7denní Halloween (26.10. - 1.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 23/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Jééé ve mlýně na baha nemůžu dělat krmivo mám ho zamčené jen tam mám akční látky:cry:
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  2. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    • Necituj prosím príspevok pod ktorý píšeš, stačí napísať meno hráča. Ďakujem
    *odstránená zbytočná citácia*

    Fakt?? Já tam melu. Ale je fakt, že jsem to měla nasazené už před akcí o_O
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 29/10/15
    Margziam tohle ocenil(a).
  3. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    ivetakuc - a nemáš překlapnuto ve mlýně pouze na kategorii "akce" ?
    [​IMG]
     
  4. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    Mohu nechat bonusový dárek 100% bz na zítra nebo musím využít dnes - při minulé akci bonusové dárky šli odkliknout kterékoliv jiné dny co probíhala akce
     
    Margziam, kaolín11 a ivetakuc tohle ocenili.
  5. aladin147

    aladin147 Zelenáč fóra

    Taky jsem dnes přišel o hodně BZ kvůli tomu,že nešlo přihlásit se do hry.Ale co už,přežil jsem už i horší věci v životě.Škoda,že jsem nevěděl,že tam je 100 % Bz,ale mohl jsem to předpokládat a hned vše neodklikat.xD
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Půlnoc se nám kvapem blíží a já s napětím očekávám, co nám zase RT přichystá!:)
    Chocholoušek má pohotovost,můžeme začít!xD
     
    Margziam a Janké861 tohle ocenili.
  7. kocúrMuro

    kocúrMuro Perspektivní autor

    ja si pekne radšej počkám na ten kalendár helloweensky a potom pozbieram to isté robím aj s kolotočom a Bambulom najprv ich,lebo ak tam bude nejaký ten bonus potom by som len nasucho utrel nos :)xD
     
  8. Janké861

    Janké861 Stálice fóra

    dnešní dárek je
    [​IMG]
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pěkné ránko .. 20X Zuzi je fajn :p.. takové dárky mám ráda ;)
     
  10. slamka24

    slamka24 Zelenáč fóra

    Na Strašidelném hřbitově nemůžu umístit Chapadlovou vrbu. Poradíte mi prosím ?
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :) jde opravdu o základní vrbu? z nějakého úkolu je už XL chapadlová vrba a ta bez základu nepůjde ...
     
  12. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Mě také zajímá ,jak je to s bonusovým balíčkem,jelikož mi nešel dva dny net zustal mi neotevřený balíček ,jeden už jsem koupila,druhý čekám až florenový strom dá urodu...ale nepřišla jsem o ten bonusový v první řadě kalendáře a tím pádem i o finální odměnu?
     
    Margziam tohle ocenil(a).
  13. Margziam

    Margziam Stará škola

    Tu vrbu můžeš umístit jen na volnou plochu - nesmí tam být pole. A musí jít o vrbu z Jackova obchodu. Jak píše Medvánek, tak pokud máš vrbu XL z úkolu v družstvu, tak tu můžeš dát jenom na základ z obchodu u Jacka..

    já mám chapadlové vrby od Jacka 3 a teď pěstuju na chov vran, který ještě nemám odemknutý... a doufám, že to do konce Halloweenu stihnu.. i s těmi záchvaty kašle a dalším k tomu...

    Jinak - dýně mám zatím odkliknuté všechny, co šly.. i dárek..
     
    Naposledy upraveno: 29/10/15
    marcelina0007 tohle ocenil(a).
  14. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj SelkaJarus70,

    je úplne jedno či otvoríš v daný deň alebo všetky naraz za florény..... proste v posledný deň akcie musíš mať otvorené všetky aby si získala ten hlavný :)
    Peknú hru
     
  15. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Dárek pro dnešní den 2x strašikytka;)doháním absenci dvou dnu bez netu,tak tu budu ještě chvíli strašit i já....bububu
     
  16. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Ahoj zdravím,zásoby strašidelné kytice rapidně mizí,takže velmi vítám tento dnešní dáreček v podobě dvou kusů,určitě mne to potěšilo,Děkuji velmi pěkně.
    [​IMG]
     
  17. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak jsou tu i strašidelné kytky, což se hodí, protože ode dneška přes víkend je budu zase potřebovat po 2 denní pauze, takže super :).​
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak kytky jsou skvělé, i když na trhu jejich cena docela padá :p, ale jejich výroba spotřebuje moc ingrediencí a proto je nevyrábím.
    Myslím, že nedělní bonus budou pomocníci .. se necháme překvapit :)
     
  19. Margziam

    Margziam Stará škola

    evainfo - Myslíš (nedělní bonus - pomocníci)? Dneska jsem hledala v družstvě, z čeho získat pomocníky.. až jsem je získala z kokos. podprsek - těch jediných jsem měla dostatek - až k pomocníkům... Tak je mám teď na 12 hodin..
    Jinak - ty kokosové podprsky bych v životě nenosila - ty hrubé okraje musí strašně dřít kůži..

    Za dárky jsem vděčná, jenom pořád nevím, co dává ta strašikytka a hrobní květináč a další.. mám z toho v hlavě tmu...

    Edit:
    Už jsem to zjistila (ve stodole).. Jenom nevím, jak využiju ty straši kytky na zrychlení produkce, když se musím kurýrovat a prospím, co se dá... Tak to musí počkat to zrychlování produkce...
     
    Naposledy upraveno: 30/10/15
  20. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Strašidelné kytice potešili. :) Mám tam zatiaľ dve neotvorené okienka, 10 FL za jedno je dosť tak počkám do posledného dňa čo bude vo finálnom darčeku a potom uvidím.

    Mimochodom, na fóre je akási pekná atmosféra. :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.