7denní Halloween (26.10. - 1.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem haník30, 23/10/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 0tinka1

    0tinka1 Pisálek fóra

    Je to fantastické, tieto novoty ma veľmi tešia, je to nádherné.
     
  2. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Měla bych dotaz k vrbě, mám samosklízení stromů. Vrba bude měsíc zahálet nebo to bude jako u ostatních stromů? Díky za stávající i další akce. Jsou super. O odměnách ani nemluvím. Prostě jedna básenˇ.:DxD:p
     
    evainfo a ell1956 tohle ocenili.
  3. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Ze vraj otvorenie neotvoreneho darceku bude stat 10 fl.

    babina51
    , automaticky zber (samosklizeni) na novej ploche fungovat nebude.
     
    1robinsonka1, evainfo a ell1956 tohle ocenili.
  4. -Evitas-

    -Evitas- Pisálek fóra

    :cry:nádherný, jen škoda, že mimču neporučím ať už jde ven teď xD, zrovna ten den mám termín. Snad to pak stihnu alespoň za floreny:p
     
  5. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Velká pochvala RT týmu. Samé překvapení a dárky a novoty. Hra začíná být více než zábavná. Asi budu ještě větší "závislák" - názor mé drahé polovičky. ;) :D
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    :) co máte zase s vrbou na jiné ploše, škoda to není, patří na hřbitov a i do úkolů v děsivce, tak bude růst tam kde má;)
     
  7. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Ahojda Duchové!

    Tak já nevím, no vypadá to že bude sranda!
    Nová ploška se líbí!
    Jen tak dál.


    [​IMG]

    Do knihkupectví vstoupí žena v černém, v ruce drží knihu...
    "Houby okolo nás"
    Knihkupec jí stiskne ruku a praví:

    Upřímnou soustrast, vydavatelství už tu chybu opravilo!
    :D
     
  8. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak jsem mile překvapena, jednak máme nové rostlinky a zase nějaké nové úkoly....už jsem neměla žádnou motivaci. Je super, že se to takto rozhýbalo a i odměny jsou lákavé. Snad v tom budou tvůrci hry pokračovat...myslím odměny a fajn akce;):). Za mne velká pochvala, už se těším na 26...:p
     
  9. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Musím se přidat k chválení. Jenom doufám, že podle mne noví programátoři někoho nenaštvou a nebudou "na vlastní žádost odejiti". Hra se v poslední době stále jenom zlepšuje:D
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ještě vyřešit tohle [​IMG] a budu také chrochtat blahem!o_O:eek:
     
  11. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Tak tohle se povedlo :inlove:
     
  12. Janké861

    Janké861 Stálice fóra

    To je super, budou další dárečky... Jen je nesmím, já hlava dubová, zapomenout otevřít xD
     
  13. Zrzinka11

    Zrzinka11 Vévoda fóra

    Fiiha, my jsme museli byt hodni, nejak nas pekne rozmazluji, abychom si to nezvykli :D;):music:
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    kaolín11 Vsichni tady blahem slintaji a ty tu resis ....... tekute exkrementy xD
     
  15. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    To je skvělééé :D Dárečky já můžu :inlove:
    Copak nás to asi bude stát:p
    Doporučuju dělat si screeny, ať tu zase není hafo pláče, že se někomu zavřel stoprocentně otevřený dárek ;)
    Matlafous - takové velkokapacitní uložiště bobků by byl dárek nejsuprovatější xD
     
  16. JarkaBurka02

    JarkaBurka02 Aktivní autor

    je to opravdu pěkné překvápko super, jen tak dál to člověka pak pěkně popohání ku hraní a hlavně to baví, jen tak dál RT jste super
     
  17. denich

    denich Vycházející hvězda fóra

    Ja jsem strasne rada za novou plochu - nemusim rusit hlavni farmu. A darecky? Bezva jen tak dal... Ale ukoly delat nebudu, protoze jak jsem tak kokukala tak Halloween zacina az 26.10. a pri mem stesti bych si splnila ukoly vsechny a potom by se po me chtelo i neco malo ze zasob strasidelnych rostlinek. Pockam si hezky az to vsechno skonci a pak se na to vrhnu:).
     
  18. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Duchu, duchu vyjdi hore
    zarodilo nové pole
    a to ešte nie je dosť
    darčeky nosí svetlonos.
    Veľa vzruchu zase mám
    preto farmu rada hrám.

    Noooó začína na farme riadny virvar:D
     
  19. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    To je ale kolotoč, jedno za druhým, ještě, že reálnou zahradu máme zazimovanou a já doma sama, neb muž tam stále maká, tak pohodička u farmičky, jen dlabanec pro mýho vorkoholika a to je malina, ovšem akce mi blbnou hlavu....dnes jsem měla čtvrtek a vnučka, že u mě bude spát..........babi dnes je pátek........aha.....no Halloween, lucerničky a děsivka.......to je krásný fofr už se mooooc těším:):):)
     
  20. kvila

    kvila Zelenáč fóra

    Klobuk dole, dakujeme za mile strasidelne ;) prekvapko
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.