“X” označuje přesné místo (15.8. - 21.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 12/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kimikimia

    kimikimia Perspektivní autor

    Tak jsem zvědavá, kdy přijde vrchol :). Jestli na konci či uprostřed...
    ...no plýtvat kuponem dneska nebudeme, i když se mi sklízet ručně nechce...počkáme si na nějakou pěknou akcičku.
     
  2. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    kupon 24 hod sa hodi, skratka moze byt. tazvenuse este raz gratulka k 100 mne sa zda ze som na tej 96 zamrzol
     
  3. tigers78

    tigers78 Perspektivní autor

    17.08.2016 - 8 x Superkrmivo
     
  4. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    SK je super darček, ide k zbierke na ďalšiu akciu.
     
    evainfo, petaM2001 a Xenie6161 tohle ocenili.
  5. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Dárky zatím pěkné a potřebné.Děkuji
     
  6. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    SK se hodí vždy, takže i těch 8 ks potěší ;).

    [​IMG]
     
  7. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    SK 8 kousků SUPER, v mlýně bych je motala pěkně dlouho, takže spokojenost :).
     
    evainfo, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
  8. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Vzhledem k BB se mi zásoby poněkud smrskly, takže tento dárek je vítán s fanfárami! I když s nulou by byl fakt ještě lepší...
     
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    nó a zejtra by jsme potřebovali[​IMG] SH to je jasný;)
     
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Dnešní dárek je velmi vítaný, díky :). Sice mám teď turbomlýn, ale i tak to znamená ušetření asi tak 40 hodin mletí a to je znát.
     
  11. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    8 SK super ale suprovejsie by bolo keby za tu 8 boli 2 nuly
     
  12. markiszka

    markiszka Pisálek fóra

    SK dobré, protože se sbírá fakt pomalu, snad příště nebude SH :-D Vrtačka by byla úplně nejlepšííí, moje stodola by se hodně divila, co to je za neznámou věc :D
     
  13. Arleta22

    Arleta22 Rádoby autor

    netěš se, budou jen na přestupný rok :)
     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Jo a ještě každý druhý přestupný... Už aj Lidl je prodává a u nás kde nic - tu nic. Nu což, použijeme červotoče!
     
    dana9494, petaM2001 a kutílek1929 tohle ocenili.
  15. tigers78

    tigers78 Perspektivní autor

    18.08.2016 - 20 x Renátkine turbohnojivo
     
  16. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Ahojda, tak na čtvrtém ostrůvku nalezeno:
    20x Zuzino ultrahnojivo
    Díky. :inlove: Fajn hru. ;)
     
  17. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    tak 20 ponosiek, cili 10 parov citim sa jak na vianoce za mlada xD radsej nejdem rozmyslat co bude zajtra ale typujem vrtulky alebo SH
    mohlo by byt nieco origo nieco co uz nieje v hre aby to mohli ziskat aj ostatny napr. carovny strom a este lepsie florenovnik:) ale to ako by som hovoril o dinosaurovi , vsetci vedia ze bol ale nikto ho nevidel , teda par dinosaurov na farme hej :)
     
  18. rampusak

    rampusak Veterán fóra

    Ahojda, nejlepší zatím kuponek na pomocníky. Darovanému koníkovi do huby nehleď ale mám dojem že je to tentokrát o tom kdo se kvůli kalendáři vrátí k farmaření? Všechno za nic je ok, i fusky se hodí, dávám je stromkům na SH abych měla zeleného sypání víc ale...tak zase zítra, vrtule beru ale prosím víc než 8ks SK. Když už něco dávám tak ať to trošku vypadá.
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, dobrý no... zatím pro toho kdo má málo bezva. Jen aby na konci nečekala kupka hnoje ,-)
     
  20. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dnešní dárek je fajn a kdyby se zítra objevily i vrtulky, tak je kompletní hnojná dávka pro obr stromy ;).

    [​IMG]
     
    evainfo, dana9494 a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.