problém :(
     
  5. milovana

    milovana Zelenáč fóra

    Nevím, že se divíme, klasika, ne??
    Takže, pokud nemám ponožky ráno a dnes se na farmu již nedostanu, tak si hezky pěkně zítra ráno za tu dnešní ponožku pěkně sáhnu do šrajtofličky a vytáhnu florenky, abych měla všechny. Tak se vydělává!!
    Děkuji pěkně:(.
     
  6. chose77

    chose77 Zelenáč fóra

    Já stále také nemám ponožky, tak doufám že večer už bude vše v pořádku.
     
  7. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    koukám, že máme všichni stejný problém....naši vývojáři nepřekvapili a nezklamali.....je na ně 100% spolehnutí, vždy něco nebude fungovat, pokaždé budou ve hře problémy...tento úkol jste splnili vývojáři za 1 s hvězdičkou
    A nebo, že by to byl první dáreček????;):p:D
     
    Naposledy upraveno: 2/12/14
    honzi, skalara.v a babioli tohle ocenili.
  8. spuntka

    spuntka Magnát fóra

    Dárečky stále chybí :sleepy:
     
  9. jiv33

    jiv33 Zelenáč fóra

    Jo co by jste chtěli "florenky! nekupujete, tak žádné "fusekličky" nebudou a vývojáři ty na ježíška ať raději zapomenou, neboť jim přiletí na peruti
     
  10. duchodce11

    duchodce11 Zelenáč fóra

    Santa musí nadělit napřed naši vládě pak těm horním deseti tisícům a až pak příjdem na řadu my spodina :)
     
    skalara.v, m2707 a milteska tohle ocenili.
  11. zítka51

    zítka51 Zelenáč fóra

    Už jsem si myslela, že křeček s kočičkou vstali dřív než já a o punčšky se podělili a teď se povalují v seně. Podle ohlasů vidím, že se možná dočkám i já. Zimní výzdoba je krásná se skutečností se nedá srovnat. Budu se těšit.....
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  12. disla

    disla Pisálek fóra

    Hlavně že se povedlo udělat adventnímu kalendáři stejnou reklamu 2x. A taky "zasněžit" aby to bylo hezkýýýýýýýýýý. Jo a taky nebe je nyní na mé farmě od konce!? Blbých nápadů přibývá... Chyby se samovolně množí, na názory hráčů se kašle, a v kině stále vyzvídají proč bych jatěživo tuto hru nikomu nedoporučil:D
     
    -monca910- tohle ocenil(a).
  13. Papula163

    Papula163 Pisálek fóra

    Tak pozerám, že sme asi neposlúchali. Ešte zháňa na poslednú chvíľu uhlie....
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  14. Havajanka

    Havajanka Zelenáč fóra

    v adventním kalendáři mám prázdne kolíčky, nic se mi tam neobjeví... Ani přes časomíru - hodiny, ani když kliknu na adventní kalendář ... Havajanka

    ..:: Adventní kalendář ::..

    Prostor pro vaši diskuzi

    Oficiální oznámení

    [​IMG]
    Adventní kalendář budeme mít na svých farmách 1.12. 00:01 do 27.12. 23:59

    Ke kalendáři se dostaneme přes ikonu v časomíře (nad levou lištou)[​IMG], Novinky ve hře anebo tabuli [​IMG] vedle pomocníků na hlavní louce.

    Každý den můžeme nahlédnout do jedné punčochy, ve které najdeme dáreček. Pokud náhodou některý den zapomeneme, můžeme dárek získat za drobný florenový poplatek, dokud bude adventní kalendář přístupný. Z tohoto důvodu bude kalendář dostupný až do 27.12., přestože obsahuje pouze 24 punčoch.
    [​IMG] [​IMG]

    Celkem nás tedy čeká 24 dárků (všichni hráči dostanou stejné) a k tomu navíc několik překvapení. V případě, že si vyzvedneme všechny dárky v jednotlivých řadách punčoch (bez ohledu na to jestli průběžně každý den nebo si některý dárek dokoupíte dodatečně za Floreny), každý šestý den obdržíme kromě běžného dárku ještě jeden bonusový. To znamená, že 6., 12. a 18. den získáme dárky dva.
    [​IMG] [​IMG][​IMG]
    Pokud bude některý dárek chybět, tak v dané řadě punčoch získáme šestý den pouze běžný dárek. Pokud si vyzvedneme všechny dárky z punčoch 1 - 23, získáme 24. den hned tři dárky - získáte 24. den hned tři dárky - běžný, bonusový a ještě jeden navíc pro radost:
    Řada na magickém stonku
    [​IMG]
    Kouzelná moc: co 24 hod. jednorázový bonus 30x váš level BZ

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    Nechte se překvapit, štrachejte v punčochách a užívejte si krásný čas adventu.
    [/QUOTE]
     
  15. Vojtíšek.2008

    Vojtíšek.2008 Pisálek fóra

    Dobre rano, nebudu psat ze jsem ponozky nenasel, protoze to vime vsichni:) ale moje sousedka dostala jeste lepsi darek. Pri prihlaseni na farmu ji to napise: BYL JSI ZABLOKOVAN ADMINISTRATOREM:), takze ta ma jeste lepsi darecek... a to delala TOP1000.
     
    honzi, skalara.v a -monca910- tohle ocenili.
  16. -KOKMA-

    -KOKMA- Pisálek fóra

    tak já si je začnu asi štrykovat....xD
     
    skalara.v, -monca910- a kubíkpytlík tohle ocenili.
  17. Nikita-cv

    Nikita-cv Pisálek fóra

    Dobré ráno všem, mám stejný problém. Ehm, jak dlouhá je v Německu chvilka? Nezapomeňte se zas na konci prosince pochválit, jak jste dobří a jak jste vše perfektně zvládli...
     
    -monca910- tohle ocenil(a).
  18. lumat85

    lumat85 Osvícený autor

    No nic, tak já se jdu klouzat do práce. Pokud to dnes spraví a já si nevyzvednu, vězte, že ležím ve špitále se zlomenýma nohama.
     
  19. Rufus

    Rufus Pisálek fóra

    Mali ste si ponozky najskor oprat ;)
     
  20. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    na rozdiel od vas ja ponozky mam teda aspon na nohach samozrejme v kalendary po ponozkach ani slichu, pockajte nedockavci do 27 decembra a za floreniky budu vsetky.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.