“X” označuje přesné místo (15.8. - 21.8.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 12/8/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. FarmářkaMárinka

    FarmářkaMárinka Pisálek fóra

    Jéje, to se mi moc líbí. Už se těším.
     
  2. Katule008

    Katule008 Veterán fóra

    Vrtačky budou o vánocích a jen o přestupném roce.....jinak se těším.
     
  3. alunk

    alunk Aktivní autor

    Tato akce se mi líbí :) Tu splním :D
     
  4. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky ráda dostávám dárky.Stačí i malé.Jen pro radost.Ale ty vrtačky ať si nechaj.Co s jednou?Akorát naštve.
     
  5. pavca67

    pavca67 Expert fóra

    dárečky to já ráda :)
     
  6. dana9494

    dana9494 Analytik fóra

    Pridávam sa k Vám, teším sa. Kalendáre sú suprové a každý darček bez námahy poteší.
     
  7. filiphromek1

    filiphromek1 Perspektivní autor

    Hurá, zase dárečky. Akorát nechápu proč je teď kalendář a ještě s ostrovy, že by to předcházelo něčemu s ostrovy.
    A ještě mi poslední dobou přijde že RT často dává nějaké kalendáře.
     
  8. EdmondDantes

    EdmondDantes Stálice fóra

    filiphromek1: to je snad dobře, ne?
     
  9. hrabenka1951

    hrabenka1951 Stará škola

    Díky RT za dárečky, je vidět, že na nás někdy i myslí
     
  10. -viliem-

    -viliem- Pisálek fóra

    Taky už se těším na dárečky,jen nezapomenout si je vybrat :)
     
  11. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Ahoj, asi Vám zkazím těšení se na vrtačku.... :((( dočetla jsem se že se dá získat jen a pouze při stavbě těch velkých chlévů a pěstíren a výroben , jinak néééé. :cry:
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kolomajzník - nikde ale není psáno, že se RT nemůže sám rozhodnout, že je dá jako dárek a to v počtu aspoň 10 xD;)
     
    Naposledy upraveno: 13/8/16
  13. zdenass

    zdenass Perspektivní autor

    už se taky těším
     
  14. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Na dárečky se také těším, těch není nikdy dost. Jen nezapomenout...
     
  15. marcelina0007

    marcelina0007 Komisař fóra

    tak na kalendář se těším, mám takovéto akce ráda..miluji překvápko ve formě dárku:inlove:;)
     
  16. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    xDxD Tak dárečků se Vám zachtělo, dobrá máte je mít. I mě se líbí nějaké ty dárečky...... a tuhle jich bylo spousta, otvíral jsem je jako divý a samé vrtačky, superkrmivo, superhnojivo..... a ............... a pak jsem se probudil.
    Jasně, kalendáře a dárečky jsou skvělá věc, člověk nemusí nic pěstovat, nemusí sbírat padátka, nemusí nic mlít a dodávat do úkolů, ale kruciš, to jsme byli fakticky tak hodní, že si je zasloužíme nejenom o Vánocích a Velikonocích?
    A co takto dát nám jako dárek, ale velký dárek, další pěstební plochu na Baha, případně nějaké ty obrstromy na SH...... aha, já jsem zase usnul. No nic, tak někdy příště a za dárečky nechám děkovat. ;):)xD
     
  17. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj na dárečky se těším poslední dobou jsou kalendáře často a to se mi líbí.
     
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD dárečky, dárečky ... taky je mám ráda ... je to od RT mazaný tah jak i o dovolených lidi přitáhnout ke hře a případně i k florenovým platbám za zmeškané dárečky
     
  19. domculik10

    domculik10 Pisálek fóra

    pres



    presne nad tym som akurat rozmyslala ze keby to bolo spravene tak ze by spravili nejaky kviz alebo nieco podobne ze nie vsetko len o uponahlanom sadeni alebo dostavani darcekov zadarmo....keby do toho dali aj nieco ine....podla mna by to bolo aspon zaujimave
     
    petaM2001 a mamba54 tohle ocenili.
  20. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Další dobrý nápad :). Je to sice krátký kalendář, ale to nevadí, hlavní budou dárky, které se budou objevovat, aby stály za to :p. Už jsem moc zvědavý a těším se na pondělí ;).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.