7denní Halloween (26.10. - 1.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 23/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Nejdřív se se tlemila jako b.l.b.ec, ale po pár stránkách se mi chtělo začít plakat, přátelé :cry: Jsem zdrcena a jdu si uvařit grog, nebo radši dva :p
    Těším se na další tykev. Mohli by dát bubu kytku, nějak ubejvaj ;)
     
  2. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak jsem se vrátila z odpolední, zajdu na fórum a musela jsem se začít řehtatxD...musím říct, že už jsem se dlouho tak nenasmála. No pochopila jsem to ještě dopoledne, ale pak už je vše opravené, lidi si tu dělají srandu a uzavírají sázky, kolik padne ještě nepochopitelných dotazů typu ...nejde mi otevřít dýně...chce to floreny...nemám...co mám dělat.... a hned pod tím se začnou objevovat dotazy...proč mi nejde otevřít dýně... myslela jsem, že už si z toho dělají lidi srandu, ale NEEE...oni ten dotaz myslí vážně. Pane bože, prosím, zítra žádnou chybu...;):music:xD

    skalára.v...... nápodobně, měla jsem stejné pocity;)....já si dala sklenku vína
     
    Naposledy upraveno: 27/10/15
  3. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Trepifajksl Zlute slepicarny miluju, ty nedam... ani za trest tazatelum xD8)xD
     
  4. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    • Na fóru je povolené používat maximální velikost písma 5. Pajda361
    Modíci, vizita :D..... nahlaste prosím svůj nervový stav, po dnešku bych se nedivila asi ničemu, od reaktivní deprese až po berserk ...a doufám, že nikdo z vás netahá nohu...
     
    Naposledy upraveno: 27/10/15
  5. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj,
    koukám pěkná smršť dotazů na stejné téma. Obdiv pajdovi361 a celému RT týmu za neustálé upozorňování na chybu a velkou trpělivost s mnoha tazateli. :)
     
    marcelina0007 a tomokoco tohle ocenili.
  6. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj čarodějka007,

    jsem naprosto v pohodě. Po ranní masáži na fóru, mně nepřímo v jedné telekomunikační společnosti označili za zloděje (tedy po tom co dostali do rukou můj OP + si ověřili, že jsem jejich dlouholetý velmi dobře platící zákazník). Zničil jsem nově zakoupený nástavec na mletí máku (k el. mlýnku na maso) a ztratil jsem další část nákupu, ale jinak jsem naprosto v pohodě.

    No a teď si asi půjdu dát trestné body za OT.
     
  7. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    pajdo dobrý....omlouvám se za velikost písma, už jsem to opravila - ovšem po tom ranním výbuchu farmářské bdělosti a inteligence bych se fakt nedivila ničemu ;) a obavy byly...

    - jo a dýni jsem otevřela a zatím zůstává otevřená, doufám, že se nebudou zase zavírat, to už by bylo opravdu na nějakou ethanolovou medikaci xD
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Neuvěřitelné..., ale je to skutečnost. Děkuji všem mým sousedům, že se této trapné diskuze nezúčastnili. Jsem v dobré společnosti :inlove:
    Květináče upotřebím, SH z první dýně taky super.
     
  9. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Děkuji za tuto diskusi, po dnešním únavném pracovním odpoledni v psychiatrické léčebně, přijdu domů a přečtu si tohle xD. Jen škoda, že v práci takhle veselo není (spíš naopak aspoň dneska teda :(), no ale tím nechci kazit náladu :)
    Všem příjemnou hru a krásné dárky v dýních!
     
  10. silviec

    silviec Mistr fóra

    pitrysek47- za 1))
     
  11. cobra

    cobra Pisálek fóra

    nemám rád dýně, protože mě nafukují... xDxDxD
     
  12. Foxík25

    Foxík25 Aktivní autor

    III funguje :)
     
    tomokoco tohle ocenil(a).
  13. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    20 SK + 100 % BZ/BBZ na 24 hodin...
    Hm, RT se překonává. Děkujeme :)
     
  14. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Dnešní odměna je skvělá, superkrmivo se hodí vždycky. Jen lituji, že jsem si nenechal těch 100% až na 14 hodin, abych to využil co nejlíp, ale i tak spokojenost.
     
  15. silviec

    silviec Mistr fóra

    diky za prukopniky ci zvedace, odkliknem diky nim az při sklizni,))))
     
  16. Margziam

    Margziam Stará škola

    Ahoj.. Dýně zatím mám otevřené 3 + dárek vedle.. 100 % BZ/BBZ na 24 hodin mě potěšilo :) , ale vzápětí jsem si vyčítala, že jsem nepočkala, až začne zítra Halloween s kostýmy... že takto z toho prospím více hodin.. Tak nevím... :(

    Koukala jsem na ty "výprodeje" za reál.. hmm.. pěkný dekorky (některý).. moc pěkná kočička na koštěti (apropó - na koštěti bývá čarodějnice, žádná kouzelnice).. Ale kdyby to bylo za KR.. Za Kč ne-e-e ...

    A ta akce Halloween kostýmy - vypadá pěkně.. Jen nevím, jak to zvládnu.. jestli vůbec..
    Vždycky k tomu přistupuju skepticky, s obavami, že to nedám...
    To je fajn, že tentokrát budou dekorky 2x ty stejné. Jen nevím, jak se dostanu k dodávání tomu pavoukovi (myslela jsem, že to je stonožka na tom obrázku), když je tam místo něho otazník a na něm zámek... o_O:eek::oops:
     
    elizabeth9016, k.vitek a marcelina0007 tohle ocenili.
  17. Janké861

    Janké861 Stálice fóra

    Jak se znám, tak určitě zapomenu ten dárek odkliknout xD
     
    Jonsdorf a Bagíra77 tohle ocenili.
  18. amper10

    amper10 Pisálek fóra

    Docela se mi líbí ta pečlivost provozovatele při přechodu na další den při odebrání dýně. Ale že půl dne dýně nešla vyzvednout to nějak neřeší. Zkrátka chceš starou dýni tak zaplať.
     
  19. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Ahoj velmi pěkně zdravím.
    Tak jsem si chtěl odkliknout dnešní dárek ale rychle jsem se zarazil,kouknu na příspěvky a ještě že jsem neodkliknul,Krásných 100% BZ si nechám na ráno.
     
  20. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Tak to já jsem spěchala a odklikla hned po půlnoci - no a dnes po ránu se nedalo přihlásit do hry, tak čas pěkně ubíhá...no, dvakrát měř a jednou řež (v překladu radši čti fórum a nespěchej s aktivací neznámého :) ). Tak buďte trpělivější než já:oops:.
     
    Naposledy upraveno: 28/10/15
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.