“Zářivý” nový úkol (11.12. - 17.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 10/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .[Mišule].

    .[Mišule]. Pisálek fóra

    Také hlásím hotovo ... Žádné šlechtěnce jsem neměla .. Všechny jsem je dnes při BB našlechtila, takže mám radost, že jsem to vše stihla tak skvěle.
     
  2. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj, také mám hotovo - díky dnešnímu BB. ;)
     
  3. výpliv

    výpliv Perspektivní autor

    Akce splněna na jeden zátah a nic jsem nemusela šlechtit. Odměny byly příjemné. Mějte se fajn.
     
    teta.skrblice, evca190 a lacrima tohle ocenili.
  4. miszenka

    miszenka Zelenáč fóra

    Tak tomu říkám dobrá akce-díky BB to šlo samo a za ty odměny díky :)
     
    teta.skrblice tohle ocenil(a).
  5. akyraa

    akyraa Aktivní autor

    Akce splněna, ted se pokusím došlechtit nějaké slepičky, už mi chybí "jen" tři nejvyšší:)
     
    Lyzarka a teta.skrblice tohle ocenili.
  6. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak já jsem myslela, že BB je až zítra , nevšimla jsem si, že začal už dnes večer.Zářivý úkol splněn během 10min, vše jsem měla, takže super, potěšily velké přísuny SK...zítra budu šlechtit, chybí vyšší šlechtěnci do dalších úkolů v družstvu
    Takových úkolů v družstvu by mohlo být více. Je ale pravda, že za poslední měsíc nám akce dobře proluftovaly veškeré zásoby zvířat a šlechtěnců:(:D:oops:
     
    švestinka, Lyzarka a teta.skrblice tohle ocenili.
  7. Petka03

    Petka03 Vycházející hvězda fóra

    Já mám zářivý úkol splněný, ale rozhodně ne díky BB.
    Rozhodla jsem se změnit přístup k BB - pokud se mi z našetřeného SK povede nějaký hezký přeskok, koupím SK, jinak ne. Vypadá to, že tentokrát ušetřím.....
     
    Janké861, evca190 a Lyzarka tohle ocenili.
  8. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Do úkolu jsem musela našlechtit.Sice žádné velké přeskoky nebyly,ale mám hotovo.Díky za pěknou akci.I odměny potěšily.:)
     
    švestinka a Lyzarka tohle ocenili.
  9. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Pár šlechtěnců jsem měla,pomaloučku šlechtím,ale nedaří se získat 1x polévkovou slípku a aještě chybí ovečka kudrnka.Za párty lístky se nedařilo nic vytočit až za ten poslední-vypadnul : ,,Zpívající tulipán".Takže spokojenost.Při snaze získat Ustrašeného králíka vypadnul z obyč. Lyžař,jinak nic vyššího.Kupovat SK asi nebudu,měla jsem kolem 400 SK + z nového úkolu a ani nehodlám vše prošlechtit.jen co potřebuju ještě ty dva zmíněné šlechtěnce na úkoly,další odměny jsou taky moc pěkný.Úkol se vyplatí plnit

    Všem ať se daří :)
     
    lacrima, švestinka a evca190 tohle ocenili.
  10. mituli

    mituli Polobůh fóra

    bodejt,kdyz chci neco poradnyho z BBtak ani tuk,ted jsem potrebovala slechtence do ukolu a preskoci to ,mam ja pech ,tak jim jdu domluvit a spat,hezkou dobrou noc:sleepy:
     
  11. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak úkol je hotový komplet :). Dnes ráno vyskočila chybějící kudrnka a je hotovo. Musím tento úkol moc a moc pochválit, protože se mi líbil a odměny byly super. Jen je škoda, že se nedá otáčet a plnit znovu ;).
     
  12. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak jsem koukal na ceny a koupil kdyz cena slechtence sla na 220 tisic a min, no chybi jeste namornicka a ustrasenej... tyhle krejcary skusim ziskat na kamerunu, kdyz se zadari slechtit...
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  13. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    ráno to popadalo pěkně ^^
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  14. pěstovatel79

    pěstovatel79 Zelenáč fóra

    jedna z nejlepších akcí, děkuji za ní :)
     
    lacrima a Carra84 tohle ocenili.
  15. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    U mne velká spokojenost. Šel jsem do toho bez přípravy, dva šlechtěnce jsem měl z dřívějška (asi kolo štěstí), jednoho jsem si vytočil, 5 jsem získal díky přeskoku a 2x klasicky (naštěstí nepřeskočilo). SK jsem +100 a k tomu mi přeskočila z hnědé ovce zářivá. K tomu nějaké přebytky prodané tak cca za 0,5M kr.
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  16. teta.skrblice

    teta.skrblice Rádoby autor

    Tak se hlásím k těm,co mají splněno.Jen jsem udělala maličko vítr s kontem...šlechtěnce jsem si vyšlechtila,ale s produktami se mi nechtělo čekat:oops:.Ale jinak super akce.A hurá zase plnit stodoluxD
     
    lacrima a mituli tohle ocenili.
  17. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Zářivý úkol splněný docela v pohodě.Měla jsem nějaké šlechtěnce ve stodole a ty jsem ještě před BB pěkně prodala.Nezbyl tedy žádný,ale dnes jsem si je vyšlechtila všechny a ještě zas nějaké zbyly na trh.Tihle šlechtěnci docela přeskakovali ze základu nebo z druhých,takže hotovo docela rychle.
     
  18. mituli

    mituli Polobůh fóra

    ukol hotov,ale co ja se nadrela abych si vyslechtila co mi chybelo,no hruza
     
  19. Carra84

    Carra84 Zelenáč fóra

    tak hlásím taky splněno, šlechtěnce jsem žádné neměla, všechno si vyšlechtila nebo koupila, ale provětrala jsem teda pořádně účet - jak krejcárky tak floreny a stejně tak i zvířata, šlechtění mám asi úplně nejradši, takže tahle akce mě hodně bavila + jěště si něco snad došlechtím do chovatelských úkolů :).

    Takových akcí víc :).
     
    lacrima a evca190 tohle ocenili.
  20. denich

    denich Vycházející hvězda fóra

    Tak úkol hotovy. Stihla jsem to vcera a jeste se postestilo prodat zviratka (polivkove, strasaky, kamerunske) na trhu a hooooodne vydelat:). Dnes jsem doplnila diky BB slechtence, aby az prijde nejaka takovato vychřice, tak abych nemusela kupovat. Protoze ja jednoho ustrasenyho davat 569000 Kr jak bylo vcera, tak to ani omylem...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.