7denní Halloween (26.10. - 1.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 23/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. liliana3211

    liliana3211 Perspektivní autor

    demám stromeček
     
  2. llew65

    llew65 Vážený autor

    Tak to ti moc gratuluji. Ale já nepatřím k těm, kteří mohou 24 hodin denně a 7 dní v týdnu trávit u počítače. Za mě nikdo do práce chodit nebude.
     
    dana9494 a maminka78 tohle ocenili.
  3. liliana3211

    liliana3211 Perspektivní autor

    na hlavnej luke sa už pestovať nedá? desive rstliny
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Opravdu 24 hodin u toho nesedím!:)
    liliana3211 Stromeček získáš za děsivé plodiny v Jackově obchodě!
     
    burds tohle ocenil(a).
  5. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Pozrela som si video s témou Halloween a konečne som videla človeka o ktorom som toľko čítala v príspevkoch. Halloween vydal svoje tajomstvo, videla som Varuna.;)
    Tak už plním nové desivé úlohy a hviezdičky pekne pribúdajú potrebujem ich ešte veľmi, veľmi veľa :p
     
  6. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Tak pro mne překvápko. Čekal jsem oblékání do kostýmů, takto to bude alespoň klidnější.
     
    evainfo a kometak96 tohle ocenili.
  7. Ohnice17

    Ohnice17 Zelenáč fóra

    podle me oblekani do kostymu bude, protoze podle kalendare to neni akce halloween, ktera zacina pristi stredu...
     
  8. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) taky se stále u počítače nevyskytuju, ale něco snad stihnu, nemám hotové staré úkoly, nemám všechny dekorky do řádku a teď to zase přibylo ... takže je třeba se snažit, plánovat, vše naráz a ihned prostě nejde :p
     
  9. janka251071

    janka251071 Pisálek fóra

    nejak nemožem Jackov obchod najst
     
    Naposledy upraveno: 28/10/15
    tepui tohle ocenil(a).
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  11. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    jak to, že už mi nejde sázet děsivé plodiny na hlavní louce... tak to mě pěkně naprdlo -.-, myslela jsem, že nám přidali plochu
     
    kometak96 tohle ocenil(a).
  12. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Tak tři stromky jsou na ploše, zítra ještě min. dva a pak začnu plnit první úkol.
     
  13. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Taky mi to zmatlo, orakulum pise o oblekani a tady jen par bedynek... takze tohle jsou darky, oblekani je akce co se bude nejspis jmenovat bez "7denni", jak je videt v Kalendari...
     
  14. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Kecáš .... sedíš, ani neděli nedržíš .... xD

    Ty 4 nové úkoly by se měly dát udělat komplet za celou akci, akorát s těma stromama je trochu potíž. Zatím mám dva, třetí urvu v úkolu. ale jak na další ....
     
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tady máš návod,tak se koukej pochlapit![​IMG]o_O
     
  16. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Vy dva jste desny podkopavaci moralky! >:(xD
     
    mirae, janaj a kometak96 tohle ocenili.
  17. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    • Prosím uprav si podpis tak, aby odpovídal pravidlům. Děkuji sopti
    Mám první stromešeek z Jackova obchodu,pak snad napěstuju i na získání z úkolů,jestli neodpadnu :D

    [​IMG]
     
  18. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Stíhať všetky 4 úlohy - tak to ani náhodou, nestihnem urobiť ani jednu. Cez týždeň stíham nasadiť ráno a večer, niečo sa podarí cez víkend. Asi budem plniť staršie úlohy a vŕba bude od Jacka. Peknú desivú zábavu.
     
    evainfo a blondmary tohle ocenili.
  19. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    [​IMG]
    Dochází plíseň :( Kdybych v práci řekla, že jsem smutná, bo už nemám plíseň, by na mě asi koukali jak na zjevení o_O
     
  20. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Oceňuji především možnost dokoupit chybějící dýně do kalendáře.
    Adventní kalendář, vánoce - a co na Mikuláše, budou taky dáječky?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.