7denní Halloween (26.10. - 1.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 23/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kocúrMuro

    kocúrMuro Perspektivní autor

    Neviem čím to je ale akosi mi tie hríby nepadajú na cintoríne že už by bolo po hríboch? :(:(
     
  2. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky, trochu jsi mě nepochopila ... jen jsem si tipla, že bonus v kalendáři mohou být pomocníci ... to, že prospíš a nedáš straši-kytky je jiná a určitě jen Tvoje věc... :)... stačí si přečíst návod.
     
    STYBI a Margziam tohle ocenili.
  3. Margziam

    Margziam Stará škola

    evainfo - ahojky, trochu jsi mě nepochopila.. já to pochopila, že sis to tipla.. Jenom jsem tam v tom příspěvku pak musela ještě napsat trochu o tom svém problému, tak jsem to aspoň dala jako nový odstavec - to už nebylo k tomu Tvému tipu..
    Nevím, jak jsem to jinak měla udělat.. :oops:


    kocúrMuro - taky mi moc nepadají a moc mi jich chybí.. :( Asi už je po houbách.. :(
     
    STYBI tohle ocenil(a).
  4. elizabeth9016

    elizabeth9016 Pisálek fóra

    Straši kytky potěšily, trochu jsem je očekávala, když dali i hrobní květináč. Zatím to ale ještě nevyužiji. Velkou radost mi udělalo superko, toho není nikdy dost, zvláště, když se blíží nové šlechtění. Zuzku jsem také očekávala, ta nikdy nikde nechybí. :D Tipla bych si, že nás bude čekat ještě nějaká ta ponožka. :D
     
  5. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Po docela dobrodružném průběhu akce, by jsme si zasloužili krapet lepší dárek než je 15 ponožek! Nevadí, je to zadarmo a poslední dárek nám to jistě vynahradí!:)
     
  7. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jen aby!!!!!!! Dostaneme nějakou tu tajemničku, z které se vyklube jabloň xl a nebo ze stáje(v druhé variantě) žlutý kurník. Nečekám zázrak v podobě nějaké té haluze na fazoli. Ale nebyla by marná, na ten druhý pár dekorek, že?! 15 fuseklí taky dobrých, hodně jich teď jde na vrby. Zdraví Trepifajksl
     
  8. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Len aby to nebola jedna ponožka - to do popárovania tých dnešných 15-tich ;).
     
  9. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, lepší skromné dárky než žádné. Tajemné sazenice a výběhy nečekám, ty jsou za splnění akčních úkolů. Hlavní dárek za otevření všech dýní bude asi ta vrba. ;)Myslím, že ty lepší dárky si šetří na advent.
     
  10. LmaminkaK

    LmaminkaK Pilný autor

    Buďme rádi,za to co máme,když si vezmete,že nikde nic zadarmo není a je teď tato akcička a třeba bude zase adventní kalendář,těšme se a uvidíme....Jsem zvědavá jako moje děti,když mají dostat dáreček...
     
  11. elizabeth9016

    elizabeth9016 Pisálek fóra

    DANKA722: Jo, jo, ponožky na zimu jsem čekala. :D Jen netuším proč nám dali lichý počet, kde vezmu tu druhou do páru? :D

    Teď jsem ale zvědavá, co bude ten poslední dárek? ?MJS? Nebo něco speciálního? No uvidíme za pár hodin, čím nás překvapí a to nás čeká ještě bonusový dárek.
     
  12. kkunesovak

    kkunesovak Vycházející hvězda fóra

    Když už bylo 100% BZ, tak by nebylo špatné 100% do stodoly :)
     
  13. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    každý dárek dobrý - lepší než drátem do oka xD
     
  14. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Hezky se prostřídaly hnojivo, k tomu řemeslnické věci, takže bych to zítra viděl na ..., ... a ten chapadlový strom, na ten se moc těším :). Rád bych na místo 3 teček něco napsal, ale těžko se dá předvídat, co si pro nás překvapí. Nebudu o tom moc přemýšlet a nechám se zítra překvapit :D.
     
  15. Albyk

    Albyk Perspektivní autor

    Tak dnes 36hod všichni pomocníci + 36hod +1 bonus ze sklizně + chapadlí strom obyč i XL
    Celkem docela spokojenost :)
     
    kometak96, evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  16. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    booooze, ja jsem taaaak blba :-D 2 minuty po pulnoci jsem si vzpomnela, ze jsem neotevrela dyni... pozde, no. Tak jsem honem klikla na otevreni za fl., pak na tu dnesni + bonusy, aniz bych premyslela :) Vzdycky to otviram az rano, kdyby tam byl treba kombajn... no jasne, ze byl :-D Takze mi ted pomocnici pojedou naplno 2 noci + den, ktery tady stejne nebudu, + neco navic do stodoly... No, odmeny byly nadherne, ja je bohuzel moc nevyuziju, ale jak rikam... moje blbost. Tak me vykolejilo to, ze jsem zapomnela, az jsem vsechno zblbla :-D Tak snad nebudete tak streleni, jako ja :-D Brou noc
     
    kometak96, evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  17. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    Vďaka za Halloweenský kalendár, darčeky pekné, veľmi potešili ;). RT v poslednej dobe milo prekvapuje, len tak ďalej;).
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak jsem nejdříve nakoukla sem co píšete a potom skočila pro dárečky xD .. všechny byly skvělé a hlavně stromek :p
     
  19. Gassy

    Gassy Perspektivní autor

    Nechci být nevděčná, ale poslední dýně pomocníci na 36 hod.a dáreček taky na 36 hodin a mě naskočilo jen jednou 36.Kde je chyba?
     
  20. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.

    Tak i já jsem nejprve prolistovala co píšete o dárečkách a teptve potom jsem si je vyzvedla.
    Co dodat .... moc děkuji RT za dárečky. xD Radost veliká, dárky užitečné a byly zadarmo.:)

    Pěkný den.

    Madulka_cz
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.