“X” označuje přesné místo (15.8. - 21.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 12/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) parfémy se hodí, nemám moc stromků-parfémovníků, ušetřené krejcárky za nákup se hodí - známe to: krejcárek ke krejcárku a bude na něco, co opravdu potřebuji a nemám /třeba šlechtence xD/
     
  2. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    Díky Farmeramě věřím na Ufony-Nublony, ale nevěřím na vrtačky :)
     
  3. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Tak dnešní dáreček mně docela rozesmál .... aspoň můžu provonět sklad vrtaček ;) Mám sklad na jednu vrtačku ... a ješte jednu a bude mít plné sklady ;)
     
  4. Bagíra77

    Bagíra77 Vážený autor

    Za dnešní dárek velmi moc děkuji,parfému není nikdy dost,ondra_k , tak to máš dobrý,že máš aspoň jednu u mne ve skladu je prázdno,vrtačku jsem ještě neviděl,ale nezoufej,určitě se dočkáme.;)
     
  5. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Richarde, vrtačka vypadá takto ;) [​IMG]
    Jako vzorek dobrý, ale užitná hodnota veškerá žádná, neboli na prd.... jestli to takto půjde dál, na podzim sklidím, prodám kravku a na jaře už nezaseju xD
     
  6. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Parfémov mám síce až-až, veľa nešľachtím, tak nie je kde míňať, ale raz sa určite zídu. Ako darček určite potešil.
     
  7. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Sice jsem čekala něco lepšího, ale dnes mi nemůže zkazit náladu vůbec nic...

    Po 5 letech jsem konečně dosáhla 100. levlu..:inlove::D Lidičky já mám radoooost...
     
  8. hekofarma

    hekofarma Zelenáč fóra

    kalendáre sú super
     
  9. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    hezká akce, pěkné dárky, super ;)
     
  10. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Druhý ostrůvek - 1x kupón na pomocníky - 24 hod.
    Díky :inlove:
     
  11. Ivuška08

    Ivuška08 Aktivní autor

    čarodějko, díky za krásné a ftipné ráno :D je radost potkat někoho, kdo má rád hlášky (a nejen ty cimrmanovské) a umí je používat xDxDxD
     
  12. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Dneska kupón a hned na 24hod - díky :)
     
  13. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    No tak to je paráda. Kupóny momentálně žádné nemám, takže každý další se hodí a dneska je to dokonce na 24 hodin, což je skvělé ;). Už se to pomalu rozjíždí, jsem zvědavý, co přijde další dny...

    [​IMG]
     
  14. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tazvenuše - gratulka k postupu.
    Já jsem rovněž rád za kupón, teď momentálně mám kombajn, ale až bude dost kupónů,nebudu ho muset měsíc kupovat a mimo akce si zaklikám...
     
  15. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Ivuška08 - nechci být nepříjemné nebo rýpavá, ale prosím tě oprav si to hrozné slovo ;)
    Jinak dárek jako kupon na 24 hodin super, těch není nikdy dost.
     
  16. janka

    janka Pisálek fóra

    Moc hezká grafika, moc díky za dárky. O víkendu jsme s dětmi také hledali poklad podle mapy :)
     
    evainfo, petaM2001 a dana9494 tohle ocenili.
  17. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    tazvenuse - veľká gratulka, to je umenie prehrýzť sa cez tie 90-te levely.
    Samozrejme, že kupón urobil radosť.
     
  18. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    kupónek jo ty já rád [​IMG] ale mohl by tam bejt 36 hod bo ta nula mě tam irituje:p:p
     
  19. antigona00

    antigona00 Perspektivní autor

    Tak asi takhle - "darovanému kombajnu na motor nekoukej"
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tedy Peto - 2 měsíce bys nemusel kupovat kombajn a ještě by zbylo... Pouvažuj - vánoce se blíží, na nějaký ten mini dárek by bylo...
     
    kutílek1929, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.