7denní Halloween (26.10. - 1.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 23/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    Dárky byly fajn, opravdu všechny využitelný pro práci na farmě. Jsou tu pamětníci vystřihovánek a e-pohlednic? Tehdy se domlouvalo, že je hromadně budeme posílat RT :D

    doben - právě vystřihovánky mě nijak nenadchly, i když jsem tenkrát sovu vytiskla a vnučkám slepila.
     
    Naposledy upraveno: 2/11/15
  2. doben

    doben Ikona fóra

    Vystřihovánky byly fajn, to jo. Ovšem RT si za halloweenský kalendář pochvalu určitě zaslouží. A jestli se někomu nelíbí odměny, tak si uvědomte, že nám RT nemuselo dávat vůbec nic. Samozřejmě je to i trik jak zlepšit aktivitu hráčů, ale stejně by drtivá většina byla na farmě i tak.
     
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Vystřihovánky jsem v adventních kalendářích nezažila, nejsem farmářka-zakladatelka :). Ale bylo by dobré, aby si všichni brblalové uvědomili, že adventní kalendář je o drobných dárcích a letní i halloweenský kalendář je nečekaný bonus. Dárky z dýní jsme si nemuseli složitě vykoledovat, stačilo jen přijít na farmu - a jak píše doben, stejně bychom tu byli kvůli děsivce a akci. A jsou to dárky praktické a když se nad tím zamyslíte, i docela hodnotné. Snad nikdo nečekal, že z dýně vypadnou kupony na kombajn na celý měsíc....nebo jo?
     
  4. Simík21

    Simík21 Znalec fóra

    já jsem také spokojena s dárky, ať už jsou jakékoli, je to prostě překvapení, něco navíc jen za to, že kliknu na obrázek ;) dárek je přeci o hlavně radosti a nemusí být až tak užitečný :p děkuji RT za tyto zpestření a už se těším na ten vánoční xD
     
  5. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Dárky byly fajn, děkuji týmu za ně. Nejvíc mě potěšil bonus +1, tak jsem všude vytáhl psy, abych si zvýšil zásoby na šlechtění. Dnes jsem se díval do stodoly a bylo jich nějak málo. Ukázalo se, že pes není plodina. (Byla to samozřejmě moje blbost, z mně neznámého důvodu jsem si myslel, že odměnou je +100% do stodoly, ne +1 plodina, tak jsem to nekontroloval.) Na hřbitov naštěstí chlévy dát nejdou, takže aspoň tam jsem bonus využil.
    Takže spokojenost, jsem rád za jakýkoliv dárek, který na farmě dostaneme (i ty e-pohlednice jsem posílal, když to bylo zdarma...). Teda pokud to není nějaká stará vzácnost, která tím ztratí cenu - viz dalekohled.
     
    Naposledy upraveno: 2/11/15
  6. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Darčeky potešili, vďaka.
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  7. elizabeth9016

    elizabeth9016 Pisálek fóra

    Já jsem s celým kalendářem dost spokojená, nečekala jsem nic velkého a nakonec mi to přišlo pěkný. Největší radost mi udělal ten poslední dárek + bonus. Pomocníci a bonus do stodoly je skvělý, využívám ho hlavně na děsivku a na bahu, ale na farmě také pěstuji krátkodobky. Strom i s Xl provedením také není špatný. Takže kalendář hodnotím pozitivně. :)
     
  8. sonicsss

    sonicsss Zelenáč fóra

    Dobrý den, nevíte někdo, až se zavře hřbitov jestli tam dozrají plodiny ? Děkuji
     
  9. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Ahoj sonicsss,
    tohle bohužel nevíme a tak se při příští děsivce necháme překvapit.
     
    Janké861 tohle ocenil(a).
  10. mousicka

    mousicka Guest

    Halloweensky kalendár skončil, tešíme sa zas niekedy nabudúce...? :music:.
    Zamykám.

    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.