“Zářivý” nový úkol (11.12. - 17.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 10/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Taky mám hotovo. Nestálo mě to žádné floreny, ale dalo to docela dost práce, než se ti potřební vyrobili. Nevím jak komu, ale mě to nějak extra nepřidávalo. A pokud ano, tak ta zvířata, co jsem nepotřeboval. Ale jinak příjemná akce. Takových akcí kdyby bylo více, a ne pořád jen pěstovat akční plodiny a čekat na vyskakovátka.
     
    lacrima a teta.skrblice tohle ocenili.
  2. švestinka

    švestinka Velmistr fóra

    Zářivý úkol splněn, musela jsem taky došlechtit, tak jsem dokonce zakoupila maxibalík SK, sousedé z toho taky něco měli - tak snad se všem podařilo splnit. Akce byla příjemná v tom, že to nebyla honička s dobou zrání plodin - v předvánočním čase to bylo od RT ohleduplné. Za mně palec nahoru!
     
  3. Mana12396

    Mana12396 Pilný autor

    splněno :) psi už jsme sice měla, ale nevadí :D
     
    lacrima a Lyzarka tohle ocenili.
  4. AsDYxC

    AsDYxC Vycházející hvězda fóra

    taky splněno, naštěstí mi pomohl BB
     
    lacrima, Lyzarka a Janina0971 tohle ocenili.
  5. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Ačkoliv jsem vůbec neměla v plánu se do "Zářivého" úkolu pouštět, nakonec jsem ho před chvílí splnila.
     
  6. 40jannka

    40jannka Zelenáč fóra

    Ahojky, konečně po velmi dlouhé době se objevila akce, kterou se mi podařilo dokončit. Vše jsem měla, odchovala jsem jen jednu slípku a dva králíky. A ta nadílka byla taky super ;).
     
    lacrima, Lyzarka a teta.skrblice tohle ocenili.
  7. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    Díky Babybomu jsem tento úkol splnila celý. Sice na to padlo všechno SK, ale neva. Naštěstí ještě mám Turbo-mlýn, takže už zase melu. Jinak jsem se původoně také rozhodovala zda plnit či ne. Jako vždy sem neodolala a úkol splnila, alespoň bylo trochu adrenalinu a docela bylo zajímavé sledovat ceny šlechtěnců na trhu. Tudíž nakonec to nebyla taková nuda.
    [​IMG]
     
  8. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Stale plnim je to co neni predrazeny, takze cekam na kralika a kachnu... za kolik prodam kamerunskou kozu, za tolik beru ostatni slechtence, toho se drzim :)
    Ceny dost litaj, ale mit kliku je o nahode, tak uvidime...
     
    Janké861, teta.skrblice a lacrima tohle ocenili.
  9. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak myslel jsem že to nakonec nedám ale teď jsem tento úkol dokončil :)
     
  10. JánLalík

    JánLalík Pilný autor

    tak ja som sa do toho pustil a šupho za 5 minút hotovo a nebolo treba a ni kupovat ani došlachtit...super..takéto akcie by som uvítal častejšie..krásnu adventnú nedelu prajem farmári... :)
     
  11. Monicka79

    Monicka79 Vycházející hvězda fóra

    Tak já mám hotovo od pátku a rozhodovala jsem se jestli akci budu dělat,ale když dali BB tak jsem došlechtila jen slepice a králíky a bylo hotovo
     
  12. *kajka2002*

    *kajka2002* Pisálek fóra

    Akce splněna. Co chybělo se při BB včera a dnes podařilo došlechtit. Tak se ještě vrhnu něco našlechtit do stodoly. Akce pohodová a hvězdičky a SK se pořád hodí.
     
    Janké861, teta.skrblice a lacrima tohle ocenili.
  13. hubabuba1968

    hubabuba1968 Velvyslanec fóra

    Akce splněna už předevčírem, ale všechno SK je v pytlio_O, přeskoky žádné jen genetika, tak ani nevím zda nějaké BB bylo:D
     
    jmkoj a teta.skrblice tohle ocenili.
  14. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Tak konečně splněno jupí :)


    Farmeráma 95+ *** Bahamaráma 212+
    farmařím od řijna 2010
     
    Naposledy upraveno: 14/12/14
    JánLalík a teta.skrblice tohle ocenili.
  15. lejipa

    lejipa Aktivní autor

    ač byla stodola šlechtěnců vymetená,nakonec v klidu splněno :-D
     
    kometak96 tohle ocenil(a).
  16. slepka1

    slepka1 Pisálek fóra

    Tak se povedlo, škoda že místo psíka nebyl vlk :)
     
  17. Verense

    Verense Stálice fóra

    Akce hotova, až na dva úkoly s ustrašencema - mám to šlechtění králíků nějaký začarovaný. Ať šlechtím, co šlechtím, ten bubák ne a ne padnout! Naposled mi z falešnejch skočili dva lyžaři. Tak už jsem rezignovala, za ty nekřesťanský krejcary je kupovat nebudu. I tak mám SK z odměn dost, pejsky sice už mám, ale díky pěkné protihodnotě se mi hodí do poháru. Takže u mě dobrá akce, i když teď si dám na chvíli od dodávání šlechtěnců pokoj, ať se mi stodola trochu vzpamatuje. ;)
     
  18. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Teď jsem si vytočil na kole štěstí námořnickou kachnu.Akci už mám hotovou


    Farmerama 95+ *** Bahamarama 212+
    farmařím od října 2010
     
  19. -Lenka34-

    -Lenka34- Perspektivní autor

    úloha splnená, za to superkrmivo to stálo, okrem jednej brčkavej ovce, som mala všetky vyšľachtené zvieratá v sklade
     
    Ria30. tohle ocenil(a).
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akce splněná během pár minut. Vše bylo ve stodole. Jsem zvědavá, zda budu stejně nadšená s vánoční akcí.
    Pěkný večer všem a úspěšný nový týden.
     
    Janké861 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.