Soutěž 6. narozeniny Farmeramy - soutěž pro komunitu (25.1. - 2.2.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem haník30, 25/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. duna.duna1

    duna.duna1 Mistr fóra

    duna.duna, ID:31565847

    Zdravim Farmari a samozrejme Farmarky,
    Nebudem tu pisat o tom, ako si moji synovia aj po 5 rokoch este stale niekedy tukaju na celo ked vidia, ze stale hram farmu a teda vobec nemam v umysle to zanechat….Ale rada by som sa s Vami podelila o milu prihodu, ktora suvisi s Farmou.
    V roku 2014 som oslavovala svoje 40. narodeniny. Zo spravania synov som pochopila, ze chystaju pre mna nejake prekvapenie. Asi den pred oslavou som si nahodou vypocula, ako starsi syn s niekym telefonuje…..’’ale musia tam byt kozy!!!….’’. Nejako som pochopila, ze hovori o torte a v tej chvili som si s hrozou presla v hlave zoznam hosti, kto na oslave bude a kto asi co povie ak uvidi zenske torzo s ''kozami’’…Bolo mi to cudne, zvacsa sa taketo torty davaju muzom, ale len som si povedala, ze chalani su mladi, tortu este nikomu neobjednavali, tak sa asi moc nevyznaju….Zatrhnut som to samozrejme uz nemohla a len som teda hrdinsky cakala na den oslav a co sa z toho vykluje….Neviete si predstavit ake bolo moje prekvapenie a samozrejme aj velka radost, ked mi nakoniec okrem ineho darovali aj toto:

    [​IMG]

    Nastastie si pani pekarka lepsie nastudovala trailer ako moji synovia a na tortu dala spravne ovecky a nie kozy…..:p

    Mimochodom, chalani mali pre mna este jedno velke prekvapenie, uzasny velikansky ohnostroj, ktory odpalili na strede ulice…ale to uz je iny pribeh.

    Prajem Farmerame este mnoho rokov, aby nam nadalej prinasala radost, relax, pohodu, ale aj napatie a stale nove akcie a zlepsenia….
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.