“X” označuje přesné místo (15.8. - 21.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 12/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Pokud ovšem nedostaneme vrtulky dvě - špatně by se nám pro obříky párovalo...
     
    dana9494, petaM2001 a kutílek1929 tohle ocenili.
  2. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Dárečky jsou bezva a i pro ty ponožky mám uplatnění - hnojím mléčné a vaječné stromy. Mám jich jen pár kousků a tak si je musím předcházet. Jejich produkty jsou moc a moc žádané. Obříci moji farmu, bohužel,minuli...+
     
    Trepifajksl, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  3. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Opět užitečný dárek, díky :)
     
  4. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Zatim vsechno prakticky, takze potesi, akorat rano si vzpomenu az po sklizni, takze doufam ze neprosvihnu % nebo +1 do stodoly :)
     
  5. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    5. ostrov - 20x Zuzino superhnojivo. Díky. ;)
     
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Přesně, jak jsem včera psal. Jsou tam vrtulky, takže 20 obr stromků nakrmených, paráda :).

    [​IMG]
     
  7. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Protože mám ráda překvapení, tak mám ráda otvírání kalendářů a je to jedno jestli je to adventní nebo letní a nebo jen týdenní. Vždy to potěší a tentokrát jsou to dárky , které se využijí a možná , že už při nastávající nové akci! Krejcárky se vždycky hodí, myslím si, že hlavně pomohou těm, kteří začínají. Je to slušný denní peněžní přínos! Přeji pěkné farmaření a krásný víkend! ;););)
     
  8. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Vrtulky při akcích jen frčí ;), takže velmi vítaný dárek, díky :)
     
  9. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Náramně se hodí, že se moje katastrofické prohlášení nevyplnilo( o dvou vrtulkách). Nejenže s nimi poslední dobou doháníme akční byliny, ještě musím navíc(kromě obříků) krmit i vajíčkové stromy. Najednou mám nějak menší zásobu. Čím to asi je...
     
    kiki2305 a petaM2001 tohle ocenili.
  10. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    tak a zítra superhnojivo a budu spokojen
     
  11. Janina0971

    Janina0971 Baron fóra

    Ahoj - také počítám že zítra bude superhnojivo. A bonusovou odměnu to si netroufám typovat, ale nečekám nic zázračného podle odměn celý týden.
     
  12. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    vrtulky sa potvrdili takze zajtra aj ja tipujem SH a v poslednom ta dekorka avizovana
     
  13. tigers78

    tigers78 Perspektivní autor

    20.08.2016 - 20x hviezda
     
    Trepifajksl, DANKA722 a kiki2305 tohle ocenili.
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Tak dnes 20 hvězdiček, díky. Mně zbyla po investici do runy s poháry jedna jediná. :)
     
    blondmary, Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  15. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    20 hvězdiček,pro pro mě zklamání, při počtu přes 2000 hvězdiček opravdu další nepotřebuji. Uvítala bych s velikou radostí banány, ale ty jsou nám neustále upírány ve prospěch hvězdiček.
    Ostatní odměny super
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    No,hvězdičky dobrý,ale je tam ještě jedna odměna ve formě dekorky;)
     
    Trepifajksl a evainfo tohle ocenili.
  17. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Čekala jsem, že to bude superhnojivo, takže hvězdičky byly docela překvapením. Ale hodí se mi, o tom žádná. Jen škoda, že tam nebyly banány, ty bych přece jen ocenila víc.
     
    hrabenka1951 tohle ocenil(a).
  18. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Nezapomeňte si vybrat i dekoraci, nejen ty hvězdíčky :)

    [​IMG]
     
  19. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    tak aspon za mna 20 hviezdiciek super po kupe arboreta a ostatnych dvoch mi ich moc neostalo takze pre mna palec hore aj ked uz niekto pisal banany su banany ale aj tak dobre a dekorka diky za nu grajciarky sa hodia
     
    blondmary a Trepifajksl tohle ocenili.
  20. Johnny

    Johnny Polobůh fóra

    Dekorace nic moc :(
     
    evainfo a hrabenka1951 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.