“X” označuje přesné místo (15.8. - 21.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 12/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Mohly by tam být nějaké vrtačky ;) a zlaté banány ;) obojího je nedostatek ;(
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Hm, píšou tam, že je máme hledat. A co když tam budou nějaké rébusy, které je třeba vyřešit... To je nejspíš zbožné přání, aby i kalendářové dárky byly v duchu farmy... Tady také nemáme něco jen za klik - tedy většinou. Však by nás to jinak ani nebavilo - jen se vézt. Nebo jo?
    Samo se těším, a doufám pevně, že nezapomenu otevřít denně ostrov - co, kdyby každý ten ostrůvek byla nová ploška do hry...
     
  3. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Trepíku, já si myslím, že tím "prohledat ostrov" je míněno, že na něj klikneme ;).
    Mně by to teda vyhovovalo, nechci žádné "Hledej, Šmudlo" xDxD
     
  4. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Děkuji pěkně RT,že se snaží udělat nám radost.
     
  5. veverka61

    veverka61 Perspektivní autor

    Škoda, že nám kalendář nedá alespoň jednu vrtačku......ale jinak mám takové akce ráda :)
     
  6. tepui

    tepui Mistr fóra

    Zdravím,
    já bych chtěl mít akci "hledej šmudlo" :)
    Už se těším na dárečky kdo vím možná tam bude něco co nás mile překvapí.
     
  7. Persefone

    Persefone Aktivní autor

    Na dárečky se těším, snad na to nezapomenu. Zlaté banány však zřejmě rozdávat nebudou, že?
     
  8. -XFarmářX-

    -XFarmářX- Perspektivní autor

    Zdravím farmáře, po přečtení fora na mě ze všech příspěvků kouká slovo dárečky:). Tak já se taky přidám...hurá, hurá máme na farmě přichystané dárečky;), to já ráda, už se moc těším. Třeba budou bohaté letní vánoce a dočkáme se nějakého vééélkého překvapení:D:D:D:D.
     
  9. cesilko1710

    cesilko1710 Rádoby autor

    Jupííí,už se těším :D
     
  10. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Čaro, já vím, že to zase bude jen na klik klik. Jen jsem se tak zasnil, co by bylo, kdyby bylo... Já bych fakt hledal, kdyby za odměnu byly ty vysuté zahrady, do kterých bychom mohli dát nějaké speciální objekty - stromy, ozdobné upomínky na akce nebo i zvířátka. Udělat si takové minipokojíčky pro potěchu - lesní s liškou a jelenem, polní se zajícem a vránou, k tomu nějaká ta jedle, borovice a tak
     
  11. X-mole

    X-mole Znalec fóra

    Na mém prvním ostrově nalezen 16 x parfém. ;)
    Fajn hru. :)
     
  12. kimikimia

    kimikimia Perspektivní autor

    No dobře...kratší dovolená na krásném místě je lepší než pár hodin na sluníčku...
     
  13. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    no ok parfem sa hodi ale az taky uzasny darcek to neni asi som cakal viac :D takze asi zmiernym ocakavania a to slovo uzasny zmenin na priemerny :D:D:D. len ma teraz neukamenujte ze co som si to dovolil krytizovat
     
  14. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    feris neboj já také očekávám tunu banánů a hafo vrtačekxDxDxDxDxDxDxDxDxDxD
     
  15. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Začalo to parfémy, na první den dobrý, tak snad se to další dny rozjede :p.
    Vrtačky by nebyly marné, ale spíš bych tam viděl banány než vrtáky...

    [​IMG]
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Snad by jste nechtěli zamořit takové krásné ostrovy nářadím, Kdepak - přijde cukr, sůl, elixír a mandragora. Hezké hledání...
     
  17. rossi1972

    rossi1972 Expert fóra

    nechvalme dne před večerem.uvidíme co dostaneme zadarmo :p:p:p vrtačky bych bral.nemám ani jednu a neumít je získat. nevím co dělám blbě.kdo mi poradí tomu dám pusu:inlove::inlove::inlove:
     
    dana9494, evainfo a petaM2001 tohle ocenili.
  18. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    to je teda dárek 16x parfém který se dá koupit na trhu
     
    dana9494 tohle ocenil(a).
  19. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    16x 600 kr v převodu je cca 10 000 ušetřeno. Možná bych trochu pokory a držeti se rčení: "Darovanému koni na zuby nekoukej."
    A za mě: Nevadí že neprší, hlavně když kape ;)
     
  20. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Děkuji, parfémy jsou určitě užitečné - když na nic jiného, lze je prodat. :)
    pavca67: To platí o většině dárků, že se dají koupit - jejich půvab je v tom, že je právě kupovat nemusíš ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.