“Zářivý” nový úkol (11.12. - 17.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 10/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. honzi

    honzi Komisař fóra

    tak mě se všechno hodí, poslední psíky jsem si vyměnil při O&D :D a oranžové nemám
     
  2. mirakoud

    mirakoud Expert fóra

    Tak úkol jsem splnila na jeden zátah - vzhledem k tomu, že jsem hned včera po zveřejnění dokoupila vše, co mi chybělo z penízků ušetřených na vyššího šlechtěnce. Ale prodala jsem zase to, čeho bylo navíc, takže mám penízky zpátky. Teď se můžu klidně věnovat doplňování toho, čeho mám ve stodole nejmíň.;)
     
  3. tepui

    tepui Mistr fóra

    Přeji pěkný den,pejsky mám od minulé akce.Šlechtěnce možná budeme ještě potřebovat do Vánoční akce.Kdo ví co se na nás vymyslí tak radší šporuji.A těm co akci plní přeji hodně štěstí.
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  4. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak něco z úkolu mám splněno. Teď ještě musím sehnat šlechtěnce a potřebuji jich víc než jsem čekal. Chybí mi ještě:
    • 1 polévková slepice
    • 1 ustrašený králík
    • 2 kamerunská koza
    • 1 námořnická kachna
    • 2 ovce kudrnka
    Takže mám, co dělat :p. Snad bude o víkendu babyboom, když by nebyl, tak prostě došlechtím normálně, abych měl úkol komplet ;).
     
  5. hejakral

    hejakral Rádoby autor

    hotovo na obou farmách, sice mně to stálo nějaký krejcar, ale SH a bZ se hodí
     
  6. sedlackabuzkova

    sedlackabuzkova Perspektivní autor

    Tak hotovo. Akce přála připraveným. Ještě jsem slušně prodala přebytek šlechtěnců.
     
  7. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Hotovo - za pět minut xD
     
  8. .ober.

    .ober. Zelenáč fóra

    Tak dokoupení chybějících zvířátek, produktů a šlechtěnců mě přišlo na cca 3 000 000KR
    ale těch 310SK za to stálo ;)
     
    hejakral tohle ocenil(a).
  9. kik681

    kik681 Pisálek fóra

    Tak mě se akce zdá parádní - 310SK a 250SH se vždycky hodí. Utratila jsem asi 1,5mil chyběli mi 2 kamerunky a 1strašpytlík - 1polívková slípka prodána takže hotovo za pár minutek a nemusím kupovat SK - SKVĚLE - možná lepší vánoční dárek než všechny ty v adventním kalendáři. Psa neřeším prostě tam je tak bude v liště jako jeho kámoši.
     
  10. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    Je super že bude BB,došlechtím co chybí:D
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  11. evca190

    evca190 Vážený autor

    Tohle byla fakt rychlá akce :music: Ale jsem ráda, nemám teď čas tady sedět celý den :music: Musím trošku vytvořit vánoční atmosféru a konečně dodělat to cukroví ;)
     
  12. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Včera po přečtení ofika jsem byla z akce zklamaná. Včerejší zklamání dneska vystřídalo nadšení a to ve chvíli, kdy jsem se podívala na ceny potřebných šlechtěnců na trhu. Takže šlechtěnci šli na trh, za takovou cenu by bylo škoda je neprodat xD.
    A protože se na trhu zadařilo, tak jsem se rozhodla, že ten úkol nakonec plnit budu.Cena šlechtěnců určitě při BB klesne, něco si vyšlechtím sama a to by bylo, aby nebyla další oranžová psí bouda v liště ;).
    Krásný večer
     
  13. *Kolčava*

    *Kolčava* Pisálek fóra

    Vzhledem k tomu, že jsem šlechtěnce neobětovala o dožínkách, jsem měla úkol splněný bez problémů. Vypadá to , že budu muset vyšlechtit něco do zásoby, RT jde tvrdě po našich peněženkách. xD
     
  14. Rici007

    Rici007 Zelenáč fóra

    Takovéto ukoly mám rád jsou rychlé..Hotovo:)
     
    marcelina0007 a Julinka11 tohle ocenili.
  15. pusinka2011

    pusinka2011 Rádoby autor

    Tak jsem sice o pár mega lehčí, ale za tu nadílku SK to stojí. Jo a kauza párty lístky - zatočím, vybuchují ohňostroje, objeví se nápis "máš to ale štěstí" - a hlavní cena byla žlutá kozí mlékárna:D No mám to ale štěstíxD
     
    skalara.v, sisinka a -Kuteno- tohle ocenili.
  16. babča19511

    babča19511 Perspektivní autor

    Tak splněno. Docela pěkná akce., až na pejska, třeba někdo užije. Přeji všem příjemné farmaření.
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Neshledal jsem odmeny zajimave, psu i oranzovych mam dost... ziskat par SK za neco co stoji 500 000 krejcaru fakt nemam zajem... takze stribrny + naplno s kozima slechtencama, tech mam celkem dost...
    Takze za par minut hotovo, uvidime jak se zadari o BB spis neco z trvalych ukolu, hlavne bych chtel konecne ten stonek od kukacek...
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  18. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Do úkolu rozhodně jdu. Sice nemám všechny šlechtěnce, ale to se dodělá. Ještě, že jsem nikam nepospíchal, tak nějak jsem si říkal, že bude Baby Boom a on taky je. Dodělám co bude třeba a ještě si vydělám. Tenhle týden je dobrý, bouchám vlky po 50k a teď ještě slípku za 500k. Docela dobrý. Vlčí boudu sice nepotřebuji, ale aspoň ji příště nechám projet vláčkem.
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  19. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    No vzhledem k tomu že po dožínkách nemam skoro nic :D Tak tudíž nemam ani šlechtěnce sem všechny stříbrný úkoly mám ale zítra začíná BB já si po škole sjedu pro PSC a budu mít cca přes 1000 SK jako minule tak to hodlám zase roztočit a tohle splnit. :p
     
  20. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Super úkol. Psa i oranžového mám ale nevadí. Některé šlechtěnce nemám, udělala jsem jen celý úkol 4 a 5.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.