Soutěž 6. narozeniny Farmeramy - soutěž pro komunitu (25.1. - 2.2.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Ostatní' zahájená uživatelem haník30, 25/1/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    tomokoco, ID: 1842118
    Když se řekne "nezapomenutelný zážitek na farmě", okamžitě se mi vybaví toto:

    Bylo to v roce 2011, na podzim, právě probíhala Kočičí akce a souběžně s ní i soutěž, ve které jsme měli buďto vymyslet básničku na téma domácích mazlíčků nebo něco namalovat, pořídit foto atd. Tehdy hrál farmu i můj bratranec vojta999 a neustále jsme si dělali nějaké naschvály (byli jsme ještě malí...bylo nám 12-13 let...je to už hrozně dávno). A jelikož mě požádal, abych mu vymyslel nějakou básničku do té soutěže, škodolibě jsem souhlasil s tím, že vymyslím nějaký naprostý blábol, aby vypadal jako duševně chorý člověk. Já sám jsem už měl vložený soutěžní příspěvek s vlastní básničkou, obrázkem, fotokomiksem a bůhvíčím ještě. Když mě tedy pustil k fóru, napsal jsem tam neskutečně trapnou básničku s názvem "Můj papoušek Tonda má auto značky Honda..."
    Uběhl týden, nemohl jsem se dočkat vyhlášení výsledků, jelikož jednou z odměn byl strom podle vlastního výběru. Nečekal jsem sice, že něco vyhraju (účastnilo se opravdu velké množství hráčů), ale napjatý jsem byl. Když jsem ale otevřel výsledkovou listinu, čekalo mě nepříjemné překvapení - bratrancova (moje) básnička z nějakého důvodu vyhrála druhé místo, tedy docela dost Florenů + strom podle výběru - vajíčkový, který byl tehdy velice vzácnou novinkou, kterou jsem neměl a tímto jsem zařídil, že se k ní dostal bratranec. Rozdýchával jsem to ještě dlouho a příště jsem mu raději neoplácel nic, co mi provedl.

    Kdyby chtěl někdo pro představu vědět, jak blbá a trapná ta básnička byla, bohužel se nedochovala, protože staré fórum bylo smazáno. Pamatuji si ale přibližné znění třech slok:
    Můj papoušek Tonda, má auto značky Honda, je to velká Honda, jmenuje se Tonda
    Rád zobe své zrní, tiše u toho vrní, a když u toho vrní, zobe to své zrní
    Na kleci má deku, Před domem máme řeku, máme tam tu řeku, má na kleci deku.

    Dál už si to opravdu nepamatuji, ale pro představu to snad stačí. Hodnocení poroty doteď nechápu.
     
  2. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Tohle je příhoda z dřevních dob Farmeramy, tak rok2010. Ke splnění jakéhosi úkolu (dnes by to byla srandička, tenkrát osudová záležitost) hráči potřebovali nářadí: Kladivo. Samozřejmě ne a ne napadat. A když už týden honíte jeden kousek, určitě jste alespoň trošku napružení, že. No a já byla hodně, zuby zakousnuté do monitoru, pokoušela jsem se zavraždit klávesnici a moje slovní zásoba byla mocně květnatá. Zařvala jsem vulgaritu začínající Do.... a dodala: Potřebuju kladivo! Nu a můj přítel ve chvilce vkročil do pokoje a nesl mi, drahoušek jeden, skutečné kladivo, kleště a hřebíky.
    Dneska se tomu, co má padat a nepadá jen shovívavě usmívám Nějaká hromada železa nebo nádrž mě nemohou rozhodit.
    -pechfógl- , ID 37080629.
     
  3. -wiolan-

    -wiolan- Vévoda fóra

    ID 48496595

    Začala jsem farmařit v době, kdy jsem byla téměř rok ve stavu nemocných. Špatný zdravotní stav provázely deprese a Farmerama mi je pomáhala překonat. V počátcích hry jsem nevěnovala pozornost akcím, farmařila jsem si podle svého a byl to obrovský relax. Když jsem se po dvou letech vrátila do pracovního procesu, zjistila jsem, že jsem na tom farmaření závislá. Času bylo méně, přesto jsem se farmě věnovala dál. Rodina už si zvykla, že snídaně bude až se obstará farma. Stejné je to s večeří i jinými denními povinnostmi. Asi nejsem dobrá hospodyňka, protože jsem zjistila, že většina domácích prací se dá odložit, až po farmě.;)
    Díky farmě můj manžel ví, jak chutná přesolený guláš nebo připálený řízek. Kvůli farmě jsme už taky vydlabávali bábovku z formy lžící, protože jsem v tom spěchu k počítači zapomněla formu vymazat tukem a vysypat moukou.xD
    Když odjíždím na pracovní semináře, neptám se kam jedeme a proč, první mě zajímá, jestli tam mají funkční internetové připojení.
    Na seminářích si sedám do posledních řad, zapínám farmu a předstírám usilovné pracovní soustředění.:p
    Vrcholem mé závislosti jsou vícedenní návštěvy u příbuzných. Odmítám jezdit tam, kde nemají počítač nebo internet. Když přijedu ke své sestře, po dvou hodinách návštěvy na mě pozná viditelné znervóznění a s chápavým úsměvem sama říká: "Prosím tě, jdi si to zapnout k dětem.":D
    Před několika dny jsem se opět nenadále ocitla v nemocnici. Muselo mi být hodně zle, protože jsem si dva dny na farmu nevzpomněla, ale ihned poté, co jsem se probrala z narkózy a ověřila jsem si, že se odchod na onen svět pro tentokrát odkládá, zvedla jsem telefon a volala domů, ať mi donesou notebook.:)
    Přeji Farmeramě, aby jí hráči dělali stejnou radost, jako hra dělá nám.:)
     
  4. Martis.B

    Martis.B Pisálek fóra

    Hráč: Martis.B Id: 1399543

    Takže, farmu hraji od roku 2010. No chtěl bych poděkovat RT Farmeramy a každému, kdo na tom spolupracuje a podílí se na možnosti hrát tuhle hru. Takže bych se pustil do výletu do minulosti a do mých vzpomínek. Těch moc není, jelikož já skoro vše zapomenu, ale to je vedlejší. Takže se podíváme do roku 2010, kdy jsem se zaregistroval a začal hrát. V tu dobu tu snad byla jen hlavní louka a město, možná divoká louka. Ta byla od nějakého levelu, tuším 15. Nebyla žádná mapka, jen směrovky, jedna do města, jedna na louku. Po nějaké době se přidal Bahamara ostrov, Strom moudrosti, park, kolo štěstí a tak dále, ale to i v pozdějších letech, tuším. V té době se nám o šlechtění snad jen zdálo, dílna byla revoluce (min, pro mě ;) ) V nějakém roce byla akce s fotbalem. Od tam mám snad můj největší klenot, fotbalový stadion. No, někdy dál byly přidány lety na Bahamaru. Už přesně nevím, co se tam mělo dodávat, ale pamatuji si, že pro mě bylo složité se tam dostat, tak mě potěšilo, že se lety (které přidávaly krásnou animaci na hlavní farmu, té mi je líto :( )zrušily a Bahamara zpřístupnila na Stromě moudrosti. Bahamara byla pro mě výzva, tak jsem si ji v co nejbližší době odemknul. Kdysi ještě se zvířata a rostliny na Baha odemykaly podle levelů a byla jiná měna. No, tak se časem přidal opičí chrám a ještě dřív se sjednotila měna Bahamary s krejcary. Někdy mezi tím se přidal denní bonus, mapa, Renzo, Pirátská zátoka a teď nedávno Hřbitov.

    JEště než se s vámi rozloučím, tak jedna historka, asi 3 roky stará: Kdysi dávno jsem si chtěl pořídit Stříhárnu ovcí, která mi scházela. Neměl jsem dostatečné nářadí (myslím si, že mě chybělo dost kladiv). No, pak se koukám, že na žlutou bych měl dost nářadí, ale jen ty ovce mi chybí. Tak si říkám: Ovce nakoupím na trhu (z nějakého důvodu jsem je nechtěl šlechtit). Tak tam tak u počítače sedím, vyhlížím, kdy se objeví nějaká nabídka na ovci (jen jedna mi chyběla), abych si ji mohl koupit. Asi po půl hodině se objevila výhodná nabídka,nebo spíše nabídka, na kterou jsem měl peníze- tak jsem s radostí ihned koupil (sice jsem přišel o všechny peníze, ale to mi bylo jedno), šel do dílny, abych si vyrobil Stříhárnu ovcí žlutou. Vyrobím, jdu na pole a chci ji položit, ale jak už většině z vás došlo, neměl jsem tu základovou, takže mi v tu chvíli byla celkem k ničenu :D :D Do základové stříhárny mi toho dost chybělo, protože jsem to dal do toho vylepšení :D :D :D. Nakonec jsem ji za něco vyměnil :D :D :D .
    To byla moje cesta do minulosti a mých vzpomínek.
    Fotka:
    [​IMG]
    Díky za přečtení a doufám, že jste si také zavzpomínali :).
    Martin :)
     
  5. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Amalka1070, ID : 12736434

    Kdo jiný by měl dostat nejvíce ocenění než
    jááá ? A proč ? Jsem krásný, chytrý, dokonalý hráč/ka.
    prostě pan božský farma. A kdo mě neocení, ten je prostě divnej.
    :p:p:p
    A hlavně jsem skromný, tolerantní, stydlivý a neskutečně obyčejný hráč/ka.
    :inlove::inlove::inlove:
     
  6. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Kdyby mi někdo před lety řekl, že mne něco, tak zaujme,
    určitě bych ho poslala do věčných lovišť....
    To jen na úvod...
    [​IMG]
    Zde se pohybuji docela často...
    Ráda listuju a pročítám fórum, příspěvky, když potřebuju něco ze hry připomenout - zabrouzdám sem...
    Účástním se tu ráda soutěží, které pro nás moderátoři případně RT vymyslí....
    S radostí ocením zajímavé příspěvky farmářů na fóru....

    A zde moje nejoblíbenější soutěž - TOP3- o nejkrásnější fotku farmy (moc mne potěšilo, když byla soutěž opět obnovena)...
    Zde malá ukázka mé tvorby.....
    [​IMG]


    A hurá na farmu...
    [​IMG]
    [​IMG]

    Další věc, která se mi líbí a cením si jí je stonek...
    hlavně grafika dekorací a přirozeně i bonusy, které z nich jsou...
    [​IMG]


    A teď krátce k FŠ(farmářská škola)...
    [​IMG]
    Letos jsem byla docela mile překvapena, že mne po hodně dlouhé době systém zařadil jako mentora....
    Poté, ale přišlo trošičku vystřízlivění....
    Zvláště jedno z kuřat pobavilo( tedy ono to není ani, tak k smíchu, jako k pláči...)....
    Posuďte sami - slušně jsem milé kuře uvítala, sdělila, co na úvod bylo potřeba, poslala dárek.... A poté na uvítanou i jeden z řemeslnických produktů,
    kde mělo vše popsáno i jaký dává bonus, že mu to trochu pomůže v dalším postupu atd.... Přišla od něj krátká a stučná zpráva "*****". Samozřejmě, že milé kuře dostalo ihned padáka a našla jsem si další.....
    Také komunikace u kuřat vázne - posílání dárku mentorovi ani nemluvím, ale neva - snad časem narazím na komunikativnější kuřata.... Zatím tedy posílám kuřatům dárky a sbírám sociální body a využívám všech výhod školy.....


    Akce - plním všechny, ale tyto mám oblíbené...
    [​IMG] [​IMG]

    Hodně milé překvápko pro mne je i nynější akce k 6. narozenínám farmy viz. obrázek....
    [​IMG] [​IMG]

    A nakonec mé oblíbené předměty na farmě....
    [​IMG]
    S touto hrou překonávám časy dobré i zlé, které mi život nadělil,
    v tomto období třeba např.. ztrátu malého Adámka, který to v září nezvládl a já o něj v šestém měsíci přišla....
    díky farmě se mi daří zapomenout a jít dál a nevzdávat to....







     
  7. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Zdravím ve spolek,

    prosím neporušujte v soutěžních příspěvcích pravidla fóra a hlavně nepište, že porušujete VOP. Převzetí farmy je bohužel porušením VOP.
     
  8. ROUZIENN

    ROUZIENN Zelenáč fóra

    ROUZIENN ID:49660982 Všechny Vás zdravím.Já myslím,že u téhle hry se všichni baví.Zvláště,když začínáte.Kamarádku jsem zasvěcovala do různých kroků ve hře a tak ji říkám:no a těď půjdeš na trh a koupíš to...A ona mi tak vážně říká: vždyť je neděle, je zavřeno....!Moc jsme se nasmáli a né jednou. Přeji všem příjemnou zábavu.
     
  9. Grillus

    Grillus Pisálek fóra

    K farmě mě přivedly děti v roce 2010, tedy 25.8.2010. Sama jsem koukala, když jsem si vyzvedávala dárek, že jsem tak dlouho závislá :) Děti dávno nehrají, já pokračuji. Tedy s krátkou pauzou, kdy mi změny přivedly málem kolaps (zavedení malých políček se samostatným zaléváním atd.). Pak po skoro roce zvítězila zvědavost a jsem zase zde :)
    Farmu jsem sklízela poctivě i na letištích při cestách. Největší drama bylo se slepicemi, už nevím co to bylo za akci, ale byly tam matrjoškové slepice. Sklízela jsem je na letišti v Istanbulu a připadala jsem si hrozně, jako dítě chycené při činu :)
    Je pravda, že farma i prolamuje bariéry. Jako učitelka si okamžitě vylepším status, když vím jak se sklízí a jaká je právě akce :)
    Farmeramě přeji spoustu dalších úspěšných let. Dělá spoustu lidí spokojených, a jak je vidět z příspěvků, tak i hledá přátele :)

    Grillus, ID:19348764
     
  10. milamokaa

    milamokaa Rádoby autor

    A někdo s historkou zhruba jako "hraju téměř od začátku, pak jsem se závislosti zbavila, na hru si nevzpomněla ani, když mi bylo nejhůř, a jsem tu zase kvůli jednomu trotlovi z fiktivní reportáže na digitv"? Fajn, já to říkám pořád, že jsem exot, kterému není rovno :)
     
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Farmu jsem začala hrát v roce 2011 na popud svých dcer a vnuka,oni již dávno farmu nehrají jen já se neustále bavím hrou,novinkami a příspěvky některých farmářů :)Dodnes jsem se nenaučila vkládat obrázky i když jsem se snažila fakt moc,prostě mi to nejde což mi vůbec nepřekáží v pokračování farmaření dokud tu budu,patřím mezi důchodce závisláky a tak přeji všem aby farmerama oslovila i ty kteří ještě s farmařením nezačali:)
     
  12. farmařkastatkařka

    farmařkastatkařka Vycházející hvězda fóra

    farmařkastatkařka ID:43317003
    V půli roku 2012, k nám na vesnici dorazil internet. Mnozí se možná divíte, ale pro mě mé děti to byl svátek. Po různých problémech, co jsem vystřídala dodavatelů internetu, tu nejlépe fungoval UFON. A děti od kamarádů pochytily tuto hru. Střídaly se poctivě na jednom počítači 3. Líbilo se mi jak jim to hezky roste, a přibývá. Vzešla z toho sázka, oni už byly levlu okolo 40. A já začala teprve rozjíždět mojí farmu. Brzy jsem je dohonila, a pak dokonce i předhonila. Pak jsem si ještě pro legraci a jen tak z recese založila ještě jednu. Teď už hraji jen já, děti ti přestalo bavit. Teď už u nás máme i wifi tak vše jde rychleji, počítač se také zmodernizoval. Už má i přenosné brášky, na které se uchyluji, když mi moje polovička ten hlavní zabere. Než jsem přišla že existuje nějaké fórum kde mohu vše najít, a než jsme přišli na děsivou noc, jak jí spustit tak mi to trvalo 3 měsíce. Akce ty se dělaly, jak to jen šlo. A byly jsme rádi že jsme něco utržily navíc, a byl to pro nás svátek. A tyto chyby nás učily a posouvaly dál, žádný mentoři nebyly, aby posílaly velice užitečné dárky svým kuřátkům. A když jsem tenkrát dostala svou první výrobnu vajec, jo to byly časy. A proto i když mě to občas nebaví, ale mám to jako drogu, a stal se ze mě závislých. A běda když zjistím , že je výpadek internetu a do toho akce, tak jsem zralá na Bohnice. A tak ráno vstávám, a večer usínám s mojí farmou. Farmařkastatkařka
     
  13. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Začala jsem hrát náhodou a hned se mi farma zalíbila. 19.dubna to bude 6 let. Postupně se přidala dcera a vnuk. Do dnešní doby hraji již jenom já a moje nejmladší dcera. Vnuk vyměnil farmaření za střílečky a to já nemusím, jsem ráda že zatím žiji ve světě bez války, ale kdo ví, jak dlouho to bude trvat!!! Na každou novou akci se těším, zúčastnila jsem se všech akcí a všechny jsem dokončila. Postupně plním úkoly v družstvu. Díky této hře jsem poznala spoustu milých lidí, které znám pouze ze hry, ale mám pocit, že je znám velmi dobře a je mi s nimi fajn!!! Ráda čtu příspěvky v mnoha vláknech a také se občas zúčastním některé soutěže. Dlouho jsem čekala na ledňáčka, stále jsem ho neměla a pak přišla soutěž a já za druhé místo dostala ledňáčka. Byla jsem neskonale šťastná a má radost nebrala mezí. Nedávno jsem stala mentorem a vyprovodila jsem jenom jedno kuřátko do světa, ostatní se červenají , asi vědí proč! Nám všem přeji ať nás farmera baví, moderátorům ať mají s námi trpělivost, R-týmu hodně dobrých nápadů a šťastně vykročme do toho sedmého třeba šťastného roku!!!;););)

    NIck: mamča50
    ID: 1749513
     
  14. Lenca_85

    Lenca_85 Osvícený autor

    Hrac: Lenca_85
    ID: 42345039

    I ja se velmi rada pripojim ke gratulacim nasi mile farmicky. Zacala jsem jako matka na MD v roce 2012, v te dobe mela dcera neco malo pres 2 roky. Farmicka pro me byla veci, kde jsem se dokazala odreagovat od kazdodennich starosti a povinnosti, v te dobe jsem mela obcas pocit, ze se ze vseho proste zblaznim. Doma hyperaktivni, chvilemi nezvladatelne, vecne nemocne dite, zanedbana domacnost... :) S farmou se situace doma nezlepsila, ale dostala se do snesitelnych mezi, protoze jsem mela konecne relax, chvile, kdy si muzu na chvili odpocinout a myslet na neco jineho. Tuto hru jsem si zamilovala, postupne objevovala jeji kouzlo, a stavala se na ni zavisla :) doslo to tak daleko, ze kdyz se o rok pozdeji blizil porod juniora cislo 2, s napetim jsem sledovala kalendar, jestli se mi doba porodu nebude kryt s nejakou zajimavou a narocnou akci :-D Pri vzpomince na tohle se vzdycky musim smat. Kdyz mi ve 2 rano praskla voda, ja vzbudila chlapa a s vaznou tvari mu oznamila, ze musim jeste zasadit neco dlouhodobeho, aby se mi farma behem me nepritomnosti nezaplevelila :) No, jelikoz nas cekala 80km cesta do porodnice, byla jsem nevybirave poslana nekam hodne daleko :-D nezasadila jsem, ovsem mela jsem obrovskou radost, ze jsem se trefila aspon mezi akce :-D Tak daleko ma laska k teto hre dosla a ja doufam, ze nam jeste hodne dlouho vydrzi, protoze jako pro spoustu z vas, je to i pro me neskutecny relax a unik z kazdodennich povinnosti. Stejne tak jsem si lamala hlavu s tim, jak budu zvladat farmu pri nastupu pracovnich povinnosti. Misto toho se trosku neplanovane zmenila situace a ja budu v zari opet trnout, jestli pobytem v porodnici nepromeskam nejakou peknou akcicku :) ovsem na druhou stranu... Jeste nejakou dobu se budu moct farme venovat podle svych predstav.
    Stejne jako u nekterych z vas si moje rodina dodnes klepe na celo, ze ztracim cas blbostma... Ale farma je proste srdcovka a muz uz si zvykl, taky se me pred odchodem z domu pta, jestli mam zasazeno :-D
     
  15. ilairi

    ilairi Pisálek fóra

    taky se připojuji ke gratulacím,hru hraji od roku 2011,a baví mě stále,přiznám se jsem závislák.Začla jsem když muj partner odcestoval daleko a nechal zapnuty počítač právě na téhle hře.tak jsem se zaregistrovala a začla hrát za sebe.pak se vrátil po2 letech a hrajeme spolu.jak hru přerušil tak byl na nízkém levlu za pár měsícu mě dohnal dokonce předehnal a je už o 3 levly dopředu.tak trochu se hecujeme kdo co má lepší a nějakou tu ztrategii jsem pochytila po něm,ale stejně už ho nedohoním.No prostě je lepší než já ale mě to nevadí.Já si hraju prostě po svém ráda sadím a sklízím ,on nakupuje a prodává.Dokonce jsme tu hru začli hrát i na zahrádce kde jsme přes léto.už se těším až ho někdy doženu.:phi hi sice nevím kdy ale snad někdy jo.
     
  16. sluníčkomilka

    sluníčkomilka Zelenáč fóra

    Ahoj farmáři, já jsem se k farmaření dostala v těžké životní situaci, kdy jsem s dětmi zůstala sama (manžel odešel k jiné), byla to úžasná relaxace a hlavně s dětmi jsme měli společnou hru... , Dnes už děti nehrají, ale já už od roku 2010 jsem vášnivá farmářka. :D:D:DKdyž jsem se seznámila s mým přítelem, tak ho i děti zapojily do hry, dodnes se předháníme a soutěžíme i mezi s sebou. A tak "nakažení" nadšením pro hru pokračovalo, přítel zapojil kolegu v práci a já kamarádku, se kterou současně studujeme a v dospělosti se vzděláváme a učení u farmičky je přece nejlepší.. :D:D:D:D:D.

    Přeji všem úžasné farmaření. Gratuluji k 6. narozeninám. Jsem moc ráda, že tato hra existuje, moc se mi líbí grafika, když skotačí zvířátka, jsem nadšená. Občas pozoruji ovečky a králíky lyžaře. Tenkrát mi hodně pomohla se odreagovat od běžného života a tak jsem možná díky farmě tolik nebulela... :) a děti byly nadšené, že máma s nimi hraje.. :D:D:D. Tak díky

    Sluníčkomilka Id: 11408893
     
  17. jitulecermakova

    jitulecermakova Vycházející hvězda fóra

    Farmu hraji přes pět let, dcera byla na mateřské a potřebovala sousedy a tak mě přihlásila a nyní hraji a moje zlatá děvčica už to vzdala. Díky jí mám co dělat a v hlavě se mi honí co musím udělat zasít a nakrmit až doběhnu z práce domů. A u akcí, někdy se zadaří, ale mám i nesplněno a v nebi jsou šedá místečka. Rodina brble, že to žere čas, ale já hraji dál a beru to jako relax i mnohé emoce si dopřeji. Daří-li se zajuchám si a zatancuji kolem počítače, jako indiani při zdařilém lovu. Nemam-li štěstí, to si pěkně zanadávám a odfrknu si a zase to zkouším dál. Také chválím sousedy v mnohém mi pomáhají a to mám pak z nich radost. Přeji krásné narozeniny.
     
  18. -andulka03-

    -andulka03- Rádoby autor

    moje Id.36408228 Vše nej nej k narozeninám pro Všechny na farmě.Hraji farmu zhruba 4 roky a přivedla mně k tomu dcera abych zahnala splín a já jsem přivedla dceru která šla na mateřskou.Všem at´se daří a mínˇODPADLÍKŮ
     
    Amalka1070, Skeewe a tomokoco tohle ocenili.
  19. -Stýví-

    -Stýví- Pisálek fóra

    ID31944218 hraji zhruba 5 let PŘIVEDLA JSEM MAMKU SESTRU I SYNOVCE hrát ale mrzí nás nejvíce že nám sousedé odpadají vše nejlepší k narozeninám přeji vše nejlepší a dobrý sousedský tým
     
    Amalka1070, Skeewe a tomokoco tohle ocenili.
  20. nikoolka03

    nikoolka03 Pisálek fóra

    ID46378719 NEJ NEJ
     
    Amalka1070, Skeewe a tomokoco tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.