7denní Halloween (26.10. - 1.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 23/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Citujem návod ku kalendáru:

    Pokud některý den zapomenete dárek vyzvednout, máte možnost jej zízkat zpětně za několik Florenů.

    Je napísané iba za niekoľko florénov, nie presná suma, tak ma zaujíma či náhodou niekto nemá túto informáciu.
     
    ester7791. tohle ocenil(a).
  2. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Tento nápad vypadá skvěle...
    už se těším jaké dárečky nám za pár dní přistanou na našich farmách...
    Velkou pochvalu dávám....

    [​IMG]
     
  3. Lavenders11

    Lavenders11 Zelenáč fóra

    Dobrý večer všem!!!

    S novou plochou přišla prodloužená Děsivka a nové plodiny!!! Jediné, co mě mrzí je to, že už nemáme možnost komfortních polí na ploše "Hřbitov" a Halloween nebude tím, co býval, neboť nikde není uvedeno, že by se při tom letošním někam dodávaly plodiny, takže to již nebude v tom "soutěživém" duchu. Tak alespoň doufejme, že v kalendáři budou opravdu super ceny, které vykompenzují naši třikrát nižší úrodu na nové ploše. ;)
     
    farmarka_e tohle ocenil(a).
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :music: zajímavé, z kalendáře zmizela akce Halloween plánovaná od 28.10., zůstal jen tento 7denní Halloween od 26.10. ... a kam se tedy ztratilo ono "oblékání", které nám FarmOraculum tak dlouho slibuje?
    i když ... to oblékání není moc "helouvínské" xD
     
    evainfo, Janina0971 a farmarka_e tohle ocenili.
  5. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Až na tu děsivou pravopisnou chybu ve slově "zízkat", fuj to je hrůza! Je to jasné o počtu florenů za kterou půjde otevřít zapomenutou dýni s dárkem se tam nepíše vůbec, ale vůbec nic!
     
    ester7791. a terkacheerka tohle ocenili.
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Když nepíše, tak asi ještě není známa (výše florenů), určitě ji včas oznámí.
    Překlepnout se může i mistr svého oboru;)
     
  7. zdenuliks

    zdenuliks Zelenáč fóra

    Nová plocha je super, dokonca som si po rokoch zapla aj zvuky, takže počúvam "duchárske zvuky" xDxD
    Len čo s tými novými úlohami,ešte nemám dokončené tie staré.... asi budem robiť pekne po jednom, veď času je dosť...
    Teším sa na darčeky, idem si zapísať do kalendára, že ich mám otvárať každý deň (istota je istota) xDxD dúfam, že mi to nejaký duch z kalendára nevymaže :p:p
     
  8. ŠedýStrom

    ŠedýStrom Pisálek fóra

    Ahoj, jsem jediný, komu zmizely "výrobny" pavouků? Nikde je nemůžu najít, ani obdobnou nahlášenou chybu...
     
  9. Alice261065

    Alice261065 Perspektivní autor

    Ahoj, máte někdo podobný problém? Na hřbitově mi dost často nefunguje zalévání, musím hru vždy restartovat. A
     
    romvojta a Elissa20 tohle ocenili.
  10. janaj1

    janaj1 Pisálek fóra

    Alice261065 - taky mi to dělá. Stačí zavřít a znova otevřít kombajn. Aspoň mě to pomáhá.
     
    romvojta, maja.rada a kaolín11 tohle ocenili.
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Včera to bylo OK a dneska kombajn zase blbne! Naštěstí opravdu stačí zavřít kombajn a pak jej znova otevřít!:eek:
     
    megi1967, davidson00 a Lyzarka tohle ocenili.
  12. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj ve spolek,

    to s kombajnem se mi projevuje hlavně tehdy, když jej nechám při přechodu na hřbitov otevřený.
     
  13. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    hezká akce - už jsem tři koupila v Jackově obchodě
    ale co další se hodí :)
     
    evainfo a Alice tohle ocenili.
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    ŠedýStrom V Jackove obchode pavucinu normalne vidim na posledni (treti) strance.
    Btw jedu bez kombajnu, takze se zalevanim na hrbitove problem neni, jen je obcas hra pomalejsi a zaleva nebo seje treba 15-20 pidipoli za mnou, ale jinak pohoda.

    Je na hrbitove planovane pohopole nebo uz stav zustane tak, jak je?
     
    Naposledy upraveno: 25/10/15
    Janina0971 tohle ocenil(a).
  15. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Aj ja som mala problémy so zberom a zalievaním na cintoríne. Písala som na podporu, vraj majú problémy s hernými servermi a že na odstránení problému pracujú. Tak len trpezlivosť, farmári. Všetko bude fajn ;)
     
    1robinsonka1, Alice a wocicko tohle ocenili.
  16. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mně na se Hřbitově objevuje občas ten problém se zaléváním (už to tady také někdo zmiňoval), ale stačí mi jen odejít na jinou plochu a zase se vrátit a všechno je v pořádku.
    Už mám Vraní výběh a teď pracuji na Chapadle :)
     
  17. tepui

    tepui Mistr fóra

    Ahoj Medvánku kostýmy budou neboj jsou to dvě rozdílné akce.
     
    1robinsonka1 a evainfo tohle ocenili.
  18. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Krásný den, akce s helloweenským kalendářem je příjemné zpestření a už se těším, co dostanu, na vrby jsem už taky napěstovala, tak jsem si 4 vysadila. Pochvala RT, poslední dobou se opravdu polepšili!!! Přeji krásný helloweenský čas při plnění strašidelných úkolů !!!;););)
     
  19. Horlen

    Horlen Pisálek fóra

    Tak za mě veliká pochvala :) po dlouhé době nečtu s hrůzou, co všechno se po mě bude zase chtít :) na dárky se moc těším.
     
  20. Googleen

    Googleen Pisálek fóra

    Úžasné, mám poslední dobou z farmeramy jenom radost! :inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.