“Zářivý” nový úkol (11.12. - 17.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 10/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    právě dodělano.. sedla jsem si k tomu až dnes a šlechtila a šlechtila :) no 2 šlechtěnce jsem si teda koupila a ten ustrašený mi padl,před chvilkou..a ještě mám nějakou zásobu SK...
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  2. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ahoj a moc fajn hru všem. :) Za tuhle akci si u mě RT vysloužil zářivou pochvalu. Moc se mi líbila a děkuju. ;)
     
  3. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    Ještě že byl BB. Jinak bych se neúčastnil. Šlechtění mi ale docela padalo, takže jsem i dva šlechtěnce hodil na trh.
     
  4. Filipov

    Filipov Pilný autor

    Taky hotovo - akce super - dokonce jsem si o 2mega vylepšil krejcarové konto za prodané námořnické kačenky. :D
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  5. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Super akcička,musela jsem něco došlechtit,ale díky BB to byla paráda;)
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Také hlásím hotovo, něco bylo ve stodole, kudrnky a kačeny jsem musela dokoupit (1,5 mega fuč), ale pak se zase povedla kačena navíc, tak šla do světa. A ty ustrašený jsem došlechtila. Jinak jsem se na BB vykukala. Nějak nebyl čas ;)
    (musela jsem dokoupit i nějaké peří, bo výrobny už nebyly venku ani nepamatuju, neb se pořád do zblbnutí pěstí do nějaké akce o_O)
     
    fany2020 tohle ocenil(a).
  7. .Krakonoš.

    .Krakonoš. Perspektivní autor

    Já této akce jsem se neúčastnil. Sice jsem měl dost superkrmiva, ale dávat tam vyššiho šlechtěnce do akce se mně něchtělo. Radši jsem to dal úkolu. Ale co nebylo na šlechtění jsem udělal, abych nenapsal, že jsem se vůbec nezúčastnil.:D
     
    Laca-25 tohle ocenil(a).
  8. MetjůTaj

    MetjůTaj Rádoby autor

    utratil jsem 1,5 mega ale spokojenej jsem aspoň mam zásobu superka (426+melu)
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak nejspis nedodelam, cekam a lovim ty slechtence za cenu co prodavam jiny a nezadarilo se u kachen... ale nevadi, nic dulezityho v odmenach neni a nechtel jsem utracet za slechtence vubec... ale takhle je kompromisni a chybi teda jen dva ukoly s kacenama, coz je dobry...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.