“Zářivý” nový úkol (11.12. - 17.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 10/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. LenkaAK.

    LenkaAK. Pisálek fóra

    Ty kráso! To je bomba akce! Tolik superkrmiva a bodů. To se mi líbí. Doplnila jsem skoro všechno na jeden zátah a už mi chybí jen jedna vyšlechtěná koza. Tu dodám o víkendu. Fakt paráda. A o víkendu budu šlechtit jak divá, protože tolik superkrmiva pohromadě jsem snad ještě nikdy neměla.
     
  2. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    V podstatě hotovo,ale vázne to na ovcích. Nemám kudrnku a ani moc základních ovcí, tak nevím jestli to mám hrotit. Zítra i v sobotu jsem celý den v práci tak není čas na množení a šlechtění. Asi to budu mít bez 5.úkolu. Psy mám i oranžové, takže žádná velká škoda nenastane.
     
  3. lenka2007

    lenka2007 Rádoby autor

    Ahoj farmáři a farmářky,
    nejdřív mi bylo líto zase cpát do akce šlechtěnce, ale když jsem zjistila, že mi chybí jen jeden námořnický opeřenec, tak se do akce dám ( taky hlavně kvůli SK ;) )
    Jinak jsem ráno zhypnotizovala kolo štěstí a padl mi ustrašenec :p:)
     
  4. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahojte, trošku mi to trvalo, ale nakoniec som to dala.
    Kedže som nepatrila k tým pripraveným, tak som teda musela siahať do nie veľkého grajciarového konta kvôli nákupu šľachtencov. Konto sa skoro minulo a mne chýbala posledná námornícka kačka.
    Kúpiť som už nevedela, tak som improvizovala a niečo popredávala, aby som ju mohla získať.
    Z kačiek som mala vyšľachtené len dve novinárske kačice, tak som medzitým skúsila mix s obyčajnými
    [​IMG]
    a vyšlo to :D:D:D

    Z predaja sa grajciare nazbierali, úloha dokončená, SK pripísané, za čo som nesmierne rada,že tentokrát to bol ozaj hojný počet, a kedže SK nieje nikdy dosť, tak som za túto akcičku vďačná a hodnotím len pozitívne.
    :)
    PS: vôbec mi sadenie neskutočných množstiev akčných rastliniek nechýbalo:p

     
  5. Newdevil

    Newdevil Pisálek fóra

    pohodová akce, každý si rozhodne kolik z ní chce získat, ja šlechtěnce dávat nebud
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  6. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj hogab, v odmene sú lístky, ale párty. Skús prosím skontrolovať lístky na párty zatočenie.
    Maximum 5 lístkov je pri bežnom zatočení.
     
  7. Katka_aka

    Katka_aka Zelenáč fóra

    Krásný den přeji všem! :)

    Ahojte, já do toho šla, to, co mi chybělo jsem si včera došlechtila a superkrmivo se mi vlastně vrátilo a ještě i něco navíc a taky z toho mám pár šlechtěnců navíc :)
     
  8. teta.skrblice

    teta.skrblice Rádoby autor

    Moc hezká akce,sice mi chybí několik šlechtěnců,ale to neva.Já si je došlechtím:p. Akce je pohodová a je na každém ,co z toho vytěží....já ji určitě dodělám
     
    lacrima, švestinka a Julinka11 tohle ocenili.
  9. mituli

    mituli Polobůh fóra

    tak mi schazej dodelat tri ukoly,nemam slechtence a na trhu jsou prasecky drahy,zkousim doslechtit jelikoz jsem lakoma barka,tak hezky den
     
    Lyzarka, teta.skrblice a lacrima tohle ocenili.
  10. Googleen

    Googleen Pisálek fóra

    Achjó, že jsem já na těch dožínkách dodávala tolik šlechtěnců :/ (hlavně ty kachny), snad stihnu vyšlechtit nebo koupit ty dvě námořnice... kdybych je měla tak mám už akci dokončenou achjo achjo -.-
     
    teta.skrblice tohle ocenil(a).
  11. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Uvidím jak mi půjde šlechtění.Taky bych pár úkolů chtěla udělat
    ;)
     
    teta.skrblice a lacrima tohle ocenili.
  12. Filipov

    Filipov Pilný autor

    . . . říkám přesně to samé - ve skladě ani jeden šlechtěnec - zatím nemám ještě ani zvířata do úkolů, tak z čeho budu
    večer šlechtit to opravdu zatím nevím . . . :oops:
     
    teta.skrblice tohle ocenil(a).
  13. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    pěkný den všem farmářům :) tak jako hodně z vás, se i já snažím vylízat z prázdné stodoly :sleepy: .... no akce se mi líbí (i když pejsků mi zůstalo na farmě vážně hodně, no .. zase podaruji), ale v úkolech je hodně BZ, BBZ, SK ,,, no nedělej to xD ... šlechtěnci jsou asi jen u mých sousedů ... tak trošku zkusíme BB a uvidíme, co se podaří o_O ..... advent se zlepšil .. že by taky BB? :D necháme se překvapit ... všem přeji velké šlechtěnce ;)
     
    teta.skrblice tohle ocenil(a).
  14. *kajka2002*

    *kajka2002* Pisálek fóra

    Ahoj všem vespolek. Tak udělal jsem první úkoly a zatím konec. Pokud dají BB tak se pokusím to dotáhnout do konce, přestože na dožínky jsem nacpal šlechtěnce do úkolů a mám jen nepatrné zbytky.
    Každý to může dotáhnout kam chce. Není tam žádný stonek a podobně, aby to člověk dělal za každou cenu.
    evainfo máš krásnou fotečku v avataru;)
     
    teta.skrblice tohle ocenil(a).
  15. Michal303

    Michal303 Pisálek fóra

    Super, mám úkol hotový, superkrmivo je na dnešní baby boom a pár melounů z přebytků taky káplo. U mě spokojenost :-D
    Jen za toho psa mohl být vlk jak psali na začátku, to by se hodilo.
     
    teta.skrblice a lacrima tohle ocenili.
  16. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Měla jsem štěstí, šlechtěnce jsem měla dokoupila jsem pouze 1 kudrnku a úkol je hotový. Za SK jsem moc ráda, alespoň budu šlechtit i když při BB se mi moc nedaří
     
    Lyzarka, teta.skrblice a lacrima tohle ocenili.
  17. *mermaid*

    *mermaid* Pisálek fóra

    Jakože super, chybějící kudrnka se zadařila už včera a před chviličkou skočila chybějící námořnická kačka, a dokonce hned dvakrát - jednou z motorovek a jednou z mixu 2× kačer + 2× obyč. kachna. Akce komplet hotová, jdu probendit superkrmivo!
     
    teta.skrblice a lacrima tohle ocenili.
  18. Zubejda

    Zubejda Zelenáč fóra

    Už se ví kdy bude pokračování ? Mám hotovo!Docela bych uvítala,kdybych si mohla zvířátko vybrat,pejsky už mám 3
     
    teta.skrblice a lacrima tohle ocenili.
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Stačily necelé tři hodinky BB a akci jsem zdárně ukončila, chybělo 5 šlechtěnců a šlo to samo a to z přeskoků: vždy 3 základní a jedna vyšší, jen jedenkrát to bylo geneticky ;) Tak styl takovéto akce mi náramně vyhovuje, moc se mi to líbilo, za to SK to stálo. Pejsci budou v liště zase navíc, vůbec je na plochu nedávám.
     
    teta.skrblice, evca190 a lacrima tohle ocenili.
  20. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky ,také hlásím hotovo a několik šlechtěnců již odpočívá ve stodole , několik se schovalo do tulidomků.
    Tak tiše ... nerušit !

    [​IMG]
    Přeji pohodový večer a prima víkend.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.