“X” označuje přesné místo (15.8. - 21.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 12/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. njklmn

    njklmn Pisálek fóra

    Díky za dárečky , bylo to fajn :inlove:. Krásný sobotní večer ....
     
  2. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Aspoň jeden či dva banánky.......ale co darovanému koni na zuby netento,co? jo nekoukej!
     
  3. sebestulka

    sebestulka Zelenáč fóra

    Na mojej , vnukovej a dcerinej farme mi tiež zavrelo vždy po jednom darčeku. Na 200!!!!! percent vieme, že sme to otvorili. Niekolko krát cez hru aj pre vypnutím skontrolované. A keby za pár, ale za dvadsať sme museli zacálovať, aby se sa dostali k záverečnej dekorke.
    Svinstvo , nech mi nikto netvrdí, že sme urobili chybu. jednoducho tam, kde nenakupujeme za hotové, len príležitostne, zablokované. Keby som mala robiť zakaždým screen.....Oni chcú od nás 100percentnosť, ale oni už nemusia....fakt ma to už niekedy nebaví.
     
    petaM2001 a -Jiřulka- tohle ocenili.
  4. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj sebestulka,
    a prečo nie? nezaberie to veľa času a hlavne máš istotu a dôkaz, že darčeky boli všetky pootvárané.
     
  5. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím sebestulka, chci tě pouze upozornit, že uváděním nepravdivých informací dárek zpětně stejně nezískáš. Pokud si daný den vůbec nebyla ve hře, pak si logicky nemohla dárek ani vybrat. Co je však daleko horší je, že takto ztrácíte i naši důvěru. (vycházím z šetření herní podpory a sem velice velice zklamaná). A to divadlo tady je naprosto směšné a nemístné.
    Já mám ve zpětné vazbě vycházet z pravdivých informací a pokud mi tu někdo nepokrytě lže, má to negativní vliv i na ostatní a případné skutečné problémy.

    danda
     
  6. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ahoj. :) Přeju super noc ještě bdícím sovičkám a krásný nový den všem. :inlove:
    Po půlnoci jsem šupala odkliknout další ostrůvek a fíha - pidiakce vlastně skončila, všechny ostrovy probádány a odměny doma. :D
    Kalendář moc potěšil - fajn dárky jen za to, že se člověk staví na farmě a nezapomene zajít na akční plošinku, je od šetrného RT až podezřele štědré. :p No uvidíme co si na nás vymyslí dál. :D
    2: Danda: Opět a tradičně klobouk dolů.:inlove:

    P.S. Omlouvám se, budu se opakovat: Tím, že fórum pročítám pravidelně a nepíšu ke každému tématu, když už písnu, mám stálou potřebu skládat poklony našim zlatým modíkům. Takže: nejen za pohotovost, snad nekonečnou trpělivost a toleranci, ochotu, smysl pro humor atd,atd.. velikáánský dík. ;)
     
    Naposledy upraveno: 21/8/16
  7. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Krásné to bylo cestování,
    při zástávce dáreček,
    jenž potěšil srdce moje,
    zkrátka bezva - jen tak dále.
     
  8. ruda180

    ruda180 Pisálek fóra

    jo žívot není jen o farmě a v sobotu jsem byl na opékání selátka tak,že jsem přišel o hvězdičky a dekorku- ale 40 florenů za otevření nedám.Jinak ostatní dárečky super a kdyby nebyl kalendář tak nemám ani ty.
     
  9. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    ...no, dekorka za 1500 krejcarů, které utržím za půl hnědého prasete... to je teda bingo! A já vůj dal 40 florénů za jednu neotevřenou truhlu...
     
    vinea05 tohle ocenil(a).
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také jsem ráda za dárky, děkuji, až na ty vrtačky, ty mohly také být, škoda, snad příště ;) nebo aspoň častější vypadávání kdyby z RT zařadili
     
    blondmary, petaM2001 a evainfo tohle ocenili.
  11. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    koljan74 on tě ale nikdo nenutil, ty floreny do toho dát.....já mám dekorku v bedně, protože se mi nechce přerovnávat park, ale někomu se může velmi hodit, takže bych ji rozhodně nezavrhovala. Třeba pro mé kuřátko, které je v levelu 12, je ta dekorka výborná a má z ní velkou radost - pro nováčka je 1500 krejcarů každých 12 hodin dost velká pomoc....
     
  12. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    • Odstraněna zbytečná citace a náznak vulgarizmu
    EDIT admina: odstraněna zbytečná citace a vulgarizmus

    ...no, v minulých kalendářích se promeškané okénko otevíralo za 8 florénů, takže jsem si říkal, že za 40 tam bude nejmíň nějaká růžová stáj, a ne taková pí :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 21/8/16
  13. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    koljan74 - stačilo by si přečít ofiko informaci - co tam bude za dekorku, to jsme věděli předem
     
    čarodějka007, blondmary a petaM2001 tohle ocenili.
  14. tanečník

    tanečník Zelenáč fóra

    tak nevím ,ale za 40 florenů nechci ani nemám , nebyla jsem doma tak poslední 2 dekorky nemám ,oželím je ale je to už příliš ,neví co by za zmeškání chtěli ,hrůza.
     
  15. karbar

    karbar Vévoda fóra

    O víkendu jsem nebyla doma a těch 40 FL jsem za dárky dala.Zatím se mi hodí každá dekorace a ta co dává krejcary je pro mě velice užitečná.Stále něco dokupuji.
     
    blondmary a petaM2001 tohle ocenili.
  16. kanec2

    kanec2 Zelenáč fóra

    já jsem každý den tady a poklad mi to nedalo.snažil jsem se na klikat a nic :((
     
  17. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Vďaka za darčeky, aj keď nemám všetko, v sobotu som už nemala internet, ale každý darček poteší.
     
    petaM2001 a blondmary tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.