“X” označuje přesné místo (15.8. - 21.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 12/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. lubin1234

    lubin1234 Velmistr fóra

    Dekorace se mi líbí, za 12 hodin 1.500 KR je celkem slušný. :)
     
  2. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    20 hvězdiček se hodí - chybí mi 22 do 500 na zvěřinec.
     
  3. zdenulka50

    zdenulka50 Pisálek fóra

    Prosím poradí mi někdo, otevřené mám všechny dárečky, na žádný jsem nezapomněla a cesta k dekorce se mi neotevřela a dáreček zůstal na zámek! Děkuji a pěkný den!
     
    babako tohle ocenil(a).
  4. abc23

    abc23 Komisař fóra

    Díky za kalendář s dárkama, hlavně potěšily hvězdičky, takže zvěřinec a teď nově výrobna makají, zbyla 1 hvězdička :D
    Dekorka OK, když je to zadarmo .. takový zlatý déšt dával po 20kr..? xD
     
  5. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Tak dneska 20 hvězdiček + dekorace. Hvězdičky ocení hlavně ti, kteří potřebují otevřít nové stavby, ostatním to jen navýší počty. Dekorace není špatná, ale nechám ji zatím v liště. Byl to krátký, ale povedený kalendář, tak jen tak dále ;).

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  6. zdenulka50

    zdenulka50 Pisálek fóra

    Když jsem se vrátila a znova se podívala, viděla jsem hned u prvního dárečku křížek a vím, že jsem si určitě 15 parfémů vybírala, určitě bych si byla během týdne všimla, že ostrov není otevřený. Musela jsem si ho nyní otevřít za 3 floreny.!!! Měl někdo takový problém???
     
    Skotničan a petaM2001 tohle ocenili.
  7. paeij

    paeij Rádoby autor

    Hezká akcička, dekorky se vždy hodí a hvězdičky taky, mám jich na skladě pořád nedostatek :D jen 1.583 ks........
     
    evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  8. pavla15

    pavla15 Zelenáč fóra

    Mám ten samý problém :-(
     
    petaM2001, Skotničan a mamča50 tohle ocenili.
  9. vitekus

    vitekus Zelenáč fóra

    Všechny dárky jsou otevřené a k dekoraci jsem se nedostala. U otevřeného kuponu pro pomocníky se objevil bílý křížek a protože odjíždím a dekoraci jsem chtěla, musela jsem ho otevřít za 12 florenů! Doufám, že dojde k nápravě a vidím, že nejsem sama! Děkuji.
     
    Skotničan tohle ocenil(a).
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak vybrane darky, vsechny pouzitelne, i kdyz uvidime zda posledni dekorku dam do parku... nicmene jsem cekal spis stonek, kam pujde ta prvni dekorka a par volnych, ale neva - jdu vydloubnout ty horsi co tam jsou a tim padem jedna akce bez stresovani je hotova... jen co bude dalsi akce, vime akcni kytky, vypadavatka, jen oc tam pujde jeste ne :)
     
  11. rada1989

    rada1989 Pisálek fóra

    ahojky na dekoraci jsem se nedostala zůstal mi + u pomocníků a včera tam nebyl a chce to po mě 12fl. tak asi dekorku oželím a nebo si nechám poradit co s tím.Nejsem vlastně sama komu se to neotevřelo.
     
    njklmn a Skotničan tohle ocenili.
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Rado a ostatní:na toto nezbyde než kontaktovat herní podporu. Se mi to také stalo kdysi dávno...
     
    njklmn tohle ocenil(a).
  13. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, pokud nějaký z dárků nebyl otevřen, pak se k dekoraci nedostanete. Pokud si dárek doplatíte za FL, pak se k dekoraci dostanete. U každého kalendáře jsem vždy varovala, že je dobré se dojít podívat i několikrát, zda byl dárek opravdu otevřen. U otvírání dárků se rovněž vyplatí nechvátat a vyčkat, až se plně zobrazí a pokud chci mít důkaz, tak si i udělat screen s herním nickem a ID.

    Osobně sem záměrně kalendář testovala na 7 testovacích účtech a ani jediný dárek se nezavřel (všechno různé databáze).
    Nikde v ostatních herních lokacích žádný takový problém nehlásí.

    Osobně se spíš domnívám, že tím, že BP nyní do tohoto kalendáře vložilo obrázek dárku i s +, že tento dárek lze dokoupit, tak spousta hráčů předpokládala, že dárek má a už si nevšimla toho +

    Podpora zjistí jenom to, že jste si dárek nevyzvedli.

    danda
     
  14. Skotničan

    Skotničan Zelenáč fóra

    Nelíbí se mi, že je problém s neotevřením posledního dárku házen na nepozornost hráčů, byly už kalendáře dříve a tento problém u tolika hráčů nenastal. Také vím, že byl dárek s křížkem vyzvednut, několikeré ujištění... Je mi smutno. Když se stane chyba, má se přiznat a ne to svalovat na jiné.
     
    vitekus, Lazicka a njklmn tohle ocenili.
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím Skotničan, zarážející na to všem je minimálně už jen to, že se to týká jenom naší lokace (nikde nikdo žádný problém nehlásí) a tady podle mého názoru napsalo pouze pár hráčů a na podporu samotnou všeho všudy "jeden jediný hráč" (viz info z herní podpory)
    Pokud já dobře vím, když BP opravdu mělo chybu v dárku, tak to taky řešilo. Co si pro jednou taky přiznat chybu u sebe?

    danda

    PS: rada1989 je tu pár hráčů, co vidím já a vidím, že někomu se neotevřel dárek s parfémy, takže nejen kupón a navíc, kolik z nich jsou multiúčty a kolik z nich prostě zapomnělo?
     
    Naposledy upraveno: 20/8/16
  16. rada1989

    rada1989 Pisálek fóra

    zdravím a rovněž je zarážející,že se neotevřel u většiny hráčů zrovna dárek na kupon pro pomocníky což se mi zrovna nezdá,že by byli všichni tak nepozorní zrovna u tohoto dárku.
     
    vitekus, njklmn a -Jiřulka- tohle ocenili.
  17. LOKETINOV

    LOKETINOV Aktivní autor

    Musím říct, že dnešní hvězdy potěšily :D. Mě se na štěstí všechny dárky započítaly, takže jsem spokojený. Akorát je škoda, že Piknik asi bude o den posunutý podle německého fóra.
     
  18. blondmary

    blondmary Magnát fóra

    Darčeky boli super :) , ďakujem a už sa teším na ďalšie. :)
    Kedˇja ich mám tak rada, ale aj rada dávam, to ma teší možno ešte viac :).
     
  19. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    Nádhera, konečně něco zdarma i pro nás, pracující... ale jak tu někdo trefně poznamenal, vrtačky nejsou a nebudou....
     
  20. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásný večer, moc děkuji za dárečky. Všechny velmi potěšily a určitě je nás víc. Bylo to hezké zpestření hry.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.