“Zářivý” nový úkol (11.12. - 17.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 10/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    to byla ale rychlovka, je hotovo
     
  2. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    No byla a to se mi u posledního úkolu rozpadl internet
     
  3. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Aj ja hlásim hotovo ani to neboleloxDxD.
     
    dado107056 a Julinka11 tohle ocenili.
  4. hansicek

    hansicek Znalec fóra

    Borůvka1972: ale na vyslachtenie potrebnych slachtencov spotrebujes min. 2x viac SK ako dostanes za odmenu a to aj ked to bude cez BB skakat hore dole
     
  5. LadyZet

    LadyZet Pisálek fóra

    Tak netrpělivě čekám na druhou hodinu, abych se mohla pustit do plnění úkolu, obavy z posunutí začátku akce se ukázaly jako podceňování kvality přípravy RT. Ale co se nestalo, přípravu jsem podcenila já, všechny slepičky jsem narvala do výroby krmiva a nemám než tři ubohé na plnění prvního úkolu. Co myslíte, stihnu úkol dokončit, když jsem začala s chovem slepic až teď? :))
     
  6. Květa54

    Květa54 Vycházející hvězda fóra

    Tak shodou náhod jsem měla zásobu všech zvířátek i produktů, dokonce i šlechtěnce vyjma ustrašených ušáků. Ty jsem dokoupila za prodej nadbytečných ostatních šlechtěnců a akci mám kupodivu hotovou. Je to ale výjimka, jindy mi to tak rychle nejde. Tak ať se daří i ostatním, hezkou hru (hodil by se přes víkend BB).
     
  7. Rendaakuba

    Rendaakuba Rádoby autor

    hlásím hotovo super akce;)
     
  8. budulínek

    budulínek Pisálek fóra

    Zářivý úkol chválím...je super získat tolik SK a navíc jsou v odměnách i body zkušeností na Baha. Samozřejmě stodola dostane zabrat se šlechtěnci, ale není to zase nic extra premrštěného, takže myslím, že se to dá. Za mě tato akce i odměny za 1*:)
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  9. JOLANKA73

    JOLANKA73 Zelenáč fóra

    Tak mám také hotovo. včera jsem něco do akce prodala, něco dokoupila, teď čekám na BB, doufám, že bude.
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  10. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    taky hotovo - jen jsem musela došlechtit kozy, ale 310 SK je fakt bomba :)
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  11. gemin1

    gemin1 Aktivní autor

    a hurá pro hafanka
     
  12. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    hotovo,to bola bleskovka :D
     
    kometak96 a Julinka11 tohle ocenili.
  13. Orliček

    Orliček Magnát fóra

    Ahojky,
    nemůžu najít úkol Poslední svíčka, aspon nějakou hvězdičku bych chtěla dostat, a na pejsky se podívám na obrázku

    Prominte, už jsem ho našla

    Klárka
     
  14. Adush96

    Adush96 Rádoby autor

    Tak mě by se hodil o víkendu Baby boom abych mohla akci dokončit chybí mi šlechtěnci abohužel krejcary na účtě nemám :D
     
    Naposledy upraveno: 11/12/14
  15. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Hotovo, dokonce i něco málo navíc ze stodoly prodáno. Nakonec těch nižších šlechtěnců v ní bylo víc než jsem si myslela.
     
    Julinka11 tohle ocenil(a).
  16. burds

    burds Titán fóra

    Tak jsem prodala 2 kamerunské kozy co mi přebývaly a koupila 1 námořnickou kachnu co mi chyběla a úkol mám hotový.Pejsky sice nepotřebuji ale SK za krejcary se hodí.Ted jen aby byl v sobotu a neděli BB
     
  17. *mermaid*

    *mermaid* Pisálek fóra

    Jako na potvoru mi chybí jedna námořnická kachna a jedna kudrnka, jinak mám vše. Vyhodila jsem tulidomky, tak snad to tam skočí. Tolik superkrmiva jsem v zásobě v životě neměla! :-D A jako bonus mi to hodilo i postup na Baha. Na trh jsem ještě zkusmo hodila jednu polívkovou slepici za naprosto nehoráznou cenu, tak budu sledovat, jestli se najde nějakej střelec, co jí koupí... 8)
    P.S.: než jsem to napsala, tak byla fuč. Za téměř 700.000 krejcarů! o_O
     
    rampusak a bubák1960 tohle ocenili.
  18. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Orliček, táto úloha je dostupná od 21.levelu. Ak máš dostupný level skús reštartovať hru
    .
     
  19. kacaba57

    kacaba57 Rádoby autor

    Ahoj, hlásím též hotovo. Byla to rychlovka, hlavně že se nemusely pěstovat kvanta rostlin.
     
    rampusak a xxsoptikxx tohle ocenili.
  20. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Hotovo - teď už jen na víkend baby boom, ať se zase může naplnit stodola (alespoň trochu). Super akce - díky ní na BAHA postup do dalšího levelu. Za mě spokojenost
     
    rampusak a bubák1960 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.