“Zářivý” nový úkol (11.12. - 17.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 10/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Tak vytáhnu tulidomek a budu se pokoušet o 1 kudrnku.
    Tolik peněz na trhu za ní nedám.
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  2. bubák1960

    bubák1960 Velmistr fóra

    Chybí mi jeden ustrašený zajda.Ale neviditelná ruka trhu vyhnala cenu do závratných výšin a za 666 666 krejcarů teda nekupuju.Ježíš,jak mě mrzí,že jsem ty ustrašence při BB vrazila do tuli domku.:cry:Vsadím se,že mi z falešných padne přeskok ať mám vztek.Jinak akce dobrá,kor když má člověk doma šlechtěnce a nemusí na nákup.Raděj už si nechávám rezervu,ale teď mi holt jeden kluk králičí chybí.Ale to bude brnkačka.Hlavně to SK potěší a BBZ na Bahamu.....:)
     
    rampusak a Julinka11 tohle ocenili.
  3. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    takrychle jsem akci ještě nedělala.
    chybí mi jedna polívková slípka, tak tu vyšlechtím a hotovka :)
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  4. STYBI

    STYBI Velmistr fóra

    no akce dobrá, ale co teď budu celý týden dělat, když mám hotovo ???? - to bude docela nuda !!!
     
    -Pietro1976- tohle ocenil(a).
  5. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

     
  6. annacer

    annacer Veterán fóra

    Ja už mám akciu hotovú mala som všetko na sklade​
     
  7. denich

    denich Vycházející hvězda fóra

    Malem me ranila mrtvice kdyz mi z angorskych koz vyskocila rambo a potom z angorskych zas lítací... já chtěla kamerunskou...:cry:
     
  8. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    BB nebude,jo? Možná je to lepší :D.. jinak se krásně vydělává :)
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    supr akce a hotová za 5 min šlechtěnce co mě chyběli jsem naštěstí koupil včera za mega dnes by to bylo horší
     
  10. letadlo21...

    letadlo21... Rádoby autor

    Ahoj, tak došlechtím jednu kamerunskou kozénku a bude hotovo, ostatní bylo na skladě :D, snad mi to taky nepřeskočí... i když v babyboomu to nepřeskakuje.... :music:tak, aby to nebylo "naschvál" nyní
     
    bubák1960 tohle ocenil(a).
  11. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    Ahoj, do akce jsem měla vše....začala jsem v 15.29 a skončila jsem v 15.31.....takové doplňovačky bych uvítala častěji, i na věci, zvířata či plodiny, které ještě ve hře neměly šanci...odměny byly pěkné...všem přeji prima hru:)
     
    bubák1960 a rampusak tohle ocenili.
  12. Dominiček82

    Dominiček82 Pisálek fóra

    Plním jen stříbrný cíl, šlechtěnce dodávat nebudu, začátek akce skvělý, ceny dodávaných zvířat vylétly jako rakety, utržil jsem 500.000 jen za slepice a králíky :p , super;).
     
  13. LOKETINOV

    LOKETINOV Aktivní autor

    Tak já to vidím na taktické vyčkávání až se trh trochu srovná, pak splním úkol a bude :). Když se nesrovná, tak doufám v baby boom :D
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  14. farmaEviky

    farmaEviky Vážený autor

    Super akce a odměny potěší.........mám ji celou hotovou a pejsek je už na poli.Ať se všem farmářům daří;)
     
    bubák1960 tohle ocenil(a).
  15. Lukyn5

    Lukyn5 Vycházející hvězda fóra

    nejvíc jsem zatím prodal slípku za 740.000,- a za to jsem nakoupil 4x tabatanku a ješte zbylo :D..jen tak dál takovým akcím :)
     
    Lyzarka tohle ocenil(a).
  16. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    tak já taky akce hotová co budeme dělat ale dál? zdravím všechny
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  17. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Zatím jsem udělala jen stříbrné cíle a dost jsem se pobavila. 500BBz v prvním úkolu.To mi to ale na baha přibývá xD Šlechtěnce až na 1slípku a 1králíka mám,ale zatím váhám zda nejít s nimi na trh.Komu by se nechtělo trochu vydělat,že?Jen aby to ale někdo koupil.
     
    evca190 a ezzra tohle ocenili.
  18. jaji

    jaji Vévoda fóra

    bože to je strašnýýýý!!!! takový ceny na trhu - to tu ještě nikdy nebylo :-( já revitalizovala farmu po kaštanech, prodala jsem šlechtěnce a teď bych je potřebovala. 2 polívkový jsem koupila ostatní nebudu. Pokud mě RT nenechá nadechnout, abych mohla pokračovat dál a budou furt takový náročný pecky, tak nemám sílu....
    udělám co půjde, věnuju nasyslené SK na BB, ikdyž od toho si velké naděje nedávám, tak uvidím, co se mi povede, ale co, v začátcích jsem taky nedělala všechno a oranžovýho psa mít nemusím :-(
    držte mi pěsti, i já na vás ostatní myslím a držím pěsti, pa pa
     
    skalara.v a LOKETINOV tohle ocenili.
  19. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    ahojte...tak ja som sa az teraz dostala k akcii,,hotova za par minut...ale co ma pekne prekvapilo,tak som ..ZARIVE A ZAZRACNE,,,cumela ked som pochopila ,,ze kamerunska koza ...neni na slovensku angorska ale trpaslik...co mi chybal v inventari,,lebo vcera som ich velkodusne predala......naozaj by som poprosila ci sa neda dat..do zatvorky aj slovensky preklad
     
    Naposledy upraveno: 11/12/14
    Lyzarka, -Kuteno- a Monča*** tohle ocenili.
  20. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    Ahojte, tak ja plním iba strieborné ciele, šľachtence som použil pri "Dožínkach" (alebo kde ich bolo treba dodať) a za tie ceny na trhu sa mi neoplatia kupovať.
    Psí výbeh mám 2x, mám žltý aj oranžový, SK by sa zišlo ale za takú cenu nie. Nech sa vám všetkým darí.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.